• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
soldi myslim si ze mam tak 2-3 dni pred ovu ... :wink: no uvidime ci ma moje pocity neklamu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 v 10:23  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: tak to by bolo super :slight_smile: a ako dlho uz znasilnujes mm? :wink:
27. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, no minuly cyklus bol pre mna vynimocne dlhy po sto rokoch :wink: teraz som prvy s clostilom, tak preto ...
teraz neviem na co sa pytas - kde ma boli, tie bradavky?? :sweat_smile: tak tie ma bolia ked sa dotknem cez tricko, su zdurene a take bolestive ako po kojeni, ale nikdy som nekojila tak neviem :grinning: :grinning: :grinning:

ale kazde telo je ine, tak preco by nemohli bolet aj pri cyste? mozno len o tom nikto nehovoril :pensive:
27. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie. bambi, ze kde citis tu bolest- cystu.

ked som ju mala pred 5timi rokmi, tak mi uplne meskala ms, od bolest som zvracala a s bradavkami som nic nemala
27. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ale skusila si si dat overlay tvojho grafiku s mojim, ked das pin at ovulation and coverline??? rovnako aj tojin, haha... skoda, ze sa neda dat overlay s jerrymonou...
27. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, no citim jeden cely vajecnik, uplne dole :unamused: uz par dni citim len tento ...... mozno tam mam neprasknuty folik? :confused: :confused: pri pco ich moze byt viac, nie???
27. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kazdy ob den :grinning: :grinning: :grinning: ....dnes ma pauzu ale rano sa uz zobudi so mnou na nom :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2010 v 10:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ella: ove..co? :slight_smile: co to znamena? a Ty myslis, ze ked ma niekto podobny graf ako je niekoho tehu, tak je tiez tehu?
bojim bojim :frowning2:
bambi: ozaj, a ked som mala vtedy tu cystu tak mi na tu bolest robilo dobre teplo.

bambi? neviem. ale neprasknuty folik by asi nebolo citit. mozno si naozaj tehu :slight_smile: aj simi pisala, ze uz niekolko dni pred mrchou ju pobolievalo podbrusko.
ja to citim skor hore. urcite nad panvovou kostou a potom dolava asi 10 cm :slight_smile: vies co? netrapme sa tym :slight_smile: pokial nevraciame od bolesti je to ok :slight_smile: aj tak s ytm cez vikend nic neurobime :slight_smile:

titu: obden je najlepsia taktika. a to ma krasne zobudenie :grinning:
27. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi - overlay - prekryt dva grafiky...
a s tymi podobnymi grafikmi - je to vsetko hop alebo trop, na FF je milion podobnych grafov a nie vsetky skoncili rovnako...
bambi, hmmm, hadam to nebude nic vazne...
27. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellla: jaaaj, az teraz som si vsimla, ze aj Ty po nas opakujes :grinning:

no presne nad tym som sa tu vcera zamyslala elli :slight_smile: ale aj tak je to haluz ze su tak neskutocne podobne :slight_smile: este aj rovnaka hladina teplot- moj a tojin, jerrymona je o desatinu nizsie. ze kolko krat ked hladas podobny graf, tak musis listovat a listovat a tu zrazu bum, v kratkom case tri podobne :slight_smile: mozno budes stvrty :wink:
27. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ok nebudem si kazit vikend, uz tie styri dni vydrzim a uvidim ci to pominie :sunglasses: mozno dr.buduci mesiac nieco uvidi na utz a povie mi co to bolo ...
27. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
este toto som nasla:

priznaky cysty
tupé neurčité bolesti, resp. pobolievanie v pod brušku,
zväčšovanie brucha pri cystách väčších rozmerov,
prudké až kolikovité bolesti pri komplikáciách (prasknutie cysty, torzia – otočenie cysty, pričom dochádza k porušeniu cievneho zásobenia vaječníka, krvácanie do brušnej dutiny), príznaky tzv. náhlej brušnej príhody s vracaním a pocitom na vracanie,
pri hormonálne aktívnych cystách, pri ktorých sa tvorí v cyste nadmerné množstvo ženských pohlavných hormónov (estrogény, gestagény), môžu spôsobiť abnormálne krvácanie z maternice, nepravidelnú menštruáciu, vynechanie menštruácie, príznaky falošnej tehotnosti,
bolesť pri pohlavnom styku.
27. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ozaj a aky mas teplomer? nemame rovnaky?
aj ella sa na nas podoba? musim kuknut :slight_smile:
27. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi = zvúčšovanie brucha? mne sa zväčsilo naramne asi pred rokom, mam cystu? :grinning:
27. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a fakt. aj ella zacina opisovat :slight_smile:
27. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja mne sa zvacsuje po kazdom jedle :grinning: :grinning:
no ale srandujem tu ale ja naozaj mam vacsie :frowning2:
27. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi = a ty mas tiez podozrenie,ze mas cystu? a mala si uz niekedy?

vies co, aj ja, mne je moje brucho tak celkovo podozrive, lebo ja nejem vela a inak som chuda, az na brucho,fuj.
27. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi = prezeram na FF tehotenske grafy,ale zatial som nenasla ani jeden, ktory by sa podobal na tie nase...iba nase sa podbaju
27. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, mam polycystick vajecniky, tak to hovori za vsetko :pensive:

uz radsej nehladam na nete ziadne priznaky, lebo potom to na mna sedi a mam strach :unamused:
27. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi = nehladaj, kasli na to, dnes je sobota, vonku vyzera,ze je krasne...juj,aky pekny den
27. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi =pekne,ze:
27. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji: ale na ff nie je ten jerrymonin :grinning:

bambi: tu na konikovi na strane 6 je tema ze ako boli cysta, tak tam kukni.
no mna to boli nad panvovou kostou. tak to je mozno nieco uplne ine.
27. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak pred MS ja mam vzdy velke nafuknute brucho a dokonca az o 3 kg viac, lebo telo mi zadrziava vodu. Takze nafuknute brucho mzoe byt aj preto :wink:
27. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi: to aj ja niekedy mavam :slight_smile:
27. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co tento:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=73183/nummer=5

:grinning: :grinning: :grinning:

elly? a Ty si vazne myslis, ze to moze nieco znamenat ked sa podobaju?
27. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek