• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
ella...březen duben....a klído i dvojičky kluk a holka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
babenky dakujem. kuk foto.
teším sa a nepripúštam si, že sa to môže stat a skončit zle. ale tak skúsenost už tu je a nedá sa nebáť sa. a tíško, ste prvé kto o tom vie, drahému to poviem v piatok večer. :slight_smile:
24. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
aknomis :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: blahoželám

čo je s lauri? :confused:
24. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
simi: teeeeda, to su ale palice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, ja som z vas taka nadsena az ma trasie od vzrusenia :grinning:
24. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeeej, tu su nove tehulky :slight_smile: gratulujem

dnes som bola s lauritkou, zasobila ma ovu testami tak zacinam aj ja testovat...
akno parádne bakule :wink:
soldi: palice? ráno ked som ocikala tak najprv nič, už som to videla zle a zrazu bum, neverila som vlastným očiam. skoro som išla uplakaná do práce :confused:
24. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
zuztek :slight_smile: katka písala, že myslí na lauri, že to má teraz ťažké, tak som sa zľakla, že sa niečo stalo :pensive:
24. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
bambi ano dočkáš se budeš těhulka....tento rok otěhotníš ..pšššt už brzy
24. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
salute, dakujem, tebe veriiiim, si strasne zlata :dizzy_face: a hrozne to prajem aj tebe aj vsetkym holkam tu :slight_smile:
ved si to zasluzime, nie? :sunglasses:
24. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
len som sa naucila s detmi a kuk na konika a ze 2 tehulky :grinning:

cukru, aknomis gratulujem :grinning:
24. únor 2010 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
flamenga, vsetky to mame tazke, najma ak sme uz predtym prisli o babatko :frowning2: dufam ze tehu virusiky sa tu budu pekne sirit a ze sa rychle vsetky nakazime :slight_smile:
Jeeej, už mame dve čerstvé tehulky :slight_smile:))
Simi, aj tebe tisko gratulujem

vidíte, ten február predsa len nebol až tak zlý mesiac :slight_smile:
salute já chci taky vyvěštit kdy tobude prosíím
bambi jasně ,že ano!!!teprve ted se tady ukáže těhu vlna a ta potrvá do května!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
aknomis: :dizzy_face: :dizzy_face: este pred tyzdnom si si myslela, preco to tak dlho trva :grinning: nadhera! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
salute: v piatok uz idem k dokimu - zaciname vysetrenia. Tak uvidime :slight_smile:
24. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
baby a viete čo je zaujímavé? my sme mali na prvé bábo "termín porodu" na 8.2. a viete kedy sa nám podarilo toto? 8.2. a to sme ani "nechceli" sexovať, lebo drahý bol 8.2. na spermiograme a večer sme boli z toho zničený, teda drahý bol nerves, a tak sme si mysleli že z toho houby bude...
24. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
aknomis: :grinning: :grinning: :grinning: vidis, motyka vystrelila :dizzy_face:
24. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
no zajtra idem k dokymu. viem, že bude asi skoro, ale zase lepšie ako neskoro. ešte ani nevidel výsledky z endokrinologie - boli OK a ani zo spermiogramu - norma. ale radšej nech som pod kontrolou hned :confused:
24. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
simi, len si prosim oprav ten datum ovu v tabulke, aby nas to potom nemiatlo, ked budeme opisovat :dizzy_face:
24. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
soldi: ja to neviem :frowning2: a určite je to teda na FF zle?
24. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Cukruska, Aknomis, babulky zlateeeeee, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja sa tak tesim s vami, gratulujem baby, a straaaaaasne drzim palceky nech rychlo mate fotecky z ultrazvuku v albume :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
aknomis urcite si ff oprav lebo uz len na pohlad je to zle oznacene :slight_smile: vies ako som sa tesila ked ti zacala potom poklese stupat :slight_smile:
24. únor 2010 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
anknomis...bude vidiet to co u mna...nic :grinning: len zvysene endometrium
24. únor 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
dakujem ešte raz babulky :wink: . ale prosím len tíško mi gratulujte :slight_smile: , ešte nič nie je vyhraté. :confounded: ..
juj, ako sa teším, dnes som chodila po práci a stále sa usmievala.. kto ma videl si mohol myslet že som šiši :confused:
24. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
simi, ja netusiiim :sweat_smile:

ale baby urcite budu vediet, vsakze? :wink:
24. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
aknomis žiadne šiši ty si tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: gratulujem... :wink:

jáááj baby moje ja tu grúlim jak o dušu sa tak teším, konečne sa to tu rozbehlo :dizzy_face:
24. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
haha, aknomis, ja som sa usmievala par dni po vikende... tiez na mna kukali, ze co sa dialo... az potom som kolegyni prezradila, ze sme par dni vkuse prekeksikovali, hahaha..... :grinning:
24. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek