• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
katka uz chcem rano :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka s takym krasnym grafikom inak ani skoncit nemozes :wink: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, vidim tu uz mnoho novych tvari vy me asi neznate :slight_smile:
chtela jsem jen pogratulovat
cukrusko z toho cisla vedle tveho nicku mam obrovskou radost, drzim pesticky, aby vam to tentokrat vyslo a 4. listopadu jsi v naruci drzela malicke ruzovoucke miminko :slight_smile: opatruj se :zipper_mouth:
no titu, a co mam hovorit ja? :sweat_smile:
adelka, pozname Ta :slight_smile: si prva na zaciatku temy a urobila si krasny uvod :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cukru no pekne to vyzera ta sedmicka :dizzy_face:
3. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelka, ty mas este krajsie cisielko..... ved ty to uz mas za par :dizzy_face: aj my ti prajeme vsetko dobre, ty nasa zakladatelka :wink:
3. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel...dakujem...snad to tak bude :wink:

bay...noo...ale krajsie by bolo 37tt :grinning:
3. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca no uz tu bolo ovela viac peknych grafikov a nevysli, takze nato by som sa nespoliehala :wink:
snazim sa zachovat si chladnu hlavu, este sa kludne moze stat, ze mrsula dorazi, aj do vecera, takze musim byt v klude :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
By si to chcela nejak uponahlat! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati, mi sa snažíme, ak rátam, také ozaj cielené snaženie, tak 6-7 mesiacov, ale ak rátam, obdobie, kedy sme to chceli nechať na náhodu a nebránili sme sa, tak to bude 1,5 roka
3. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak jak som vas tu predvcerom studovala a grafiky pozerala, tak mm len zahliadol a vydeseny ze to uz zas meriame? :zipper_mouth: No chudacik moj, zas bude nervozny ze nebude vediet co to znamena....
3. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kris, no tak to uz je "pekna" doba, tak ta laparka asi je dobre riesenie, aspon budes vediet na com si. No ale ked sa len trosku vies prinutit k discipline, tak meranie ti odporucam, je to fakt dobra vec, takze tfuj, tfuj, tfuj, neh je vsetko ok :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati, tak zober metlu a odozen ju, tu mrchu mrchavu
ja ta nenahovaram aby si testla, ale je pravda, priprav sa na najhorsie a potes sa z najlepsieho vysledku :wink: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bay :grinning: hehe
inak, moj muz bude asi malovat tie druhe ciarky, lebo vie, ze ked to nevyjde, tak na 100% pojde na vysetrenie - spg a mozno aj dalsie.... chcela som, aby isiel hned po ovulke, ale sa vyhovaral, ze naco, ked sme uz tehotni, ze urcite to vyslo tento mesiac... tak ak nie, hned volame a objednavame ho.. uz sa nebude moct z toho vyvliect...
3. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ella...sa mu musis vyhrazat a potom sam bude hnat potvory...ja som mojmu povedala ze ked do augusta neotehotniem tak pojdem na spermiogram..vyplestil na mna oci a na dalsi cyklus som bola tehu :grinning:
3. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus :grinning:
3. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tento mesiac(resp. cyklus) začínam úplne odznova a stáva sa zo mňa poctivá snažilka. Pretože doteraz to bolo tak, že by sme aj chceli a aj by nebolo zlé počkať, jednoducho sme to neriešili, ale ako mi bol naznačený problém, tak sme sa do toho pustili. My sme boli v tomto doteraz trošku lenivý, najskôr to bola škola a stresy zo štátnic a potom práca, chodíme domov z práce medzi siedmou šiestov, tak niekedy na keksík nie je ani chuť!
3. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak babulky, toto mi dava nadej...
http://www.fertilityfriend.com/Faqs/When_can_I_expect_a_positive_HPT_if_I_am_pregnant.html
zhrnutie:
Results:
Average Day Past Ovulation (DPO) for the first positive pregnancy test: 13.6 DPO
Average DPO for the first "false" negative test result: 10.3 DPO
Percentage of pregnancy charts with a positive test at 10 DPO: 10%
Percentage of pregnancy charts which show negative results before a positive result: 17%
Average time between the expected period and the first positive pregnancy test: 0.5 days before the expected period.
Percentage of negative test results taken three days or more before the expected period day on non pregnant charts: 40.7%

a posudzovali 93,184 grafov na FF
3. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
natlaca, ja to beriem s rezervou, jasne, ze som pripravena aj na to, ze mrska dorazi, furt kukam ten mamatest a sa bojim, ze si to len ja nahovaram, ze tam nieco je, by som potrebovala niekoho kto sa nato tiez kukne, len nikoho takeho odborneho nemam po ruke :grinning:
No ale zase ovu test neklame, to vidim jasne, ze je silnejsi, ale teraz aj tak nic nevyriesim, musim si pockat do rana, ze aka bude teplotka, a podla toho zase testnem :wink:
3. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj sa najprv zdraval, ale potom povedal, ze ho mam objednat, ked som sa ho pytala, ze co taka nahla zmena, povedal, ze aspon bude vediet na com je :grinning:
3. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá,
som teraz cca v 5.tt /cukrus ako to že 7tt? :wink: :wink: :wink: /, no cítim sa podpsa... môže ma hodiť na PN iba gyndoš? Mne sa ten môj zatial nepáči, no len v oktobri som ho vymenila za iného... on totiž to zatial berie tak, že kým nevidí krásnu dutinku s embryjkom tak to necháva na "prírodu"... v práci nevládzem ani sedieť, a mám aj špinenie, ked som doma tak je to OK - poobede idem hned do postele a lenosim a spinkam...

má niekto podobné skúsenosti? musím vydržať aspon do zajtra a zajtra zavolám, že chcem duphaston ak nie aj PN... no len mám obavy či je tá unava NORMALNA - proste nevládzem v práci a pritom robím v kancli a do práce i z práce sa vozím s MM...!!
3. bře 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati, velmi ti drzim palceky :dizzy_face:
ellla, mužík má z toho taký strach? To isté som si ja myslela u svojho, ale prebehlo to celkom faj. :slight_smile:
ellla dakujem, dufam, ze spadam do statistiky :grinning:
3. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sara...som v 6tt...konik ukazuje o tyzden viac
3. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase vynechavam pismenka, chcela som napisat, ze dufam, ze spadame do pozitivnej statistiky :sweat_smile:
3. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati a vy sa ako dlho snažíte?
3. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, ja chcem vidiet fotecky... vcerajsieho a dnesneho ovu testiku a aj dusika, ak sa da...
sara, ak by sa tehu prejavovalo unavou, tak som jasna.... hahaha... len nech to pochopi ta druha ciarka a neschovava sa...
3. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek