• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
zakupanda lepsie , dakujem.. bolo to tazke rozhodovanie, ale som rada, ze sme este isli so psikom na tu specialnu kliniku,
lebo ako u ludi, co lekar, to iny nazor. :rolling_eyes:

ja by som si neodpustila, keby som ho dala uspat, bez toho aby som vedela, ze som skusila pre neho vsetko... :pensive:
28. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlinn: to je napad!!!!!!! To bude helso aj priamo "pri veci". Tomu sa hovori "ist ku korenu veci" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Idem po ihlu a nit, idem vysivat! :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurtika nas pes raz vyzeral ako pre umretim a jedni lekari nam rovno povedali= uspat. najprv dali mu nieco na utlemenie a ona nam zavijala zo spanku od krcov. svine. tak sme sli k druhym lekarom a ti nam ju za jednu noc zachranili.

ti prvi povedali= s tym sa nic neda robit,umrie
druhi poveali= ma len sedem rokov,treba ju zachranit

bolo to pred dvoma rokmi
mscat,ja som 22DC...nesledujem nic,lebo beriem utros a ten sposobuje kadeco..krcok je pevny a viem to len preto ze sa mi tazko vklada utros :slight_smile:
tak sme skoro rovnako,podla opisu vyzeras nadejne... :slight_smile: kedy testujes??? :slight_smile:
toja ak mozem poradit,nezaoberaj sa tym,stejne neplati nic konkretne na kazdu...zbytocne sa stresujes,vydrzkaj do stredy a testni...
lauri: znami dostali odporucanie na usppanie ich sucky pudlika, nakoniec isli k inemu lekarovi, operovali ju a este rok veselo behala a nahanala svoju lopticku :dizzy_face:
28. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu a k nápisu priložíme aj malú mapku trasy k vajcu pre spermošíkov. Júj, chcem také gaťky :grinning:
soldi no nemusi byt uplne zrely, uplne idealny... :slight_smile: a asi za top moze FSH, ale ten produkuje hypofyza, nie vajecniky-
katlinn: tak ja jedny biele gatky obetujem! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: to ja viem, ale co sposobi, ze zlte telsiesko je slabsie? moze za to vajecnik? ze folikul menej narastie? za tomoze predsa FSH, nie? a od coho zavisi jeho produkcia?

lauri, ale kto dava popud hypofyze na produkciu FSH?
28. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby to je hrozne... takto hazardovat so zivotom, podla nich ved je to "len pes " nie .. :angry: :rolling_eyes:

pre mna to je ziva bytost, aj oni maju pravo na zivot ! sakraaa.
28. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá :dizzy_face:

http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636

ani sa nevyjadrujem k môjmu grafu :frowning2:
28. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach,smouli. a co ovu testik?
28. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj smouli, na teba som bola zvedava, nemam slov :zipper_mouth:
28. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi už kašlem na to aj tak od dnes už nemôžeme sexíkovať, tak to nechám tak a budem čakať na mrchu :pensive:
28. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ides na mne az prilis vedecky :grinning: to uz je tazka debata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
alba ja mám na každých niečo už vytlačené alebo vysité :unamused: Ale ak chceme ísť do detailov, tak treba gaťky dve. Aby sme spermošíkom vedeli povedať kedy majú zatočiť doľava a ktorý mesiac zase doprava :grinning: A možno tam treba aj podrobný popis vajca, aby ho spoznali, keď pôjdu okolo :grinning: :grinning: :grinning:

Vtip: viete prečo je na vznik babätka potrebné len jedno ženské vajíčko ale milióny mužských spermií? Pretože muži majú vždy problém opýtať sa na cestu :grinning:
28. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
prepac, lauri :slight_smile: to by ma ale zaujimalo. skusim si to zistit od spoluziaka gynekologa :slight_smile: a tiez ze kde sa rozhoduje o tom, ktory vajecnik ovuluje. ale hypofyza je tiez zahada pre doktorov. neviem, ci to bude vediet :unamused:
28. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, ach jaj, nemam slov... neviem, co na to povedat.....
28. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlinn, dobry vtip :grinning:

ozaj, Lauri a este ma napadlo, nevies ci sa cysta nejako prejavuje na zvyseni BT?
28. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlinn: presne tak! :grinning: Joj, dala by som im na zadok,preco sa nespytaju na tu cestu? :grinning: :grinning:

A ja obetujem aj dvojo gatiek, aj tak mam vacsinou ciste biele :slight_smile:
28. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac, baby, keby ste naozaj moc moc chceli nohavicky s takou vysivkou, tak moj mm robi v reklamnej agenture, kde sa taketo veci robia :wink:
soldi no ved prave... je to komplokovanee :slight_smile:
soldi faaaaaaaaaaaaaakt chcem
28. únor 2010 v 10:21  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi: pokial si spravne pamatam: rastuce vajicko uvolnuje estrogen, ten stimuluje hypofyzu na uvolnenie FSH ...
28. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to by uz bola fakt sila! :grinning: zeby sme si ich dali spravit? :grinning:
28. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli ty si naozaj pred ovu :sweat_smile:
28. únor 2010 v 10:23  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
alba ony biele sú aj najzdravšie tuším, pretože neobsahujú také agresívne farbivá ako napr. čierne či červené, ktoré keď pustia farbu, tak z toho môže byť pekná šarapata. Som zvedavá na tvoje dielo :wink: Ja sa asi tiež pokúsim ale aj v týždni, niečo vyšiť.
28. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sprav ovu testik a uvidis ako tmavne :wink:
28. únor 2010 v 10:23  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute :slight_smile:
o com je rec?
lauri, o psikoch? kde mas snž? pauza? inak dobra haluz ten februarovy graf... :sunglasses:

soldi, aj MM pracuje v takej agenture :grinning:
28. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi: vsak ale ked vajko rastie, tak uz sa vylucuje FSH, nie? preco by inak rastlo?

titu: a len napisy ci aj obrazok? a musi to byt vysivka, alebo staci napis flexom? lebo ak staci flexo, bolo by to celkom lacne.
28. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek