• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
titulienka keby som mala ovu to byy bolo super ja som už tiež takto parkrat čakala niekedy až do 60dc a nič tak som si dala duphik
3. bře 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatranka no jasne viem, je to na nervy :angry:
3. bře 2010 v 15:13  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: a ked mas opozdenu ovu, vidi doki foliky aj predtym? Je to sposobene tym, ze foliky rastu pomaly, alebo tym, ze este nie su? :confused:
3. bře 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, buduci tyzden mam ist na hsg akurat v case ovulky, neviete kedy sa potom zakroku moze keksikovat? :confounded:
3. bře 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si v grafu odstranila vyznačenou ovulku...podle mě vůbec ještě nebyla ...

http://www.fertilityfriend.com/home/29ebd2
3. bře 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca, to ides tak neskoro alebo bude ovu tak skoro? :confused: tu sa to robi okolo 10dc
3. bře 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa, ja mam ovulku 11dc a doki ma objednal na 10 alebo 11dc, este mi to v piatok upresni, on to robi do 12dc.
3. bře 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca, a inak kesovanie sme nemali obmedzene po vysetreni vobec
3. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
petka, preco myslis ze nebola?????
bola si u dokyho? skusala si ovu testiky cca v case, ked si myslela, ze bola ovu?
drnda, no je to take vselijake, co ja viem, len meraj dalej a uvidis, a teraz sa ako citis?
katka, cítím se právě úplně normálně ... ani na mrchu ani na těhu :confounded:
3. bře 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa, si ma potesila, ja ze zase zahodim dalsi cyklus :confused:
3. bře 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ella, měla jsem poz. ovu testík 16DC ráno v 10:00 hod. ale ten jsem dala taky z grafu pryč....byla bych dneska už 14DC....to by prišla už MS...ale nic se neděje, tak proto jsem to dala pryč
3. bře 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca, tak to ja som zase bola rada, ze som vobec stihla domrchovat do toho vysetrenia...bola som na 9dc...a keksovali sme 10dc :wink:
3. bře 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao, FEMI som nasadila asi v apríli či v máji - brala som ich poctivo až kým nedošla prvá ovulka v auguste... fakt verím, že mne pomohli lebo ja som mala v auguste dosť velké bolesti - som myslela že slepák - no neskôr som pochopila, že to boli vaječníky, ktoré som predtým necítila... kto ma ovulku tak ich brať podla mna nemusí, lebo tento posledný cyklus som ich brala asi 5 dni /10.DC -15.DC/ a potom som sa na to vykašlala, že nech si telo oddýchne... a kuk na moj posledný graf :grinning:
3. bře 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa co by sa stalo keby mam sexik aj pred vysetrenim?
3. bře 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda myslela som vecer pred vysetrenim, nie par minut :grinning:
3. bře 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca, no nam nariadili ZIADEN sex od zaciatku cyklu az do vysetrenia! hsg je rtg vysetrenie, ziaria ti priamo na vajecniky a matrnicu, preto sa nesmie sexovat, aby sa nahodou nezadarilo uz pred vysetrenim...a ktovie aj ako by to vplyvalo na spermose, ktore by tam uz boli a pockali by si na vajko neskor
3. bře 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda, to by ma nenapadlo :fearful: , ok takze potom, ako si mi nedavno pisala sa moze zadarit, len aby sme to stihli :slight_smile:
lisa, velmi pekne ti dakujem za info :wink:
3. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca, statisticky az 3 cykly po hsg je vyssia sanca otehu...nam sa zadarilo nie v cykle, kedy som bola na hsg, ale az v tom dalsom :wink:
3. bře 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi zatial kym som chodila stale videl foliky ...lenm asi rastu pomaly nikdy mi nepovedal, ze tam nic nieje :wink:
3. bře 2010 v 15:41  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v tom jsem laik,co to je hsg?
3. bře 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa, to by som si v takom pripade urobila babo rovno na moje a draheho narodky, my mame rovnaky datum narodenia :grinning:
3. bře 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat, to su prekuky
3. bře 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kokso aky preklep, natul to su prefuky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca: drzim palceky! :wink:

titu: no tak aj ten moj sa asi tento cyklus flaka :grinning:
3. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Udělala jsem si teď ovu test, a je opět úplně pozitivní - stejně jako ten z toho 16DC ráno. Já už vůbec nic nechápu :confounded: Na těhu testu ani duch....tak a teď raďte... :slight_smile:
3. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi, vdaka :dizzy_face:
3. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
drnda si tehula :wink:
3. bře 2010 v 16:02  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
petka, daj fotku do albumu, nech sa kukneme... mozno je skoro na tehu testik ale ovu to uz zachytil...
3. bře 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek