• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
mscat jukni na mě,já měla minulý cyklus ovu 9DC :unamused: :wink:
27. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky tak ovu test z dnes je v albume kuk :slight_smile: ,
27. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no akurat sa mi rozbehlo spinenie, takze mrsina tu bude tak zajtra, pozajtra,,
no ale nebol to ani taky hrozny cyklus,,
nech zije nove vajce :grinning:
27. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia nech žije :wink:
27. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, nech zije nasa ruzova buducnost :grinning:
27. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaa: jej fakt :slight_smile:

no u mě ale velmi nezvyklé ovulka tak brzy :slight_smile: první byla na 67DC a druhá na 40 DC :slight_smile: toto je má třetí a zároven první po kyretu. :sweat_smile:
27. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mscat no tak možná,že už to tak bude,furt lepší,než pozdě né? :wink:
smouli,počkat,možná si stojím na vedení,ale to máš testy z ted? dyt už máš po ovu né,nebo si jak já, já jsem 4 DPO a furt slabší čárka o odstín,než kontrolní,
27. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaa:no rozhodně lepší než pozdě :slight_smile:
27. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi coze? to mozeme brat 3000 mg pupalky? na mojej je napisane,ze maximalne 1000 mg denne
27. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčence, pozerám že už máte 2000ku za sebou - čo je to pre vás, nie?

ja by som už mala začať 5tt :wink: , len mám obavy z tej trombofílie... bola som za gyndošom a povedal, že je ešte skoro a že mám prist o týždne... sa mi to nepáči, lebo práve v 5.tt sa vyvíja cievny systém... tak som sa rozhodla, že idem na hematologiu sa opýtať a pootravovať hned v pondelok ráno...

rozmýšlam či ísť vôbec vo štvrok na UTZ - budem iba 5tt + 6 a mám pocit, že to pár dni v brušku zaostáva a že ešte nebude vidno srdiečko...čítala som že ani UTZ nie je dobre robiť často... tak asi pôjdem až v 6.tt - ak sa nič nepokazí...

držím vám place, a verte že sa vám zadarí práve vtedy keď to nebudete čakať...ja som čakala mrchu na 27DC a došla oneskorená ovulka a keď teploty na 9DPO a 10DPO padali tak som si už takmer poplakala... neverila som tomuto cyklu...
Takže hlavne kľud a pohoda, verte tomu, že najbližšie mesiace to vyjde no veľmi na to netlačte... uživajte si sexík, lebo ja teraz muža nechcem ani "pripustiť" aby sa to čudo radšej poriadne uhniezdilo a spravilo poriadny pelíšek...
ahojte
27. únor 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, tak ja som sa prave zobudila... spala som vyse 3 hodiny.... ledva sa hybem, idem si dat sprchu a s miskou von....
27. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata.po presnedvoch mesiacoch a jednom tyzdni co sme boli tehotni, sme nas boj prehrali srdiecko mojho anjelika prestalo bit 26.2.2010 .so smutkom v srdiecku budem nanho vzdy spominat :cry:
27. únor 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremonti - je mi to luto - posielam objatie :frowning2:
27. únor 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremonti :frowning2: :pensive: neviem čo povedať, veľa sil...
27. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremonti, aj mne je to luto, mysleli sme na Teba :frowning2:
27. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli: takze mas pocit, ze si tehu, alebo ze sa blizi ovu?
27. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,ste tu?
som ocikala ovu test a odisla..a vratila sa asi po 20 minutach a druha ciarka bola...akoze ziadna slava,ale viac ako napriklad tri dni po ovulacii...
znamena to nieco?ci nic?
27. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja? :confused: ovu test moze ukazat tehu :dizzy_face: bodaj by :wink:
27. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ja Ti neviem, mm mi akurát povedal, že tá moja teplota od toho 18DC je isto ovplyvmená tým, že sme od toho dňa mali v izbe o cca 5 stupňov menej cez noc...
už som z toho blázon...radšej na to ani nemyslím, lebo vážne neviem :unamused:
27. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj toji :slight_smile: ja som tu :slight_smile:

myslim, ze to nic znamenat nemusi. jedine, ze by bola napr. pozajtra silnejsia. to uz by znamenat mohlo :slight_smile:
27. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli: a nebola ovu 17 dc? kedy Ti pichol ten pregnyl?
inac, skutocne sa mohlo stat, ze ten folik zanikol a rastie novy a ovu este len bude.

februar nam dava vediet, ze este neskoncil :slight_smile:
27. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi ,soldi = keby bol silnejsi,nic nepoviem.ale taky bol ako napr dva dni pred ovu...alebo tri dni pred...
no neviem,pockam este..ako sa mate? ako ste travili sobotu?
27. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinka= mne teplota v izbe neovplyvnuje telesnu teplotu. aspon nemam ten pocit...
27. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji: aj ja som cikala na ovu testik par dni po a druha ciarka bola este relativne silna
27. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi = ake mas testy? ja right time...no ved ja viem, ja sa len tak pytam...lebo minuly mesiac som takto tesne pred ms na tom teste nemala ani dušíka
27. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, ved to je najhorsie ze nic nevieme na isto a len predpokladame....vsetko chce cas :slight_smile: skus aj zajtra ovu testik a porovnas s dnesnym, bud bude silnejsi alebo nie :slight_smile:

ja utekam, ideme s kamosmi na veceru :sunglasses:
27. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi uzi si to :slight_smile:
27. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj toji, a ak chces zistovat hcg, tak treba rano :wink: po ovu by tam uz rano ciarocka byt nemala alebo len velmi slabulinka :slight_smile:
27. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji: ja mam tie netove. ale podla jedneho sa nedaju vyvodzovat ziadne zavery. hladina LH moze klesat vzdy inak.

ahoj bambi :slight_smile: tak s kamosmi, hmm? :wink:
27. únor 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac, susann mala uplne silne ovu testiky rano a tehu negativny, dnes dostala ms, takze ono to mozno zas az tak smerodatne nie je :unamused:
27. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek