• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
barranek u teba to vyzerá veru sľubne podľa ma môžeš ráno testovať
31. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
rinty po hodine :slight_smile: ale tam skoro nic nevidno na tej fotke, pozrela si ? ale dakujem :sweat_smile:
31. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak si včera moc pila no :sweat_smile:
31. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkaajurko - Dávají to na Z1 - vlastně netuším, jestli to Z1 na Slovensku vůbec máte.
31. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja su z Brna a o programu Z1 slyším prvně, to je nějaký regionální? :confused:
31. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
rinty nooo :grinning:
31. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTE :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/25c971

nejako skoro prisiel pokles, stale klesam az v den MS, no co uz :unamused:

prajem pekny den :wink:
31. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinka1104 - když ale ty moje grafy vypadají často slibně až do mrchy :cry: . Tak to zkusím vydržet - abych pak nebyla zklamaná. Já se sice nesnažím o mimi nějak extra dlouho, ale zas mám handicap ve věku (určitě jsem tady z vás nejstarší a manžel je úplně stařec :slight_smile: - z hlediska plození zdravého potomka). Dlouho jsem měla různý zdravotní problémy, tak jsme se do snažení nepouštěli a čekali až to bude ok, ale pak silně zaťukaly biologický hodiny (spíš udeřily za 5 minut 12) a tak jsme se do toho dali a na nic nečekali. :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z1 mi nic nehovori :unamused: skusim pohladat,ale asi to nemame...
31. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
rintintyna - to Z1 máme normálně na kabelovce, regionální to není. Normálně jsem ten pořad našla v nabídce časopisu s přehledem programů - nějakej ten TV magazín nebo TV star (sakryš nevím ani jak se to jmenuje a přitom to odebírám). :confounded:
31. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulkyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
robila som si testík :dizzy_face:
31. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla vyrazu usudzujem, ze je to taaaaaaaaaaam :dizzy_face:
31. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já pořád stejná nuda http://www.fertilityfriend.com/home/benjina :wink: Už jsem přišla z krve, byla jsem na hormonálním profilu ve 21DC tak jsem zvědavá jak mi to vyjde.
31. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mahu aaaaaaaaaaaaa?
31. črc 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

maahu :slight_smile: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
evitka, někdy zajdi na Na koníka :dizzy_face:
31. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby.. teraz som skusila(čiže ráno skusím zase :sweat_smile: ), ach nedalo mi to... je tam slabulinkááááá, ale už nie duch... nemusím hladať :sweat_smile: žeby???, bože ja sa klepem, žeby to bol fakt IP :sweat_smile: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
maaaaahu ??? je to tam??? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved ked sa vcera uhniezdilo, uz zacina produkovat hcg, nevies odfotit?? aky testik mas..juuj tesim sa s tebou, ja ta dobehnem buduci mesiac :wink: a si len 9dpo juchuuu... :sweat_smile:
mahul super, tak jen ať silní :dizzy_face:
maaaahuuuuuuu, vidissssssssss, ako sme si pisali...../Pan je moj......./ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....zazrak....az mi je do revu....
31. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo koukala jsem mahul na graf a možná byla ovu dřív, než vyznačil :wink:
31. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak vidím, že jdu akorát.

Maahu, tak držím palečky, aby zesílela!!!!

Všem ostatním snažilkám a čekatelkám na // držím palečky a posílám těhu virusíky T*T*T*T*T*T*T*T*T*T*T*T*T*T*T*T*T*T*T ať co nejdříve objevíte krásné pozitivní testíky!!!! :wink:
31. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt slabulilinká :sweat_smile: ale uvidíme... zajtra skusim už ráno či tam nieoč bude... :unamused: odfotiť nevim, som v robote :unamused: domov dôjdem až večer :slight_smile: no ešte nebudem predbiehať, ale som s toho trošku mimo :sweat_smile: ak to bude pravda tak všetkých v Carom asi porazí :sweat_smile: :grinning: uvidíme ako sa to bude vyvýjať :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
rinti + testík ovu som mala 18DC :wink: tak ešte možno vetdy :wink:
31. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maahulienka: no tak to tam máš opravdu rychlý nárůst hsg, když nedávno pokles, ale ten byl ukázkový tak z toho by už muselo něco být.Držím pěstičky aby to vyšlo, dej ho do albumíku ať také vidíme. :wink:
31. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maahu, stačí dát až doma ten testík do alba, vydržíme!!
31. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
oh, uvidíme baby, ešte nebudem extra predbiehať :slight_smile: ale bolo by to krásne po tolkých rokoch... idem pracovať troška..lebo potom stale na to myslím :sweat_smile: :zipper_mouth:
31. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
maah, tak neviem, ci teraz budes vediet pracovat :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek