• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
elllla, ale tak ked porovnavas poobedne a tie silneju, tak to je to iste ako keby si porovnavala rano a silneli by, nie? :slight_smile:
2. bře 2010 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj miriamka. na mna tam mas prilis malo info, ale asi vies sama najlepsie :slight_smile: mame Ti v tabulke napisat DPO?
2. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ellla: inac ked sa kuknem, ze odkedy si Ty zaregistrovana a ja a potom porovnam pocet prispevkov, tak si pripadam riadne ukecana :grinning:
2. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ak bude aj zajtra teplotka hore,je po ovu...moja teplota po ovu je 36,9 a viac.Malo info je tam,lebo nemeriam cely cyklus kedze viem ze ovu skorej ako 14DC nemavam :wink:
2. bře 2010 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
soldi, ja som aktivne tu na konovi asi mesiac a pol :slight_smile:)) inak uz ani neviem, preco som sa v 2006 registrovala, ale ked som sa chcela zaregistrovat, tak mi napisalo, ze uz som :slight_smile:))
2. bře 2010 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ellli, no aktivne tu tiez chodim asi od januara, ma to chytilo, az ked som zacala chodit sem do grafov, sme tu dobra partia :grinning: a najlepsie je, ze sem mozu chodit aj zdrave aj tie s problemami, proste sme vsetky na jednej kopke :wink:

inac, to si dobra, ze si si pamatovala prihlasovacie meno a heslo :slight_smile:

miriamka, ale tak teraz hadam uz budes merat kazdy den, aby si videla ako moze vyzerat Tvoj vitazny grafik, nie? :wink:
2. bře 2010 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
co znamená na němcovi persona a clerbl jako má jerrymona díky.
2. bře 2010 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,taky jste měli druhou na ovu testu? já mám dneska taky,tak uvidíme,mam uplně stejnou,jako má Titu v albu,už jsem ji to psala,a vy máte slabou,nebo silnější?
2. bře 2010 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Soldi...ked u mna skoro kazdy vyzera tak nadejne :angry:
2. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
natul, ked som robila 10 dpo mala som urcite vecer slabsiu nez ma titu v albume.
2. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Inac teraz je toto moj 13 graf,v teme Grafy stastna 13...tak uvidime co mi donesie
2. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
zakup, netusim.

miriamka, no, je to skoda, ze grafy sa velakrat tvaria ako pekne a tehu a nic z toho :slight_smile:
2. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
2. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
haloooo
2. bře 2010 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj toji :slight_smile:
soldi mi chce dat rano kosom s testovanim... ty ma v tom samu nenechas, ze? testujeme rano spolu?
2. bře 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj toooojaaaaaa :grinning:
ellli, tak to nie je az taky rozdiel :slight_smile:
2. bře 2010 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ellla ja 100percente rano..ak nebude teplota tak okolo 36,7 ,ok?
kedy vstavas? ja tu budes s mozno s majou strasit prva...a ty?
inak hlava ma neprestala bolet a som spala od stvrtej :unamused:
2. bře 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
toji, chuda, a mas dost tekutin?
soldi ahooooj, som studovala tvoje oblubene grafiky :slight_smile:
soldi = mam, od rana ma boli. takze rano uz padli dva paraleny a prave jeden nurofen. dufamze ten nur uz zaberie...

ella ale nejdeme zajtra ovulacnymi,ale tehotenskymi,ok?
2. bře 2010 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
toji a ja som prave kukala Tvoj :slight_smile: no krasne si stupla dnes, dufam, ze sa aj zajtra tak udrzis :slight_smile:
ktore moje oblubene grafiky? tie, ktore som komentovala? :grinning:
2. bře 2010 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ella,tak jesli je to pravda s těma testama,tak musíš být těhotná,jinak to není možné,mám taky takové :wink: :slight_smile: :dizzy_face: ,zkoušela si i minulý měsíc,
2. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
toji, wau, aka akcoska, sa uz moc tesim na zajtra :dizzy_face: inac aj drndapetka by mohla s vami a kaculad tiez :dizzy_face:
2. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
natulla, je to pravda s tymi testami, uz to bolo parkrat overene :wink:
2. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
toja bolka Ťa hlavička??? chuďátko, ale Ty vieš asi čo máš robiť....paralen, alpový obklad...

babulky ja mám dnes strašne zlý deň, preto som tu moc nebola..mám veľmi chorú babinu :frowning2: ...tak máme doma trošku smutno :cry:
2. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
soldi = supla,ale moj den D ma byt zajtra, takze zajtra sa uvidi
dosla maji dnes mrcha??? neviete??

ellla a neprivstanes si zajtra? nech v tom nie som rano sama :grinning:

a kto sa teda prida zajtra rano testoavat tehotenskym testom? bacha,ideme naostro,ziadne ovuláky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
soldi nie supla,ale stupla,ale!...
tak v tom případě,je Ella na 100 procent těhotná :wink:
smouli, ja mam v sebe 2 paraleny a nezabrali a prave som si dala nurofen. ale po alpu musim vyhnat M do obchodu...lebo doma nemam :frowning2:
nebud smutna, a co jej je???
2. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
smouli, to je mi luto s babinou. aj my sme vcera babku viezli do nemocnice, lebo odkedy zomrel dedko, tak neje a nepije :frowning2:

natula: len ella tomu moc neveri, lebo jej pichli pregnyl- hcg. ale myslim, ze ten by slabol a nie silnel, vsak ellli? :wink:
2. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek