• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
dia: jasne, aj ja sa lepsie citim, ked "cakam", ale malokedy sa mi to podari :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Pri silnom vypati vole miniem jeden tehu test na mesiac.
26. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
test az najskor 16 Dc
26. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, přikládám dnešní gráfek :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa
26. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia:pěkné :wink:
26. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia: tak to bude moj dalsi bod, kde sa musim naucit sebadiscipline. :wink:

elisabet: jej, ake skackave, ale ak by sa to zdvihalo, uz aj mohla byt ovulka. Kedy mavas ovu?
26. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao neví, měřím si první měsíc, a cyklus mívávám 27někdy28dní. Hormonální profil v pořádku, tento první cyklus jsem brala clostil od 4do 8DC a teď od pondělí beru duphaston14do25DC. ale byla jsem po ms nemocná tak možná se to na tom odrazilo :unamused: nevím.
26. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj tak trpezlivost to mi tiez chyba, ale uz som sa spalila s duchom,takze kaslem nato chcem dve poriadne bakule :grinning:
my mame v praci inventuru, takze cely den budem zavesena na kompe,
26. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisabet: jaj, tak ked je HP v poriadku, preco ti dali hormony? :confused:

dia: tak to bys om chcela aj ja :grinning: :grinning: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao, já jsem byla se právě u dr zeptat na ty výsledky a ona se mě zeptala jestli chci pomoci s nějakýma tabletkama na otěhotnění, tak jsem souhlasila, vůbec nic jsem tehda o tom nevěděla, až jsem začala chodit na diskuzi sem, tak se dozvídám co je to zač :astonished:
26. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky , vysvětlí mi někdo jaký je rozdíl mezi KET, IVF a UIU ?? A co se doporučuje nejvíc? Díky moc. Uvažuju o tom, že když se do máje nezadaří, půjdem pak na umělko :pensive:
26. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisabet: no vsak uvidime, ono moze byt uplne normalne 1-2 anovulacne cykly do roka aj u zdravej zeny. Takze keby sa to nahodou stalo, netreba sa bat :wink: Ale zrejme ti uz porastu teploty coskoro, aby tam boli jasne 2 fazy
26. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tak uz som spat od gynekologa, a mam super pocit, bola som u neho prvy krat, vela bab tu na neho nadavalo, ale ja mam z neho zatial dobry pocit.

Takze PCO podla UTZ nepotvrdene :grinning: Ovu podla vsetkeho bola, videl na lavom vajecniku podla neho zlte teliesko a este tekutinu asi vo vajcovode, a z toho mam vraj aj stale bolesti v podbrusku. Od dalsieho cyklu idem na folikulometriu, sam mi ju navrhol, ani som si ju nestihla vypytat :sweat_smile: . MM dal odporucenku na spg a este bol zlaty a hovori, ze musime trochu zaklamat pre poistovnu, ze uz sa snazime rok :sweat_smile:. Takze od dalsieho cyklu folikulometria od 9 DC a potom podla vyvoja dokedy bude treba. Povedal ze vsetko vyzera pekne, aj maternica, ze je zmenena po ovu, tak dufam, ze to bude ok. No a som mu vravela, ze si meriam aj teplotu, ze mam aj grafy, tak si ich vypytal, ale len tak kukol, asi chcel byt zdvorily iba, ale nevadi, zvysok je ok :wink:
26. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tu co nove? Ste toho tolko popisali od rana :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkamarek: :grinning: ja idem o chvilku! :dizzy_face: :dizzy_face: Potom sa podelim o moje info :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aj ten moj moje grafiky videl, ale len ich zbezne kukol, dnes ich ani nejdem brat, nech ma vysetri podla svojho, som zvedava.
26. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj katka tak to je super, že si takto dobre dopadla.... :wink:
26. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach babulky dnes je taký voľajaký divný deň...asi depka, alebo čo, najradšej by som šal domov, zaľahla pod perinu a na nič nemyslela... :rolling_eyes:
26. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli: to byva aj u mna :wink: Musia byt horsie dni aby sme si mohli uvedomit krasu tych peknych :wink:
26. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuj smouli, uplne chapem tvoju depku, ale uz som ti pisala, ze april je tvoj :wink: Tak nezufaj, vsetko bude fajn, pride jar, krasne bude svietit slniecko a ty zacnes tehulkovat :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule to mne tak zahrabáva od nudy, niekedy :sweat_smile: nevšímajte si ma, ale musím vám to napísať, keď už iné nemám čo.....aj tak vám ďakujem... :wink:
a ešte ma štve ten môj boľavý zub :angry: , robila mi akési rozširovanie kanálikov a výplň, sakriš to bolelo...dúfam, že už zajtra to nebude bolieť, povedala, že tak deň dva to môže byť ubolené, lebo vlastne sa mi dotýkala aj nervov...no som zvedavá, dúfam, že tam v pondelok nebudme musieť znovu ísť :rolling_eyes:
26. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drnda, IUI je intrauterinna inseminacia, teda vstrieknutie premytych spermii priamo do maternice, IVF je in vitro fertilizacia teda stimulacia cyklu hormonmi aby dozrelo viac vajicok, ich odber punkciou v anesteze, oplodnenie v "skumavke" a potom prenos embryi do maternice (embryotransfer ET). Ostatne sa zamrazia a KET je prenos rozmrazenych embryi (kryoembryotransfer) v cykle v ktorom sa nerobi odber vajicok.
26. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, díky a která z těchto metod je nejlpeší a nejlevnější?
26. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
drnda myslim, ze takto sa to neda rozlisovat, to sa musi aj podla diagnozy paru posudzovat, ze co je pren najlepsie :wink:
26. únor 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak chodíte na folikulometrii tak to se pak chodí každý den? A to vyšetření se dělá ultrazvukem? tím vnitřním přes vagínu? díky, jen ať jsem v obraze :wink:
26. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este som zabudla, dr. mi odobril aj to moje davkovanie Duphastonu az po ovu :grinning:
26. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisabet, ja idem teraz prvy krat, urcite sa nechodi kazdy den, to by nemalo zmysel, a robi sa to vnutornym UTZ, teda vo vagine
26. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko babule, ja nic nove...som v cakacej faze...viac menej na mrchu...a na vysledky kultivacie....
graf davam len tak - nic extra nove oproti min. cyklu....
http://www.fertilityfriend.com/home/jursoni
Kati, vidim, ze ty uz budes spehovat vajka s USG :wink:
26. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko to máš supr gyndaře klobouk dolů
26. únor 2010 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky viete na čo som ešte prišla, stále kukám na ten môj grafisko hnusný a ak teda teoreticky bola ovu na 17DC tak ten dnešný pokles by mohol byť aj IP, či nie... už šibe... :wink: :sunglasses:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
26. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny - dneska nějak nestíhám. Teplotka se zatím drží - ale od rána mě bolí v podbřišku jak při MS, no hnus. Takže si půjdu po obídk s Amuškou natáhnout :wink:
Všem přeji krásný, pohodový víkend a vysoké ranní teplotky :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli já nevím, ale mě to přijde zatím bez ovu :frowning2:
26. únor 2010 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek