Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

flamenga
2. bře 2010

tak nová verzia nič moc 😅 ale kašľať... aj tak to frflaním nezmeníme a bude tak či tak 😀

soldi
2. bře 2010

ahoj lisa 🙂 konecne po dlhej dobe nazivo 🙂

a nevies, ze ako dlho moze ucinkovat ten Duphaston? lebo mam bolestive bradavky uz asi tyzden a to som ho vysadila hodne davno 😀

ahoj, smouli, si tu? 🙂

flamenga
2. bře 2010

natulaaa a nemohla byť ovu až 17dc? 😕

lisa.j
2. bře 2010

flam, tak veru...mali by nechat aj stareho konika, nech si kazdy vyberie 😎

smoulinkalenka
2. bře 2010

somtu soldi a neštvi ma, okamžite bež ocikať tehu test 😠 😎 😵 😉 🙂

natulaaa
2. bře 2010

ne já jsem nepsala,že je otevřený,jen vysoko a měkký,a do tabulky jsem napsala co?musím se juknout,já umím prd ne angl.ale snad jsem to napsala dobře,Ale ráno jsem právě Zaku psala,že je měkký a stále nahoře a hodně slizský 🙂

titulienka
2. bře 2010

soldi ....ty nam tu pises o bradavkach 🙂 🙂 🙂 a tie bolia pri tehu 🙂 🙂

titulienka
2. bře 2010

soldi daj test ryyyyyyyyyyyyyyyyyyychlo

lisa.j
2. bře 2010

soldi, no myslim, ze do par dni by mal byt prec...aj normalny progesteron dokaze klesnut pomerne rychlo...ale ty mas este svoj progesteron v tele, predpokladam...a snad ho tam budes mat vela aj nasledujuce mesiace 😉

titulienka
2. bře 2010

baby ako to mozete vydrzat netestnut juuuuuuj mna by museli zviazat 😀 😀

soldi
2. bře 2010

natu, alebo nemohla byt ovu 12 DC a by si dnes bola 7DPO?

smouli: nemozem cikat, som v skole 😉 a ani nebudem, lebo keby som bola tehu, tak asi nieco citim, nie?
minimalne bolesti v podbrusku 🙂

vieme predsa, ze pekny grafik nic neznamena 🙂

cukruska1920
2. bře 2010

neda sa spisat peticia proti novej verzii?? 😀

soldi
2. bře 2010

natul: ale otvoreny, vysoko a makky je vtedy, ked je v plodnej polohe. a pred par dnami bol ako? ze by bola ovu az teraz?

titu: no jednoducho, nechceme byt sklamane 🙂

lisa: no dufam, ze mam a ze to vazne bola ovu, lebo mam stale take sukromne pochybnosti 🙂 sa mi zda, ze mam nejako podozrivo vyrovnane teploty 😀

smoulinkalenka
2. bře 2010

soldi Ty mi už robíš normálne nervy 😀 , nechápem ako to vydržíš ja by som už bola v lekárni a kúpila plný kôš testov a testovala a testovala ako sa poznám.... 😎

bože aké príznaky, niekto necíti nič vôbec a je tehu a ty tu básniš o bradavkách tak mi povedz čo ešte chceš na to,aby si bola tehu už len ocikaj ten test a basta - poslúchaj 😎 😀

lisa.j
2. bře 2010

soldi, nemusis citit absolutne nic, ja kebyze vtedy nemeriam a neviem, ze mi meska mrcha, tak by som ani netusila, ze som tehu 🙂 ale neprehovaram ta na test, ja nie som za skore testovanie...si 14dpo, tak mas este stale take 4 dni 😉

soldi
2. bře 2010

cukru: pokroku nezabranis 😉 mozeme maximalne podat namietky a navrhy na vylepsenia 🙂

neviem, ci niektora chodite na azet, ale tam urobili teraz to iste. a tak ho zhovadili- na obraz facebooku, ze uz tam vobec nechodim. 😒

smoulinkalenka
2. bře 2010

soldi a prečo si neni v tabulečke ????? 😕

cukruska1920
2. bře 2010

soldi....boooze...ved ako som tak nato pozerala ja sa tam vobec neviem orientovat....ale asi to ma jednu vyhodu...nebude ma to sem lakat 😎

lisa.j
2. bře 2010

soldi, na azet som chodila kedysi, ale to bolo davno...a na facebook-u nie som 😎 nemam rada taketo "kopirovanie", ziadna individualita a originalita, ble 😝

soldi
2. bře 2010

smouli: a Ty neplanujes cikat na ovu testy, ci silneju? 😵

a ja nebasnim o bradavkach! 😀 len ma to zaraza ze ma bolia tak dlho, vacsinou to byva tak dva tri dni. ale to nie moc. len ked sa ich dotknem, takze to bude nejaka haluz. 🙂

dakujem, lisa, ani ja nie som za skore testovanie, hlavne, ked mam len jeden tehu test 🙂 takze to bude hop alebo trop 😉

a ostatne nadejne baby na testovanie tu niesu? toja? maja? katkamarek? a natula kam zmizla?

smoulinkalenka
2. bře 2010

soldi 😠 😀 ,ale dobré kto si počká, ten sa dočká ... 😉

ovu testy nejdem už ocikávať,ale chystám sa už pomaly na tehu testy juuuj už ma doma čaká 21ks 😅

lisa.j
2. bře 2010

cukru, ani mna...ale to musim rychlo otehu 😀 ja som ani predtym nechodila do tehu temy, tam baby pisali straaasne vela...a ja som chodila do prace prakticky do porodu, takze aj tak nebol cas 😉

cukruska1920
2. bře 2010

lisa...ked toto tu je ako droga.... chvilu som tu neni a uz mam abstinenencne priznaky 😀

natulaaa
2. bře 2010

holka on býl ten minulý týden otevřený měkký,a měla jsem i natoal papíře hlen ,který byl fakt krásně natahovací a pozitivní ovu test byl dva dny,tak jak je to v grafu,jeden den byl mín a druhý den už byl hodně tmavý a teplotataky byla nejnižší jo a ještě jsem mela tak ty dva až tři dny během te ovu furt pocity mokra,i když jsem si tam šáhla,tak jako do vody 😀 ,tak to by přece nebyl ten ovu test takový né,kdyby byla ovu až ted,a ted mám hustý krýmový výtok a čípek asi zavřený ,i manža hovoril,že se mu zdá zavřený ale je furt vyš a je dohroma měkký jak hrom,ted jsem zkoušela a taky jsem dost mokrá,ale spíš krémový výtok to je a hned uschne,když ho vyndám.Minulý cyklus jsem zkoušela taky čípek,ale tak týden před MS a byl níž a dost tvrdý,taková bulka,ted je uplně,jakoby rovný .Já jsem z toho debil,ale snad nebyla ovu ted ,ted jsme nesexííííkovali,já toho manžu zabiju,já chtěla a on nééé ☹ .Pomooooooooooooooooooooooooooc 😀

soldi
2. bře 2010

smouli, nie som v tabulke, lebo nemam ziadnu istotu ze ovu bola, takze by som nevedela, ci soom dc alebo dpo tak som nechcela strasit 🙂

ale cukru, vsak si zvyknes a budes nas chodit pluvat pre stastie 🙂 a uz mas nejake priznaky? kedy ides na utz?

lisa: ja som kedysi na azete balila chalanov- ked som bola este mlada a divoka 😀 a s vela som sa aj stretla a s niektorymi sa dodnes kamaratim 🙂 a na fb chodim hlavne hravat hry, ako male decko 😅

cukruska1920
2. bře 2010

soldi... priznaky nemam ziadne.. akurat take bezne, citim podbrusko, vajecniky, prsia a absolutne mi nechuti sladke...a na utz idem buduci utorok...bojim bojim

lisa.j
2. bře 2010

natulaaa, tak ak mas kremovy hlien, tak si tym nezatazuj moc hlavicku...aj tak by nic nepreslo, aj kebyze keksujete furt 😉

soldi
2. bře 2010

natul, tak asi sa Tvoj krcok pomaly presuva, hlavne sa nestresuj, ak uz mas kremovy vytok, tak spermijky by v nom aj tak dlho neprezili, takze nevadiiiii 😉

smouli a kedy ides testovat? neverim, ze vydrzis do piatku 😎

smoulinkalenka
2. bře 2010

už som od veľa tehu kočiek počula,že im vôbec nechutí sladké to si neviem ani predstaviť, tak asi je to pasé lebo ja mám stále strašnú chuť na sladké 😝

soldi
2. bře 2010

no pekne, cukru, take klasicke mas 🙂 cukru, neboj sa na utz, posielam fazulke vela energie a sil, uz sa na pevno k Tebe pricucla 😵