• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
maui super, ja chcem dvojnasobne :dizzy_face: tak chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam ...drzkaj sa :wink:

nelka nasledujem ta s hadikom :grinning: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=61389/nummer=11
14. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku :grinning: kedy testujes? :wink:
14. kvě 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaaaaaaaaaaaaaaa? testovat?...ta co si? :grinning: ani vo sne :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
maui jeden si kradnem aka som skromna :pensive:
14. kvě 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teba ba som sa mala opytat, kedy testujes? :wink:

mne sa s najvycsou pravdepodobnostou cyklus troska natiahne, takze to berie z rezervou :grinning:
14. kvě 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozem zajtra? :confused:
14. kvě 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
noooooooooooo, ja by som aj dnes :sweat_smile: na tvojom mieste :wink:
14. kvě 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: Ano Nelka, testni...aspon zacnes stastnu 13-ku. Ako sa citis????
Ja pridavam moj "krasny" poovu grafik......... :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/Bublinka
14. kvě 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, tvoj graf vyzera super :grinning: hlavne ta ciara v prazdne :grinning: ale hlavne , ze uz je po ovu :wink:
14. kvě 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No...ved preto som ho nazvala trapny. Som nechcela merat, ze nechcem vediet, kedy je ovu a stresovat, ale stresovala som este viac a k tomu som si ovu ista...len ja mam akosi nizsie teploty ako vy...asi som chladna zena :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, všetky!
Ja začínam nový cyklus, po totálnom anovuláku a v tejto trinástke mi to určite vyjde! :slight_smile:
14. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!!

som vas hladala , ale nasla :wink:

ja mrchujem, ale nejako poslabsie nez obvykle... neviem preco...ani brucho ,a neboli vobec.... cudne..

adulka 89: ty si este len teraz maturovala a uz is snazilka :sweat_smile: , fúha, dost skoro :wink:
14. kvě 2009 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak aj ja nam prajem vytuzene // v tejto stastnej 13 tke :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka
14. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vavi...to co mas za cudograf? Nejaka kratka LF....zatial....
Inak Lauritka tu dlho nebola, co je s nou???
14. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko
neviete preco mi nechce vyznačiť ovu myslíte že ešte nebola? Dakujem Maťa

http://www.fertilityfriend.com/home/2097fc
14. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli cudograf????
To preco? Ja mavam LF 14 dni :wink:
Mati podla mna bola niekde 26-27 DC :wink:
14. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vav beriem spat, mna pomylil ten tvoj testik a dnesny pokles...az teraz som na to kukla poriadne... :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matamm, myslím, že už bola, ale FF ti ju nevyznačí, lebo v tom období ti chýbajú nejaké teploty.
14. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli no sak jasne, testik, ved ma uz poznas, ja neodolam nikdy :grinning: :grinning: :grinning: som skusila lebo ma uz par dni hrozne bolia prsia, tak som skusila ze co ak motyk vystreli :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno jsem po ovuli :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/2317f3 akorát nevím kdy byla :slight_smile: FF když si zadám teplotu další den tak mi označí úterý :wink: ovu test byl silnější v úterý a včera to začlo klesat, tak by asi měla být včera ne? ale večer byl čípek už zavřený
14. kvě 2009 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ved ta poznam jasne..........ty si nepoucitelna.....takto skoro testovat! Aj ja by som testla, ale mna vzdy brzdia PMS bolesti bruska.....mi to nikdy nevyjde :unamused:
14. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavenka to jsi teda brzo testovala
14. kvě 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dievcata pozerala som si galeriu a veru su tam pozitivne testy uz aj na 7 DPO :wink: a ja si myslim ze som mala ovulku o den skor ako mi vyznacil ff :wink: Nechcem sa obhajovat, ja viem ze bolo skoro, len aby ste pochopili moje zmyslanie :wink:
14. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi pekna ovulka :wink:
14. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: bubli citim sa uplne normalne :unamused: ani mrchovske ani ine priznaky nebadam :unamused:
chrobi vyzera to na vcera :wink:
14. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mam opat otazocku :sweat_smile: moze byt ovulka aj ked uz nie je badatelny hlien? a je mozne-ze niekomu nestupne teplota cely cyklus?
14. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelka ja by som na tvojom mieste testovala...ale az zajtra rano, ved stastna 13-ka a ty budes 13 DPO!!!
Ja kebyze necitim brusko, tak tiez testnem, lebo som si nasla novy priznak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vavenka je prostě testovatelka :slight_smile:))) jéjda holka jak já to přeju aby tam už konečně byly ty // co tam vydrží :slight_smile:

nela asi jo, ale tím, že tam mám čípek zavřený tak mi ff označí den předtím ..... tak to asi zruším :wink: ale hned po uvolnění folikulu by se čípek ale neměl zavřít ne? takže mi to trošku vrtá hlavou ...
14. kvě 2009 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli a ty citis bruseno?
14. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
moze sa na testovenie pouzit aj ovutest? ako musi potom vyzerat?
14. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek