• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
maji napisala som ti IP :slight_smile:
26. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ellla, nemala si ovu nahodou 14DC? :zipper_mouth:
26. únor 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj, prave som sa vratila zo skoly, uuplne znicena :slight_smile: som v skole prezentovala politicku stranu a zostavovala volebny program, celkom zabava :slight_smile:

ale vidim, ze tu je to inac napinave, vela bab je 8-10 DPO. neplanujete urobit velku spolocnu testovaciu akciu? :dizzy_face:
26. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka nemala, lebo potom zase padla na predovu teploty :wink:
26. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1, to neviem... 12DC mal folik 14.7mm. 14DC som dostala pregnyl a vsetky ovu znaky nasvedcuju az na tu nedelu - aj krcok aj hlienik aj pocity...
26. únor 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ahoj, no ja by som teraz navrhla nechat to tak, a potom budeme postupne pribudat, vies kazdy den jedna alebo dve, to bude lepsie :grinning:
soldi ahoj

limit mi vypršal, idem off

katka pozriem, odpíšem.
my so smouli planujeme testovaciu akciu na 5.marec :slight_smile:
26. únor 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, no ako myslis, ale ja som mala tie testovacky rada :slight_smile: som sa vzdy na ne tesila :slight_smile:
aspon by sme teda mohli urobit rebricek, ze kedy ktora planuje testovat :slight_smile:
26. únor 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj ja uz musim utekat, mm je tu, tak mozno neskor sa zastavim :slight_smile:
26. únor 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak urobme, ja asi v stredu :grinning:
26. únor 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach ell neviem teda či u mňa to bude mať význam toho 5.3. :unamused:
26. únor 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati, len mi padlo do oci, ze min. cyklus mala Elllllllllllla tu vodorovnu ciaru pri 36,5 a tento cyklus pri 36,6 - ze ma vyssie predovu teploty...
Ahoj Soldi, ja som sa uz co sa tyka testovania, poucila. Tento cyklus najskor 13DC...ak vydrzim, tak az v den ked ma dojst mrcha....
26. únor 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli teda řeknu ti viděla jsem tvůj graf vy jste teda sexuální maniaci takhle pos obě no potěš :grinning:
26. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellla: na 5.marec? preco zrovna vtedy?

ahoj soni :slight_smile: tak vidis, ze ten spg dopadol celkom dobre :wink:
26. únor 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku no ženie nás k tomu túha po babatku, za normálnych okolností nám stačí tak 1x za týždeň :rolling_eyes:
26. únor 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi myslis? :unamused: Nie som si ista... :confounded:
Aku politicku stranu si prezentovala? Stranu modreho konika? :wink:
26. únor 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni: pokial nie je morfologia 0% tak je to ok :slight_smile:

stranu sme mali vybranu. len sme si podla oblasti museli napisat volebny program. ale prehrala som o jeden hlas. proti chalanovi. typicke. politika je proste hra muzov :grinning:
26. únor 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli to já chápu
26. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi, mala si vytiahnut zenske zbrane.... :grinning:
26. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. únor 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
keby som rano vedela, co ma caka to vies, ze by som nieco vytiahla- doslovne :grinning:
a jedna protikandidatka to aj urobila- osocila ma z podplacania, ale sa tym potopila, dostala len dva hlasy a z toho jeden jej vlastny :grinning:
26. únor 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuha, to ako fakt natvrdo ste si nakladali... :grinning: Vsak aj ty si si mala dat vlastny hlas...pri politike ide sebaucta bokom... :sunglasses:
26. únor 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni: to vies ze som si dala, moji superi mali slabe programy. keby ten jeden kandidat bola tiez baba, tak mam vitazstvo iste. mali to trapne. to bola same chceme toto inak, a toto inak a hento inak. ale ako to zmenit, o tom nepadla ani zmienka :slight_smile: my sme mali aj presnu strategiu :slight_smile:
najviac sa mi pacila moja posledna veta. mame spoluziaka ktory sa vola Marek pravda a bol v mojej skupine. takze som povedala: ... ale jedno je iste, Pravda, je na nasej strane :grinning:

inac, kde su vsetky baby?
nikto mi ani nenapisal, ze sa tie grafiky podobaju :frowning2: :grinning:
26. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1, vyssia cover line moze byt kvoli tomu, ze som kupila novy teplomer a tento cyklus uz od zaciatku meriam s nim...
a preco 5.marec? lebo to uz bude 2 tyzdne po pregnyle u oboch a tak by to nemalo byt ovplyvnene pregnylom...
26. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ja ti napisem, ze tie grafy zu zaujimave... uz len aby bol vysledok rovnaky, velmi vam to prajem.
idem robit veceru, lebo mi strasne skvrrrrka v bruchu....
26. únor 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi, waw, ako sa tie grafiky podobajuuuuuuuuuu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Gratulujem k premakanej strategii :wink: :wink: :wink:
Miznem aj ja na chvilu, mm ma nejake fotky z akcie co mali pred mesiacom v robote....tak idem kukat, ci sa spraval slusne :zipper_mouth:
26. únor 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi uuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaa tie grafíky sa náramne podobajúúúúúú, len teda nech je aj záver rovnaký, moc Ti to prajem... :sunglasses:
26. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaj, ellly, tak uz chapem :slight_smile: a 5.3. je aj celkom pekny, tak sa budem tesit :grinning:

ozaj smouli, aj Ty myslis ze Ti ovulku zastavil pregnyl? naco Ti ho ten doky vobec daval? nechapem :unamused:

soni: dakujeeeeem :slight_smile: aj Tebe ellly :slight_smile: nemusi byt vysledok rovnaky, len je to proste take zvlastne ze sa tak velmi podobaju. nie? uplna haluz :slight_smile:
26. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek