• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
soni aj mna vytaca, ale vraj tam obcas je aj taka mlada a ta tam ma poriadok, mna nechala cakat 4 hodiny a to som bola objednana na 12.30 skoro som ju niekam poslala a doki je fakt odbornik a ma seriozny pristup :wink: to sa mi paci
24. únor 2010 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
katkam= ano, ze keby nemal ziadne, tak prides, zalistujes v katalogu chlapov a ides :slight_smile:
24. únor 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
soni, tie cigarety mu odporuci obmedzit
24. únor 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
o akom doktorovi hovorite? Nech viem do buducnosti :slight_smile:
24. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
albi, napisem ti do ip :slight_smile:
24. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Nat ,mna nastvalo, ze sme tam boli 2, potom prisli dalsie 3, vybavila vsetky aj com prisli po mne - asi nemohla najst tie nase vysledky- a ked uz sme tam boli fakt len ja a mm, tak vysla s usmevom, ze hehe...doktor ma vysledky v nemocnici. Ak mam byt uprimna, chcela som jej jednu vrazit aj ja....
24. únor 2010 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
juj soldi si mi taku chut na to sojove maso urobila, ale ja mam dom kura na kari s ananasom, to tiez mozem, aj ked kari nemam v inej forme velmi rada, ale s ananasom to zboznujem :slight_smile:
24. únor 2010 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejde o ten cas, ale o tie nervy, co sme obidvaja mali, drzali sme sa cely cas za ruku ako dvaja odsudenci na smrt, vzdy nas miklo, ked vysla...a nic...tapsa...
24. únor 2010 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
sonicka: naprikald pri liecbe L-karnitinoma acetyl=L=karnitinom (je to bezny doplnok pre sportovcov) sa zistilo, ze z "neplodnych" parov 26% otehotnelo do 3 ci 6 mesiacov, uz si nepamatam presne. A hlavne, kazdy spermiogram sa musi zopakovat,a by bolo iste, ci to nie je len nahoda zo stresu :wink:
24. únor 2010 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, ja premyslam nad rizotom, nepoznate nejaky receptik,aby bolo fakt chutne?
24. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
sonicka tak ja by som ju asi niekde poslala, to by odo mna nekupila, tak ma vystresovat a potom ups, nic :angry:
inak aknomis dnes nemerala? ona vyzerala este vcera veeelmi najdejne
sonicka=,,,podla mna to neni fajcenim..aj ked jasne, ze by nema ,kolko ma rokov?
24. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
toja ja ked varim, tak nikdy podla receptu, ale pri rizote je dolezite, aby nebolo suche, ja don davam dost masla
son, ja som ju minule ucila ako sa dava velke pismeno na pc, ked mi zakladala kartu :grinning:
ked som tam bola naposledy, tiez tam bola jedna zienka, ktorej sa stratili vysledky, tak si bola dat v labaku urobit kopiu, ale to len vraj po znamosti :angry:
albi a je ta latka v profertile? ja som za neho dala svoje zivobytie
24. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Albao, vsak pockam do zajtra a potom vyplienim lekaren...baby tu spominali aj Macu. Vsak ked budem vediet co a ako, este sa s vami poradim, ze co by bolo najlepsie pre neho... :sweat_smile:
Baby, nerobte mi stale chute na jedlo, snazim sa drzat dietu :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
katkamarek= maslo do ryze?? dobry napad..a mozem tam dat cervenu papriku?akoze to korenie ci to to je, nech eje to farebne :slight_smile:
24. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
soni = macu mam doma,to mi M nebral :slight_smile:
24. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
toja: vidim, ze je, ale v strasne malom mnozstve. Odporuca sa brat ovela viac. 1000mg acetyl=L=karnitinu a 2000mg L-karnitinu. Ale musim sa doma presne pozriet, ci si to dobre pamatam.
24. únor 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ja davam koreniny do vody ked varim ryzu, potom je farebna aj chutna :wink: maslo nedavam
24. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jasne, ze mozes, cervena paprika nic nepokazi, ale nie vela, a maslo je uzasne do rizota, to ti urobi taku super jemnu chut a syr nato, mnam, asi urobim aj na zajtra s kuracim maskom a zeleninkou, juj aka som hladna :grinning:
sonicka: bacha, po Maci ti neda pokoj :grinning: :grinning: :grinning:
Toji, 26, ale v detstve robil karate, a priznal sa mi, ze par krat pri treningu dostal aj do vajicok :confounded:
Albao, to mi neda aj bez Maci :zipper_mouth: :dizzy_face:
24. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
nat najlepsie je varis v bujone, ale ja tiez inak pridavam vegetu a vsetko mozne do vody ked varim ryzu, ale teraz mam tu specialnu ryzu na rizito, tak to budem inak varit, tak ako Jamie Olivier, ze budem postupne pridavat vyvar :wink:
24. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
soni = jooj, v 26tke zly spg? ved je mladucky. neprekonal skor nejake choroby? ako mums..a tak..
24. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja balim svestky a hlasim sa zase z domu :grinning:
idem varit rizoto :sweat_smile:
24. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
sonicka: :grinning: :grinning: vidis, tak to radsej vyskusaj nieco ine - aj Tribulus Teresis, ci ako sa to pise. Tiez je to pre sportovcov hlavne. Kupila som to MM, a ten to berie len preto, ze sa to odporuca sportovcom :grinning:
Toji, aj ja som ostala zaskocena...choroby neprekonal, len upodozrievam tie urazy na vajka a on fajci asi od 15 rokov...takze ... :unamused:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek