• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
ahoj katka /tento cyklus som nemerala pravidelne/, ale dnesšný výstup ma potešil, čo povieš :slight_smile: ?

http://www.fertilityfriend.com/home/2ba3c2
25. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji, já se sem večer moc nedostatnu. Ale dám vědět jak jsem dopadla. Nejradši bych aby to už bylo těhu, asi jako každá z nás :wink:
25. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
včelka mě přijde že ovu jsi měla ted ....
25. únor 2010 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v posledních dnech mě dost pobolívalo bříško, jestli byla ovu ted, tak se to ukáže na teplotách v příštích dnech, zda neklesnou.
No ale jestli byla uvu ted, tak i snaženíčko by proběhlo celkem načasovaně když bylo v úterý :slight_smile:
25. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak supr ted bude rozhodují jak se to bude vyvíjet dál :wink:
25. únor 2010 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauko kočky, už som späť od zubárky, teeeeda som si tam vytrpela a chcela mi robiť aj rengén a sa pýta či som nie tehu a ja, že je to možné,ale ešte to neviem sa tak na mňa kukla, že mám teda potom prísť, 23.3. uff dúfam,že to zas nebude tesne po ovu :angry:
25. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmouli aj ja sa bojím, že mi bude chcieť zajtra robiť rentgen
25. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja tak podľa tvojho grafu, by som si ho určo nedala spraviť, ale ja som ho nechcela a to ani neviem či už ovu bola :grinning: ale radšej som povedala, že teraz nie-nikdy nevieš :wink:
25. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koľký deň po oplodnení sa podľa vás oplatí testovať?
25. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
durat.. od 9 dne už tu někdo má //
25. únor 2010 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky těhulky, měla jste některá na začátku těhu průjem? :sweat_smile: Mě od rána je blbě...snad jsem nechytla nějakou střevní chřipku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chrobacek :slight_smile: Ako?
Blbol mi net, nechcel mi otvárať konika

nikto mi neodpisal na môj problém :(
mala by som ísť podľa vás k dr.?
25. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky akurta som si spravila ovu testik a jejejeje uz na mna trosku kukla aj druhaaa..takze naozaj bude ovu skor ako 38DC a to som dnes 8dc....a podla testiku pocitam tak 4-5 dni jeeeeeeeeeeeej sa tesim :grinning: :grinning:

aknomis gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem .......

hodim testik do albicka :wink:
25. únor 2010 ve 13:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pobezka, dost sa ten tvoj graf v obrysoch podoba na minuly, len drzim palce, aby skoncil inak :wink:
25. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase nesiel konik??? ci to len mne? :fearful:
babule myslíte, že dnes môžem tak zo srandy ocikať ovu test som 6deň od pichnutia pregnylu a nudím sa bez toho testovania :grinning:
titu to je super, že si len 8DC a už sa ovu pomaličky hlási :wink:
ani mne nesiel kon, som vam vcera pisala, ze nebude ist, lebo prerabaju nieco na serveri :slight_smile:
25. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mne nešiel :wink:
susana a aky problem?
smouli, zo srandy mozes :grinning:
25. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli inac ti musim napisat ..tie pocity a navaly tepla mam aj ja uz 3 dni a normalne az sucho v ustach ...ale da sa to vydrzat...a vajecniky zacinam pekne citit....normalne tomu nemozem uverit....
zeby sa moje organiky rozhodli , ze s clostilom budu spolupracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 13:11  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dufam ze ho neurobia ako je modra strecha...lebo to je otras :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mne nesiel kon ale uz ide .... :angry:
25. únor 2010 ve 13:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu tak tie návaly, to je teda, normálne som sa v noci budila celá spotená a nemohla som sa nadýchnuť a za par minut ma triaslo od zimy, ale dá sa to vydržať, po ovu to postupne odznie.... :sunglasses: lepšie ako vracanie z pregnylu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska- co to vidííííííííííííííííííííííííííííííM????? jeeeej, z celého srdiečka blahoželám::slight_smile:) :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli tak to ano ....ja neviem ci mi pichne pregnyl v pondelok idem na folik. tak som zvedava co tam najde... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 ve 13:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus tak isto sa pridavam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2010 ve 13:15  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli k tym navalom som ti este chcela napisat, ze ja pred ovu sa budim stale spotena, je mi strasne horuco, cez den ani tak nie, takze moze to mat nejaky suvis s predovu fazou.

Ja sa bojim babulky, ze so mnou nie je nieco ok, stale ma boli podbrusko, stale ho jednoducho citim, nie hrozne, ale je to take ako tlaky a sem tam pichnutie. Viem, moze to byt uhniezdovanie, ale ja som to mala aj minule po ovu, sa bojim ci nemam nejake zrasty alebo nieco podobne. :rolling_eyes:
25. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem... :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka nie ja si myslím, že sa len teraz viac sleduješ a dávaš tomu väčší význam, to je asi normálne po ovu, ja som zas po ovu nafúknutá ako balón

a ja som ale tie návaly tepla bez clostilu nemala :wink:
25. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek