• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
maahulienka - siiiiiiiilno drzim palceky, aby ciarka silnela, aby si mala riadne dialnice!!!! :slight_smile:

a aj ostatnym cakatelkam zelam //

lauritka - tvoj graf je taky pekny - asi mas zle tehu testy :angry:

kell - nepodliehaj panike - aj FF sa moze mylit! ide teraz o tvoje pocity - ty vies zrejme lepsie odhadnut, kedy ovu asi bola...ale podla predchadzajuceho grafu by som povedala, ze ovu bola skor ako na 28dc a to spinenie bolo usidlovanie... este nestracaj nadej :wink:
31. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
magic.... tesim sa s tebou - gratulujem :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mě teĎ spíš trápí i ta slabší čárka na testě, už jsem jednou měla mimodělložní, tak doufám, že tentokrát to nebude mimo.
31. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kell - hlavne na to mimomaternicove teraz nemysli!!! treba mysliet pozitivne! mne pozitivny test neukazalo ani na 13dpo! az na 17dpo a tiez to neboli este ziadne dialnice!
drzim palceky
31. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kell :pensive: ešte nevešaj hlavu.... možno to ešte bude dobré.... :slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bozlomu, ale je iné, keď test ukáže tehotenstvo neskôr, ako keď testy nesilnejú, popr. čiarky slabnú.... :pensive: Poznám to... a tiež ma mohol kadekto presviedčať, že možno mi len slabo stúpa hcg.... cítila som, že niečo nie je v poriadku.... :frowning2:
31. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodiiik :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: s tým testom si ma potešila :slight_smile: :slight_smile: že až na 17dpo :fearful: :wink: už viete čo to bude? :wink:

kell, mysli pozitívne.. vyriešila by si to trápenie tak, že by si si dala odsledovať HCG s krvičky :wink:
31. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kell 2. odbery HCG či rastie tak ako má, hmmm? :wink:
31. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem měla takové čárečky jako Magic a dnes je to slabší, je fakt, že včera to bylo z druhé wc a dneska až z třetího, tak já nevím. Ach jo........
31. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kell, chyba ti tam plodny hlien. ked si ho zaznacis, napr. na 12. alebo 13.DC, prehodi ti cerveny krizik.
31. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kell zájdi si na krv :slight_smile: hoci aj večer na urgentný príjem... mali by ti vziať :slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak kell, na krvičku.. alle to už som Ti písala... :wink: ale chce to 2 odbery na porovnanie
31. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
maahu pre pokoj duše bude stačiť aj jeden :slight_smile: oni väčšinou už podľa tej prvej hodnoty hcg vedia, či to je alebo nie je ok... :slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pracuju v laboratoři, mám teď dovolenou, ale tak jste mě zviklaly,, že se oblíkám a jedu na odběr, dám pak vědět. Zatím pa
31. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kell tak tvoj graf nema chybu, historicky, v case ovulky si uz tehula :slight_smile: to nema vazne chybu... :grinning:
31. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem, co ten FF blbne, ale aspon je niekedy vtipny. a potom mu ma clovek doverovat. :grinning:
31. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, taky jsem z toho byla trošku mimo :grinning:
31. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty si ete tu? :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt je to vtipne..zelena ciarocka a on tam vklude da ovulku... proste je to LEN program... :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
berranek super....prave som si to pozrela z archivu.... : http://www.z1tv.cz/
...je super,ze je uz nieco take aj u nas...teda zatial v Cechach :wink: ...ale,to je skoro ako u nas....
take nieco ako "dite za kazdou cenu"....je aj tu v UK....tiez davaju pribehy zien,ktore nemohli dlho otehotniet....je to podla mna velke poziivum pre vsetky snazilky....bo naozaj s roznymi diagnozami sa to podarilo,aj ked chcelo to vela casu a trpezlivosti..... :zipper_mouth: :wink:
31. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky., ja som začala špiniť teraz(ale len malinko-dala som si utroš(lebo ho beriem 1-0-2) :cry: ja to nechápem, ako je to možné??? :unamused: :frowning2: čo to má byť? :pensive:
31. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto sa mi ešte nestalo... aj brucho ma mrchovsky bolí :unamused: :frowning2: nejak skoro :unamused:
31. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kv3ta, co si si pozrela z archivu? :confused:

Z důvodů omezených autorských práv nevysíláme tento dokument na internetu. Zhlédnout ho můžete pouze v televizi. Touto cestou se omlouváme a děkujeme za pochopení.
31. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
maahu, mozno sa ti len lepsie zavrtava do maternice :wink:
ak mas pochybnosti, zavolaj si dr.
31. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak HCG mám 175, nevím jestli je to o.k. nebo ne.Na daší odběr jdu v pondělí
31. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte zdravim vas po dlhom case ako funguju grafy posluchaju :grinning:
31. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka a čo mu poviem :sweat_smile: beriem utroš a snažim sa posedávať...som v robote ako naschvál, ráno urobím ´test.. teda ak sa mrcha nesputí :frowning2: :cry:
kell :dizzy_face: super, gratulujem!!

maahu, hadam to bude len neskodne spinenie, kvoli uhniezdovaniu... ale radsej klud, nozky vylozit a neposkakovat. duphaston beries, viac urobit nemozes... :unamused:
kell, super :dizzy_face: :dizzy_face: krásne čisielko :dizzy_face:

idem si nasadiť, kľudový režim :pensive: a v robote :sweat_smile: :rolling_eyes: :slight_smile:
31. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky...opat vkladam moj "skvely graf" :grinning: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=61389/nummer=13

kell..super, blahozelaaaaaaaaaaaaaaaam :slight_smile:
31. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek