• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
ellluš ahoj no aspoň to, že viem, že ovu bola a mm môže ísť kľudne na to SPG :sunglasses:
1. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak ja mam ist k zubarke 19.3., ale akosi to beriem v pohode, kym len vrta, tak sa to da prezit s injekciou :grinning:
1. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuš a z jedného sexíku mali ale šťastie :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka mne vŕtanie nevadí aj bez injekcie to zvládam, ale toto bol strašne som normálne opuchla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli no ja som si ani sexik nevsimla, mna hned zaujali tie skoky, lebo toja a soldi to maju take podobne :grinning:
ale tak to fakt bolo spravne nacasovane, ta baba uz asi tak za mesiac rodi :slight_smile:
1. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ell tak keď viem, že tá ovu bola tak sa môžeme dohodnúť na tom testíkovaní na toho 5.3.hm???
1. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja viem smouli,ze ti robila ine, no ale bez injekcie by som si ani vrtat nedala :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj smouli keby si vedela ako mna uz trha testikovat :grinning: normalne sa premaham, ale zajtra rano sa uz neudrzim, aj ked sme sa s babami dohodli na stredu, ale je to take tazke :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze som sa vratila od dokiho.....takze ovu este nebola ... :angry: ....mam tam 3 foliky :grinning: :grinning: 7mm 10mm 11mm...takze si na ovu este pockam, nevie , ktory bude dominantny ale zevraj clostil nezabral prvy mesiac takk ako mal ...ale ze stimulka trva aj 3 mes. a ze mam byt trpezliva :wink: ....spravil mi uz aj preventivku :slight_smile:

baby aka ma byt sliznica vystelka alebo co pri ovu aku ma mat vysku ???
1. bře 2010 ve 14:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kaťul, ať ráno zahlásíš // :dizzy_face:
1. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no titu ja neviem aka ma byt, ja som bola minule asi den po ovu a mala 7,5 cm a povedali mi ze je to pekne, teraz som bola na preventivku 8 DPO a dr. mi povedal iba, ze je pekna, normalna velkost a v sprave som sa docitala nieco ze ma asi okolo 8 cm a ze to odpoveda faze cyklu v ktorej som. Ty si kolko mala?

Inak ked mas tri foliky tak ovu bude, len to asi trosku potrva, ale predpokladam, ze nie do 30 DC :grinning:
1. bře 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul no ja este uvidim rano, ze ako sa vyspim a aka bude teplotka, ale radsej by som chcela pockat, a ty kedy? :slight_smile:
Ja som taka rozpoltena osobnost, ze raz tak a o chvilu inak :grinning:
1. bře 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaťul, ani mi nemluv, já bych testila hned. Ale tentkrát to fakt vydržím. Takže nejdříve ve čtvrtek - ale pokud bude ještě důvod, ráda bych to vydržela ještě týden :grinning: Ale jak píšeš, je to silnější, než já :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka moja ma 5mm takze ovu este naozaj nebola ...vravel mi ze taky tyzden :wink: ...tak som zvedava ...to nevadi hlavne nech je :grinning: :grinning: ...no uvidime co s toho mam byt trpezliva ked jemu sa to povie :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 15:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ja by som tiez mohla aspon do piatku vydrzat, lebo dnes doberiem duphaston a po nom by mrcha mala dojst do 3 dni, co je stvrtok, ale to sa dovtedy asi zblaznim od zvedavosti :grinning:
1. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja neviem aká má byť sliznica,ale u mňa splietal niečo o 13 ale neviem či mm či cm ale asi to boli cm, ke´D KATKA mala deň po ovu 7,5cm....Dr. bol spokojný, že je všetko pekne prichystané - tak už len čakať....

katka teraz, keď viem, že je po ovu si myslíš, že mňa prsty nesvrbia :sweat_smile:
1. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to čekání je šílený :grinning: Nejdřív čekáme na ovulaci a pak na //
1. bře 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no minule ma schladila teplota a moja LF bola 12 dni, takze som nemala ani velmi cas uvazovat o testoch, ale teraz som za posledne tri dni stupla, a mrchu mozem cakat koncom tyzdna, co uz budem 15 DPO, takze kto ma to cakanie vydrzat? :sweat_smile:
1. bře 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ,jak to je s tím čípkem tak pár dní po ovu?Mám ho celkem výš a je furt takový hodně hladký a měkký,minulý cyklus jsen si ho zkoušela až před MS,a to byl ohodně níž a takový i drsnější byla ta kužíčka,nevím jak to popsat,prostě je jakobý kluský ted a výtok mám krémové hustý
1. bře 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vydíme - já mám vlastně podobný dotázek jako Natul. Od ovu mám krémově bílý hustší výtok - je to normální?
1. bře 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat, on sa este uzavrie, okrem toho podla mojich skusenosti sa meni aj pocas dna, ja ho kontrolujem stale vecer, teraz ho mam vyssie, ale je taky spicaty :slight_smile:

no baby ja to vidim tak, ze ked ma teplota zajtra opat neschladi, tak asi jeden testik padne za obet uz zajtra :sweat_smile: Ved ich mam 7, tak kedy ich pouzijem? :grinning:
kacul kremovy hlien je po ovu normal, aj ja mam taky :wink:
Tak to se mi ulevilo - ještě tak něco chytit :grinning:
Tak co Kaťul, vydržíš se mnou do čtvrtka? :dizzy_face:
1. bře 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul stvrtok ja uz urobim asi druhy, :grinning: Ved ja neviem ci vydrzim do stredy ako sme sa s babami dohodli a nie to este do stvrtka :grinning: ale ako som napisala vyssie, ak ma teplota zajtra neschladi, tak asi jeden urobim uz zajtra :wink:
1. bře 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ho mám právě jako by kulatý :unamused:
1. bře 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře - tak si ve čtvrtek uděláš se mnou kontrolní druhý :wink: a neboj, tuším, že zétra budeš mít teplotku stejně vysokou, nebo vyšší :dizzy_face:
Holky, doba spásného klidu je u konce - budí se mi ďáblíček.
Tak zítra všechny jen samé dobré zprávy a všechny, co mají v plánu testovat ať zahláší samé pozitivní testíky :dizzy_face:
1. bře 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat ja som minuly cyklus tiez mala taky o nicom krcok, tiez som nevedla urcit poriadne, ze co to je, ty si teraz 4 DPO? Tak este vydrz, niekedy to trva kym klesne a zmeni tvar.
1. bře 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul uvidime, povedal slepy hluchemu :grinning:
1. bře 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: no ja som v piatok mala folik 10.7 mm, takze ratam ze dnes moze mat 16 mm asi? Tak to mam este tri dni do ovu casu :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Kat,no právě taky nevím co napsat do FF,neumím ho popsat :confused:
1. bře 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek