• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
31. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku, tak co to? zas mi chces podarovat ovu? :grinning:
31. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaari :grinning: tak to vyzera....uz ma to stve, asi pojdem na vyvolavacku, ak uz do konca buduceho tyzdne nepride ovulka alebo mrska....sak to nem normalne :grinning:
31. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeej, teraz som zebzen, ale fakt zbezne preletela a tu sa to zacina hmyrit tehu testami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mahuuuuuuuuuuuuuuu.....taaaaaaaaak silno myslim na teba, nech je to zajtra uz paradna //dialnica :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je ozaj zazrak :dizzy_face:

magic a tebe uz mozem rovno blahozelat tiez ako kell :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nem nem! aj ja vravim :grinning:
a jaky je dalsi postup?
31. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk.. kde sa ti fláka ta ovula?? :sweat_smile:
uvidíme či budu dialničky či nie :frowning2: :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak j krčok je ok :sweat_smile: bože mna porazí, teraz bude stresu :unamused: :sweat_smile: :rolling_eyes:
31. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka díííky moc, zrovna něco takového jsem hledala! Tak podle tabulky to vypdá nadějně, uvidíme v pondělí. Holky, díky že jste mě dokopaly jít na tu krev. :wink:
31. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mahuu, ja neviem, po tych liekoch som nejak rozhadzana...dufam, ze sa to upravi..mala som take krasne cykly :pensive: ....to je nevyhoda tej hormonalnej liecby na IVF :angry:

dalsi postup mal byt taky, ze ak by som mrsku dostala, idem stimulovat na Ket, ale kedze nechodi a uz nestihnem kvoli dovolenke v SPLNE , tak musim opat cakat dalsi cyklus :confounded: ...sa mi to riadne natiahlo, v septembri uz nastupujem do prace, kedze samuel ide skolky...tak super, vsetko naraz :unamused:
31. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a yt sa chystas na tu laparku, ze? ju bodaj by ti to tam vnutri nejako precistili a sup na vec :wink:
31. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
maahu, verim, ze fazulka ten stres prezije :wink: :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku... no budeš to mať v septembri veľmo pestré, ale všetko sa da zvládnuť hmm :slight_smile: :wink:
ale vraj september je veľmi plodný mesiac.. :dizzy_face: :dizzy_face:
ak by toto vyšlo a Boh by dal.. tak toto by bol zázrak jak svet :sweat_smile: :pensive: :zipper_mouth: myslíte že môžem hodiť sprchu?? :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooojte,
mam dobru spravu, vysledok hcg je nad 3000 jednotiek :slight_smile:
idem vas precitat
31. črc 2009 v 15:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
stanusa blahoželám :slight_smile:
31. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem flamenga aj ostatnym kockam za podporu :slight_smile:
mahulienka to by bol krasny zazrak, tak drzim palce a tfuj tfuj :sweat_smile:

kell aj ja som sa bala, ze mam malo jednotiek...si na dobrej ceste :slight_smile:
31. črc 2009 v 15:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
stanuuuus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jeeeej, parada :sweat_smile:

a mne je už lepšie.. špinenie ustupilo a bruško prestalo bolieť :sweat_smile: :slight_smile:
31. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
maahu. tak vidis, super! :dizzy_face:

stanusa, sedecne gratulujem a nech sa ciselko prudko zvysuje!
(PS: zaujimalo by ma, ako sa to stanovuje, akym testom (viem, ze krvnym, ale konkretne) a ako sa pocita to HCG... neviete niekto?)
31. črc 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanusa, tebe gratulujem :wink:
Maahu, tíško sa teším s Vami :dizzy_face: Ďalšia z veterániek by mohla byť šťastná :wink:
31. črc 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
stani.. a to si bola dnes na HCG??? božské čisielko :dizzy_face:

pahu.. no veru.. uvidíme... snad to bolo to implantačné.. a snad sa aj na nas usmialo štastie.. :sweat_smile: uvidíme o pár dní :slight_smile: :wink:

shaary..no ja by som to tiež rada vedela, že ako sa to prepočítava.. ale neznám ani ja :sweat_smile:
31. črc 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanus, supeeer. Moc Ti gratuluji. Už jsi byla na UTZ, to by už mohlo být možná vidět i srdíčko. Jdu hned vyzvídat, který DC ti brali krev? ůplně Ti takové vysoké HCG závidím - ale v dobrém- já jsem se jěště tak vysoko nikdy nedostala,max 1200 a bylo po všem. Takže doufám že tentokrát už to zvládneme.
31. črc 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale mna zaujima, ze co dalej s tou krvou. daju ju do nejakeho pristroja? daju pod mikroskop? zmiesaju s niecim inym? alebo ako? a to cislo potom ako stanovia? podla coho? ach jaj, to je uz asi prudko vedecke :grinning:
31. črc 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kelly,ale ty si len teraz (ne)mala dostať ms :wink: ... tak preto je ešte také čisielko :slight_smile: ... neboj aj ty pôjdeš tak hooore :dizzy_face: verim tomu :dizzy_face:
31. črc 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaary to chce len jedno, ak to chceš zistiť ako.. zavolať do labaku :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
31. črc 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
maaah, uz ich vidim, ako by si nasli cas vysvetlovat mi to :grinning: :grinning: :grinning: a este do telefonu :grinning:
31. črc 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
maahu citila som sa teda dobre 2 tyzdne na ms...to som si bola ista, ze pride :sunglasses:
dik sharka, pozerala som tabulku s hodnotami a to by este len mali prist tie fajnove hodnoty... :stuck_out_tongue_closed_eyes: /PS nem poviem, lebo neviem/
dnes ma doki poinformoval, ze stanovenie HCG je draha zalezitost a moja poistovna ho upozornila aby dobre zvazil kedy robit odber...a to som bola po iui :angry:

pahu diky :slight_smile:
31. črc 2009 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že čas by si našli.., ale asi len keby si išla osobne :wink: ja sa na to môžem spýtať.. v labaku u nás :wink: ale až v pondelok(ak nezabudnem) :wink:
31. črc 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
stanuuus ale hlavne že si ok..a neberieš nejaký progesteron?? :wink: dufam, že pôjde všetko hladkooo u vás myslím :dizzy_face:
31. črc 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
stanus a hod na vítazný grafík :dizzy_face:
31. črc 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
som 41DC tak preto take cislo... na ultrazvuk vraj az okolo 25.8., ale mozno ma vypise skor
31. črc 2009 v 16:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pockaj pohladam
31. črc 2009 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek