• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
ahoj soldi :slight_smile:
28. únor 2010 v 09:05  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, vsetky ti posleme pozitivne myslenie na testik, ze musi byt pozitivny :slight_smile:
28. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj, titu :slight_smile: ahoj :slight_smile: ako sa citis? predovulacne? :grinning:
28. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja lebo poznam svoje telo... krcok je stale rovnaky, presne taky ako min. mesiac, mavam dlhe cykly, ale to je nadlho... :sweat_smile: viem ze ovu nebola, mozno sa telo muselo este spamatat z vyvolavacky
28. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni,soldi = no tak ja som uz bola na WC bez testu. nebudem sa zbytocne s klamávať :grinning:
soldi ja si myslim, ze s takymi teplotami,ake mas, tak ms nedostanes...to nevyzera na mrchu
28. únor 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak se přidám a přikládám i svoje grafíky .. :wink:
ten aktuální vypadal nadějně,ale opět padám dolů :angry:

http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
28. únor 2010 v 09:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ella si zlata,ale som sa rozhodla,ze ho pouzijem v stredu,ak nepride mrcha :slight_smile: ,potom vas poprosim o pozitivne sygnali :slight_smile:
a ja potom budem vysielat tebe 5.marca :dizzy_face: :dizzy_face:
28. únor 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi vies co ani nad tym nepremyslam, ked som o 6 brazdila prazdne cesty :slight_smile: :slight_smile: ale citim moje vajcia....ja tipujem moju ovu na pondelok-utorok....tak som zvedava co na mna vytiahne zajtra doki :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 09:08  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tojaaa!!!! no najprv nas takto namotas a potom ze nic? juj, by si si zasluzila po zadku :grinning:

toji, uz mnohokrat tu bolo overene, ze moze byt hocijako krasny grafik a nie je tehu a aj ten najnepravdepodobnejsi naopak moze byt tehu :slight_smile:
28. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajinka= to nie je dole,ale na normu poovulacnu :slight_smile:
28. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji teba si pametam :angry: :angry: :angry: posli tu teplotku spat :wink: hore
28. únor 2010 v 09:09  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,,
no akurat stahujem nejake info dokyne, mala by byt dnes na mailoch,,
za chvilu idem s hafanou von, nech ma radost,, :slight_smile:
Peknu nedelu
28. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi = no ved prave preto nebudem prilis skoro testovat...dnes urcite nie
aj ty nas namotavas svojou teplotkou. ale nehnevaj sa, statistiky urcite ukazuju,ze viacero "peknych grafikov je tehu,ako viacero nepeknych grafikov ze su tehu,chapes....vyjadrujem sa jak hotentot :grinning:
28. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja stale cakam sakra ...stale je na sale svagrina :slight_smile: :slight_smile:
28. únor 2010 v 09:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremonti: bozinku tak velmi som vam to priala! Po vsetkej snahe by ste si to nadherne zasluzili. Teraz si halvne pekne oddychni a miminko bude bude bude!!! Tak a hotovo, jednoducho to netreba vzdavat! Drz sa babulka!
28. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: soldi, ale stale ide :slight_smile: keby sa pokazil, tak to by som brala ako znamenie hihihi
28. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni dakujem,budem v stredu som sa rozhodla :slight_smile: ,drzim palce aj tebe
28. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu taky si tě pamatuju :wink: .. no jo kdyby to šlo tak na povel :grinning:
toja ,vím že ještě není dole,ale dnes mám dostat ms a při téhle teplotě už ji normálně dostávám..ale někdy má cyklus i o pár dní delší,tak musím čekat,nejspíš je červené ferary už na cestě :angry:
28. únor 2010 v 09:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajinka tak ked erias pravidelne, aku mas dlzku luteinizacnej fazy? mas ju vzdy rovnaku?
28. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooj albi ako to s tebou vyzeraaaaaaaa :wink: ..budeme ovulky spolu ...mna trosku natahuje ale som stale v limite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 09:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, v stredu? ze by sme sli do toho spolu? :dizzy_face:

titu: informuj nas priebezne o svagrinke :slight_smile: prve ci ktore maju?
a som zvedava na Tvoju folikulometriu zajtra :slight_smile:

Laur: vsak to je taka predzvest :dizzy_face: ktory mesiac Ti to salutka predpovedala? april? tak to uz mas za par :dizzy_face:

ahoj albi :slight_smile:
28. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: ja este stale cakam, mozno este takych 5 dni do ovulky, uvidime :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/albao
Ale uz istime, aj ked je krcok este tvrdy :sweat_smile:
28. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremonti potratila :frowning2: ??

soldi, no az v maji predpovedala...
28. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ....aj ja sa neviem dockat lebo u mna folikulometria skor ako na 28 den je rarita :grinning: :grinning: ale odteraz dufam, ze to uz bude stale takto
svagrinka caka 4 babo...chlapceka :grinning: :grinning: :grinning: maju dievcatko-chlapceka-dievcatko a teraz chlapceka :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 09:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to som nevedela ze Salut tu vesti ci predpoveda :slight_smile: ,
no vidime ze ste tu viacere cakatelky na ovu, a Titus aj na porod :slight_smile:
28. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby mne je tej tremonti tak luto! Tak som jej fandila. Ked jej lekari povedali, ze inak ako umelym to nepojde a ona prirodzene otehtonela - vsak to je zazrak! Skoda ze ten najvyssi ten zazrak nedotiahol do konca :frowning2: Zivot je taky mrchavy :frowning2:
28. únor 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: docitala som sa to vcera poobede sem pisala. Bola v nemocnici, ale to sem pisala tak pred mesiacom a teraz napisala len kratku spravicku ze prestalo bit srdiecko. :unamused:
28. únor 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: tak to mate dnes vzrusujuci den! :dizzy_face: Pekne oslavujte a na oslavu aj pekne zamieste :wink:
28. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
oh sakra, to som nejak prehliadla :cry: ano mas pravdu, preco to berie ludom, ktori tak tazko o to bojuju.... :pensive:
28. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi no miesili sme pre istotu este rano lebo neviem-neviem ..ci chudaci bojovnici by uz vecer trafili :grinning: :grinning: :grinning: ....
28. únor 2010 v 09:24  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek