• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
baby fakt neexituje nieco,co mi uz teraz v 8DPO povie,ze som v tom? ja som taka netrpezlivaaa :grinning:
26. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja ja som tiez netrpezliva, napovedat by mohol asi odber krvi, ale to by asi kazdy dr. na teba kukal ako na blbu :grinning: Iba keby si mala nejaku znamu, ktora ti krv vezme a vyhodnoti :grinning:
26. únor 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja...kuk moj album.... test co som robila 9DPO....myslim ze ak by som robila 8 ze nieco by sa tam uz crtalo...ved vyskusaj :sweat_smile:
26. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, neber to ako tragediu, budu aj dalsie prilezitostiv(v tvojom pripade uz staci jedna) :wink:
a myslim, ze staci abstinencia aj 3 dni
26. únor 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka dakujem, už to ide. tak som sa zmestila do tabulky.. :wink:
prišiel k nám jeden známy a narušil mi plány :unamused: nech už ide, ja mám prekvapkanie pre mojho drahého
26. únor 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska ty pokusitelka, to aby som zajtra testla i ja :sweat_smile:
26. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja viem katka som trafená .... :rolling_eyes:
26. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati....ja...ee.... :wink:
26. únor 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus ked kukam na tvoj graf, tak si mala nieco ako IP 4 DPO, vsak? A kuk moj graf :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

aj ked to vyzera na take "chore" IP :sweat_smile:
26. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati...a co ja viem ci to bolo ip?... ja som sa v tom nikdy nevyznala....minuly cyklus som take cosi mala 7DPO ale nic z toho nebolo
26. únor 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo...sak to mas jak jaaa..tak co chces...testuj zajtra.... :wink: inak aj ja som v sobotu
smouli nie si trafena, len si velmi zelas babatko, a preto si teraz smutna, ale vy sa este len malo snazite, aj mne dnes dr. vravel, ze bezne to trva 6-9 mesiacov ked nie viac, musis byt trpezliva a nezozierat sa tym tak, lebo sa z toho zblaznis
hej cukruska, len ty si sa uz potom pekne drzala hore a ja som padla zase :wink: asi pockam este par dni, lebo nechcem byt tak skoro sklamana, aj ked viem, ze to nic nemusi znamenat. Mozno testnem v nedelu :grinning:
26. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tiez nechcela testovat...ale nakoniec ma nieco volalo ze teeestni...teeestni :grinning:
26. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde je vejinka? Sa tu dlho neukazala.

Lauritka je asi velmi smutna, ked nas ani nepride pozdravit, viete o nej nieco? :frowning2:
26. únor 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinka je chora...mala vysoke teploty a nebolo jej dobre :unamused: a lauritka ma asi problemy s tym psikom
26. únor 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus a uz je v poriadku? Boze dufam, ze sa babu nic nestalo :confused:

Viem, ze ma trapenie so psikom, len ci neviete ako sa to vyvija. :pensive:
26. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati..neviem....pisala som jej ip ale zatial neodpisala
26. únor 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus a este jedna otazka, ako je to so sexikom? Teraz este mozem? Lebo ja ked mam pravdu povedat sa bojim, aby som nieco nepobabrala, tak teraz ma mm odo mna len rucnu pracu :grinning:
26. únor 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji,ja v pohodke...som 7DPO vcera som mala take pocity v podbrusku aj bolesti ako na menzes..ale inak som oki
26. únor 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati... mi sme aj den predtym ako som robila test...ja som vobec nepocitala s tym ze to vyslo
26. únor 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska= ked si si robila test na 8DPO,pobolievalo sa podbrusko?alebo nieco?
ja mam pocit,ze kazdu z vas,tehotnych,pobolievalo podbrusko,takze kedze mna nic neboli,bojim,ze nie som
26. únor 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
xena= fiha,ze by sa zadarilo???
26. únor 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja...ja som robila az 9DPO a nepobolievalo... nic mi nebolo....
26. únor 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati: neobmedzuj sa, vsak sa bezne sulozi pocas tehotenstva :wink: Ja som sa rozhodla, ze koncim s obmedzovanim! Uz som aj 3 razy behala tento tyzden. Proste budem robit to, co mi robi dobre :dizzy_face: :grinning:
26. únor 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji,ktovie,ja uz neviem ci to tak ma byt ci nie :slight_smile: vela asi robi aj utros,s tym podbruskom,ja uz som mala kadeco a nebola som tehu...
26. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska = hm, si musela byt stastna,ked si 9DPO zbadala ducha,ze? inak si mala stasie,vela ludi to tak skoro nevidi...aky si mala test?
ja mam mamatest jeden uz pol roka doma :slight_smile:
26. únor 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek