• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
smouli tak zdrah prec
25. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdrhaj malo byt
25. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi aj ja som nekonflitny typ. dnes ma podrazil jeden clovek a nebola som schopna sa na to opytat. bud by som mu rovno vynadala a zaroven sa rozplakala,takze nic som nespravila :slight_smile:
25. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, no niekedy je to na nasu skodu,vsak? ale tak povahu si nezmenim :sweat_smile: snazim sa byt viac asertivna aby ma ludia nezneuzivali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja dakujem ..no vazne ..kym boli male tak boli stale pri mne ale prisiel vek cca 5 rokov a tam moja uloha koncila :grinning: :grinning: myslim tak ...ze teraz nepridu skor za mnou ale za tatikom ak maju problem...
inac najmensia ma normalne skoro do 18 mes. vedome volala tata....normalne aj u lekara sme boli na ockovanie a ...sestricka mi povedala, nech pockam von a ona len tata tata tata tak mi kazali zavolat ocka ..a ja s takym podusmevom jej hovorim to vola mna :grinning: :grinning: :grinning: ..inac cela family mali s toho neskutocnu srandu :grinning: :grinning:
to asi preto, ze ked sa nrodila videla prveho jeho tak to je ako ked sa vyliahne kuriatko :grinning: :grinning: :grinning: ale jasne ze teraz som uz maminka
25. únor 2010 v 19:23  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej, titu, to je mile :grinning:
25. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
normalne to mame aj natocene... :grinning: :grinning: bolo to super a hlavne ak sme niekde boli a ona vzdy za mnou tata tata ..tata didi ...no sranda
25. únor 2010 v 19:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu krááása :sweat_smile:

bambi ťažko sa mi to píše a asi by sa to nedalo ani dobre pochopiť, keď nevieš o čo ide....
(niečo na ten štýl dnes vyzeráš ako stará dáma....čím bolo myslené ako stará k.u.r.v.a.) chápeš???? :angry: a ďalej už nejdem ani písať....

ja sa tiež neviem brániť...moji rodičia ma vždy vychovávali, aby som bola slušná, milá a bla bla bla a ja sa hneť rozrevem
25. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tata didi :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu = :grinning: :grinning: a nepomysleli si lekari,ze ty si tata a nejaka druha teta (tvoja partnerka)je mama? :grinning:
25. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli = stará dáma??? zavidia ti
25. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja ja viem, že závidia, ale nedá sa to znášať dno denne už mi to lezie na hlavu a veru neviem neviem, či tie migrény nemajú niečo s tým ......
25. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu vies ktora fotka sa mi najviac paci? kde tvoj M vydazuje vasu malu do vzduchu,to je super milé :slight_smile:
smouli = majú
toja = dííík

budem sa snažiť cez leto si pokukať dáku novú prácu a dám im zbohom :sunglasses:
25. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, viem o com hovoris, u nas je to rovnake: boj mladi (3baby) versus stare strigy (dochodkyne=intriganky, ohovaracky, co si vymyslaju somariny a donasaju staremu vedeniu, tiez dochodcom) :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
skočim vam do debaty

smouli - to trpnutie ruk aj migreny su určite z toho
čim skôr odtial odid - ale nenechaj si ujsť povedať tym starinám že sa nenechaš takým starenkami uraziť :grinning: to im zavre hubu
25. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca presne presne také niečo, len ja som tam na nich sama :angry:
25. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli = u nas je jedna osoba, taka striga,co vidi aj ake mas ponoozky v cizmach, hned to rozchyri, vypatra tvoje pozicky v bankach, nakresli si doma grafy ze ako si na tom financne a potom to oznami dalsim :slight_smile: , ked ma niekto napr kratke nohavice,hned ma komentar a ked priberies kilo,hned ti napadne čum na brucho,akože jej neuniklo :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry ona je tam len jedna a ona vie ako to má povedať, povie to tak nepriamo, že jej na to ani nič nemôžem povedať, ale ona vie, že pochopím čo tým myslí :angry:
25. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja no presne ja neviem moja mama má 53 rokov,ale vôbec nie je taká ako ona.... :angry:
25. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli ja mám takú skúsenosť, že čím sme sa s kolegyňou viac znervózňovali, tým viac bola tá ďalšia na koni :grinning: ... tak sme zmenili stratégiu... začali sme sa jej smiať do ksichtu a to ju vytáčalo do nepríčetnosti :grinning: Ona je totiž taký samonaj.b :zipper_mouth: :sweat_smile:
25. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli to nie je o veku,ale o povahe
25. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja tak tak.... tá naša striga :grinning: má 30 :astonished: :astonished:
25. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami to co je samonaj? :grinning:
25. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja joooj, však nechcem škaredo písať, tak si doplň namiesto tej bodky "e" :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule už to nechajme tak ...lebo už teraz myslím na to čo bude zas zajtra v práci.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ono je tam ešte veľa iných veci okolo toho, ale to je už na stráááááááááááááááááááášne dlhú debatu a aj mm mi povedal, že už si všimol, že trpím v tej práci a, že to viac už nedovalí(on ma tiež svoj názor na tú moju milú kolegyňu )tak, že sme sa dohodli, že najdlhšie tam budem max do konca leta a dosť :rolling_eyes: ,len kto to tam vydrží ale keď som vydržala 6rokov tak už tých pár mesiacov vydržím a ešte budem veriť, že sa možno medzitým zadarí a bude po probléme :wink:
25. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami ja poznam nadavky,len konkretne henten vyraz mi nedošiel :grinning:
25. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli - vymysli si to doma - a potom jej to šplechni - proste na jej slabu stranku - tou je jej vysoký vek
25. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaslime na to, my cakame/budeme cakat bááabo:slight_smile:
25. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek