• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
Maji, podla mna si mala ovu az 15DC - 36,3 je tvoja predovu teplota, takze 14DC mohol a pravdepodobne aj bol pozit...Kati, jeho viac zaujimali tie leukocyty v ejakulate, ale nevyjadril sa, ze je to akoze uplne naprd, takze myslim, ze sa dieta splodit da...celkove mnozstvo ma 25 mil a mrtvych okolo 49%. Len vravel, ze tie zive maju zlu motilitu.../?/ ine cisla nemam, aj tieto som nakukala do papierov - nechal vysledku u mna v karte...
25. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni, mne dal kopiu spg, mas na to narok, vypytaj si to
bude robit aj kontrolny spg?
25. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, tak ten 14 DC vyzera byt najsilnejsi, ale na fotke sa vobec nezda pozitivny, inak uz som z toho jelen, lebo to by som ti aj minuly cyklus posunula ovu na skor. FF asi berie pozitivny test a uz neberie do uvahy, ze po pozitivnom ovu teste prichadza ovu do 36 h teda moze byt aj neskor ako v den pozitivneho testu. A ty si to ako citila, podla teba kedy mohla byt ovu podla pocitov? Skus si zaznacit pozitivny ovu test aj na 15 DC, ze co to spravi, len zo zaujimavosti a hod sem link potom
son1cka sak to vobec nie je katastrofa naco su ti vsetky zive ked ti staci jedna :slight_smile: co sa tyka zapalu da vam dr lieky a vylieci vas,neboj zadari sa,co sa tyka profertilu no radsej by som ti odporucila pre mm nieco ine nie je tam silna davka vitaminov a je drahy
25. únor 2010 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem Natalca...vsak teraz bude asi dolezite, ako vyjdu tie kultivacie...asi bud. mesiac zanesiem mm bojovnikov do nemocnice a mne bral stery dnes, ze vysledky su tak o 2 tyzdne...takze bud. cyklus budem brat pravdepodobne ATB
ahojte babule tak toto je moj dnesny grafik
ako som chodila po schodoch, teraz som sa zasekla asi vo vytahu :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
25. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, nakoniec tento mesiac zazrakov nekonci az tak zle :wink:
minimalne 3 tehule :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicka a co ine? Mne spominal len ten profertil....Natalca, ja som bola taka oblbnuta, ze som si ho nepytala...kontrolny spg mame mat o 3 mesiace...ale povedal, ze to mohlo ovplyvnit aj unava a stres...a mm bol po nocnej a stres mal tiez...tak mozno to nie je az take zle...
25. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni asi myslel zlu mobilitu, teda pohyblivost, no ale tak aspon uz viete na com ste a ked vas hned neodporucil do car, tak asi to nie je az take zle
soni, ja mam vysledky sterov na buducu stredu, tie stery si zaniesla na mikrobiologiu?
sonicka inak ako dlho abstinoval pred odberom? Lebo kazdy hovori inak, a mozno to bolo viac ako bolo potrebne, preto tolko mrtvych
25. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
son, ta nocna to mohla ovplyvnit a stres tiez, soni netrap sa, nie je to az take zle
25. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katkamarek, nie car vobec nespomenul....vidis, to ma nenapadlo...takze to asi bude este vramci normy, mozno sa mu to po tych vitaminoch aj zlepsi...ze budu pohyblivejsie, nie?
25. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati ja som nemala ziadne pocity - tak ako ty píšeš, že cítiš ovulku, tak ja nikdy.

doplnila som tam pozitívny test na ten 15dc, a posunulo to. veď pozri. jediné teda čo viem, bolo že ten ranný sex 15 dc som nemala žiaden hlien - bolo to také o ničom. tak preto som ho tam aj zaznačila, že sucho.

ale označí tam ovulku na 15 dc bez ohladu na to, či tam ten hlien dám alebo nedám.
http://www.fertilityfriend.com/home/Maja2
25. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim, ze by doktori mali na rovinu povedat, co sa s tym da robit, a vybrat z toho to pozitivne, a nie odbit vetou, ze je to zle, to nam prd pomoze take konstatovanie, ked ani nevieme na com sme, akoze nemyslim falosne nadeje ale moznosti. :angry:
25. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka: podla mn to nie je ziadna hroza. Proste sa musis preliecit, ja som podobne zapaly mala tiez. Pred mesiacom i bral ster a uz tam boli len kvasinky, a to sa preliecilo. Takze je podobne prelieci aj teba a bude to v poriadku. Ono ked tam su bakterie, tak sa cela panva podrazdi a babatku sa zle uhniezduje. Tak nejak mi to vysvetlil. No a spermose po nocnej su urcite horsie, lebo sa aj hovori, ze plodnejsi je ranajsi keksik, ze je spermiogram lepsi. Takze tam urcite zohrala rolu aj ta nocna. :wink:
25. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka, ale aspoň vás vyšetril a viete, kde je problém a dá sa to liečiť :unamused: a hlavne sa daj do poriadku, lebo otehotnieť s cystou na kŕčku, by asi aj tak nebolo veľmi dobré :frowning2: držím palce
Kati 4dni + ten den odberu - to bolo o 12,00 - takze cca 4 a pol dna .Natalia, hej na mikrobiologiu...a tebe to kedy bral? Fakt to trva 2 tyzdne?
sonicka: a este ma napadlo, ze tie 3 mesiace na kontrolny spermiogram je rozumna doba, lebo spermia sa vyvyja tie 3 mesiace, takze s novymi vitaminikmi budu uplne obnoveni spermosi :slight_smile: To sa da podla mna zlepsit, ale skor ma zarazaju tie leukocyty - neznamena to nejaky skryty zapal? Nehccem strasit a zavadzat, ja som len laik, len ma to tak napadlo. :confused:
25. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni - nám doktor povedal, že to môže byť aj zo stresu a našla som to aj na nete. A že ten môj bol v strese, tak to je isté.

Leukocytóza vzniká ako reakcia organizmu na zápal, poranenie, ale i na operačný stres.
25. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano fakt 2 tyzdne, budem tam volat v stredu, potom ti dam vediet, soni, mala si take 4 skumavky?
25. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem babule, aspon ze sme to nezacali riesit fakt az po roku...Flamenga, ta cysta ho nejako netankovala, ze "mozme ju neskor vypustit" - inak asi je to ta hrcka, co som si hmatala na nom....
Albao, aj ja sa spolieham, ze ten vysledok je trochu ovpyvneny...
25. únor 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. únor 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natalca, hej 4x-2 take dlhe, jedna taka ampulka a este jedna - ale to si uz nepamatam, ako vyzerala... :unamused:
Albao, aj on sa ma vypytoval, ci nema palenie, stipanie pri moceni, ale nema....tak preto ta kultivacia...
25. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknomis, super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
son, ano presne tak aj mne
aknomis :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tisko gratulujem.
aknomis už nemeraj :wink: :dizzy_face:
25. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis, krasne :dizzy_face: :wink:
aknomis: nadherny grafik! :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek