• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
:sweat_smile: nela ved noc je este mlada ....
30. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no babenky, prajem vam dobru nocku,
idem sa okupkat a do postele, som totalne unavena....
papa :wink:
30. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
magic pekne tehulkovske snicky prajem :wink:
30. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem :grinning:
aj tebe pekne snicky
inak ako testik, dnes som tu moc nebola, mala som kopec prace
30. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
prajem krásne piatkové ránečko :wink: ..môj graf je takýto
http://www.fertilityfriend.com/home/24add7 mini pokles..ale horšie som v noci spala.. :sweat_smile:
31. črc 2009 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. črc 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všichni, co povíte na můj grafík? Dneska už mě svrběly ruce na testík - řekla jsem si, že počkám do neděle, jestli teplota neklesne, ale nevím, jestli to vydržím. :confounded:

http://www.fertilityfriend.com/home/259753
31. črc 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko...berranek pockaj do nedele :slight_smile: ale ked nevydrzis skus..tienik by mal byt... ale nedela je istejsia... :wink:

ja takto nijako

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
31. črc 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od začátku, co se snažíme o mimi jsem si každý měsíc před příchodem mrchy myslela, že jsem těhu - vždycky jsem cítila spoustu příznaků (nevolnosti, závratě, hrozný hlad, bolely mě prsa atd. - asi to spousta z vás zná taky). Je fakt, že tento měsíc je první, kdy si těhu vůbec nepřipadám (jen mě bolí prsa), tak by byla legrace, kdyby to zrovna vyšlo. :grinning:
31. črc 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej flam-no vidis :slight_smile: tak tvoje telo funguje ooovela lepsie ako to moje :frowning2: moje sa nie a nie rozhybat k normalnym cinom :grinning: snaaaad bude ovulka na dovolenke-to by ma veru veeeelmi potesilo :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki, u mna ziadna zmena, teplota uz ide smerom k mrche a na teste len duch po zaschnuti... :pensive: tak hadam buduci mesiac budeme mat viac stastia.... http://www.fertilityfriend.com/home/lauritka
31. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,

u mna vobec nic, skor mam pocit, ze sa mrcha blizi, nech ovulka..., brucho boli, naduta som jak balon :rolling_eyes: :rolling_eyes:

http://www.fertilityfriend.com/home/1e0aef

lauri, ahojky moja, takze opat duch, ale kuk, ze teplotka ide dole :confounded: ...som sa ta chcela uz minule spytat, coze mas take skratene cykly?
31. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, nevyzera to nahodou na ovu? ci suchoty dole?
31. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

lauri :frowning2: :unamused: a tak to opäť vyzeralo nádejne :unamused:

anjelinka...to bude asi anovulak :frowning2: :confounded:
31. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maaahulienka, ty ako moja?

jj, no co uz, beriem to proste sportovo :wink: :wink:
31. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

anjeli - no v podstate suchsie... podla mna ovu sa neblizi... ovu hlien mavam iny... mozno som v prechode :grinning:
31. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, uvidime, co sa z tej teploty vykluje :wink: , lebo grafik pekne napreduje :wink:
31. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojtel
auritka IP
inak mrzi ma ze teploty klesaju... :frowning2:
31. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej :wink: :wink: , prsteky na testik ta este nesvrbia :wink: ?

maahu, teraz zrejme este mrcha si pocka, ked beres Utros...
31. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
anjelinka... ja ho beriem len 10dní :wink: a potom ho exnem :grinning: len za cca 2-3dni spravim test, ak bude negatívny tak vysadím a ked bude pozitívny tak budem pokračovať :wink: a ja som len 9dpo, mám na ms aj testík časuuu :wink: :slight_smile:
31. črc 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
anjelinka, ja mavam ovu skoro, okolo 12 DC, takze preto mam kratsie cykly :slight_smile:
mahhul vyzera to viac ako nadejne..tfuj tfuj tfuj :wink:
a v pohode kocky, ja som na neuspech uz zvyknuta, co mam robit, nebudem predsa plakat, zivot si najde cestu a raz sa dockame.. :slight_smile:
31. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
achojte :slight_smile: drzim palce vsetkym lutealnym vysokym aj nizkym :dizzy_face: nech padaju len sanky z uzasu a nie bazalne teploty :grinning:
po dlhsom case pridavam aj ja graf, noty na bubon :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka a tak to aj do oktobra ostane.
dnes som bola na odbere krvi, sa ma pytal, ze ktory DC som. a este na jeden odber pojdem, asi tak o mesiac. to bude sranda, ked mu na tom dalsom odbere poviem, ze som 53.DC :grinning:
prajem vam pekny dnik :dizzy_face:
31. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit... ja ti verim :unamused: ja si tiež nejdem nič domýšľať.. :unamused: aj po transfere som mala pokles a nič s toho :unamused: :pensive: takže sa mi ani moc veriť nechce, že by to vyšlo :sweat_smile: a zvlášť nám pri toľkom šťastí :pensive: ale snaď raaazzzz :dizzy_face:
31. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díváte se některá v telce na cyklus Dítě za každou cenu? Je to super - viděla jsem teda jen 2 díly, ale je tam skvěle vysvětleno všechno, co se týká problémů s otěhotněním. Vždycky je to o nějaké konkrétní ženě - jakou má diagnózu, jak dlouho se snaží a pak ty zákroky projdou s ní, teď naposled byl odběr vajíček - vysvětleno, jak to probíhá i přímo záběry na to, jak se to dělá. Pak vajíčka oplodnili - zas vše vysvětlí a nakonec jí je oplodněná vložili do dělohy - zas záběry při zákroku. No a čekalo se, jak to dopadne - po 14 dnech měla 2 čárky - to už slzím dojetím. A končí to porodem - a to už pláču na plný pecky. :grinning:
31. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau všem, lauri, a jak dlouho po zaschnutí si ten dnešní test fotila, mě se totiž ty čárky vždycky nejvíc vybarvily až tak hodinu dvě, po zaschutí, jo a když jsem testovala každý den, tak to sílení opravdu nebylo patrné a jeden den jsem dokonce měla čárku světlejší a házela jsem flintu do žita. Nemám sice v albu všechny testy, ale kukni na ně. Jsou focené ob dva dny :wink:
31. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
berranek kde to chodi?
31. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek