Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

flamenga
1. srp 2009

ne ne nemôžem, ja už som totiž po jednom poháriku vína ako delo 🙄 😀 😀 😀

lauritka
1. srp 2009

ok mahuu ;) ale budesssssssssssssssss 😵

jenniffer001
1. srp 2009

i když teda nemám vůbec žádné příznaky, žádný rostoucí prsa ani bolest prsou, žádný tlak v bříšku, prostě nic. Ani moje pocity nejsou vůbec těhotenské... ale co jsem tady tak četla až tak vyjímečné by to nebylo.... no nic, jen bych si to strašně moc přála to jistě chápete... i vy si to moc přejete a proto se mi tady tak dobře svěřuje, protože to plně chápete... 😉

lauritka
1. srp 2009

jenni my to velmi dobre chapeme 😵 priznaky nemusis mat vobec, niekto ma ale niekto az neskor...

maahuliena
1. srp 2009

jeniffer.. doobry grafík 😵 😎

falm ja som na to tak isto s tým vínom 😀 🙄 mne netreba veľa ulievať 😀 😉

laurit 😔 😵

lauritka
1. srp 2009

no mne tiez staci malo;) uz som si uplne odvykla 😀

kukulik30
1. srp 2009

ahojte...maahu, mohla si ho hodit, ty nevies , ze my vidime aj neviditelne 😀

laurit 😔 ...tak uz sa mrska hlasi?lebo ten dnesny testik sa mi zdal jasnejsi ako tie predchadzajuce...len nerozumiem v com je problem, niekde to bude viaznut, ked to stale nevydrzi a v urcitej faze vyvinu za zastavi a s mrskou vyplavi, ved ty mas tie tieniky skoro stale, cize hcg je tam 😕

lauritka
1. srp 2009

kukulik ahoj urobim jeden test tento mesiac pred ovulkou ... a som zvedava...

lauritka
1. srp 2009

aha som som nasla v druhej teme v jednom clanku : 😕
Falešný test!

Vyšel vám na těhotenském testu pozitivní výsledek a nakonec se ukázalo, že těhotná nejste? Nebo naopak – test těhotenství neodhalil, i když už jste těhotná byla? Jak je to možné? Příčin může být řada. V prvním případě může jít o zakoupení méně kvalitního (tedy i méně přesného a spolehlivého testu). Někdy však také může bohužel jít o vážnou nemoc pohlavních žláz, nějakou gynekologickou poruchu či projevy klimakteria (u žen vyššího věku), která se takovým falešným těhotenstvím projeví.

Pro druhý případ bývá jednodušší vysvětlení – žena si udělala test příliš brzy, hladina hormonu v krvi ještě nebyla dostatečně vysoká. Málo častým, ale možným důvodem je také, že žena sice těhotná je, ale zárodek se neuhnízdil v děloze. Organismus ho v takovém případě vypudí. Může se ale i zřídka v pozdější době stát, že žena těhotná je delší dobu a test těhotenství neprokáže. Někdy se také může stát (i když se na to nesmí každé pochybení svalovat) špatné provedení testu.

lauritka
1. srp 2009

ten vyssi vek beru odkedy ??? 😕

lucialen
1. srp 2009

Dakujem baby, a mate s tym nejake skusenosti? Aky je rozdiel medzi Gynex a sarapis?

kukulik30
1. srp 2009

lauri hmmm...zaujimave 😨

flamenga
1. srp 2009

lauri 😕 ty normálne vážne pomýšľaš na klimaktérium? 😕 😕

dievčatá, čo budete zajtra variť? Potrebujem inšpiráciu, lebo sa na to vykašlem a bude chlieb s maslom 😀 😀 😀 🙄

shaarka
1. srp 2009

ahojte kocky 🙂

berranek, gratulujem 😵 a prajem vela zdravicka.
maahu, mne sa ten tvoj graf tak strasne paci, ze by v tom bol cert, keby neskoncil zelenou ciarkou 😉 fakt -vyzera cisto ako tehotensky.

lauri, 😔 vidim, ze teda tie ciarocky nevzrusuju natolko ako nas ostatne 😀 ale mozno by to stalo za to - povedat to Dr... alebo vyskusat jededn dva cykly duphaston - ten neuskodi... co ty na to?

a vies, ze ja polovnickych psikov mozem 😀
a vobec: uz sa mi zda, ze mi nacisto sibe, asi preto, ze som v takom gynekologyckom zdravotnom stave, v akom som. proste som sa upla na psov a nerobim nic ine, len obzeram utulky, citam pribehy a revem... takto sa tyram. sama to nechapem, ale asi mi nieco v hlave preplo a do toho oktobra vypustam tuzbu po babatku, alebo je pretransformovana do handycapovanych psikov... 😵

flamenga
1. srp 2009

😕

flamenga
1. srp 2009

🙄 nikde nikto?

rintintyna
1. srp 2009

lauri, mě se to taky nějak nezdá a určitě bych to řešila s mudrem, zkoušeli Ti už nějaké imunologické vyšetření? Myslím, jestli se tělo zárodku nebrání? 😔

adajar
1. srp 2009

Ahojky tynko jak se masM?MM

rintintyna
1. srp 2009

čau aduš, co je to za šifry? MMM 😀 no mám se fajn, za chvilku si půjdu udělat jahůdky s mlíkem a cukřem, ale můžu Ti říct, nemůžu se dočkat další kontroly, kdy sice nebude vyhráno, ale určo mi spadne obrovský kámen ze srdce 😉

rintintyna
1. srp 2009

čoveče, Ty už jsi opravdu extra domeček 😵 😵 😵 se nenaděju a budete s Laduš rodint 😀

rintintyna
1. srp 2009

hezky to tady holkám poprskej, já si ještě moc netroufám 🤐

rintintyna
1. srp 2009

jéééé aduš, Vy jste ve špitálu? Co se děje? musím to jít někam vyhrabkat 😕

adajar
1. srp 2009

tinko no u nas ten porod muze byt kazdym dnem vis. ☹
Ale jinak urco bude vse jak ma byt neboj.

rintintyna
1. srp 2009

ježkovi očka, právě jsem to dočetla, kočičko moje drž se, dnes jsem četla album Majdulky, kočka z Brněnska, která mnohokrát potratila, než se zadařilo a tak tu má spoustu podpory, koukala jsem, že už je ve 39tt, ale při čtení albíčka jsem zjistila, že taky zhruba ve 26tt se začala otvírat, na dva prsty a dali jí na JIP a taky všechny ty injekce, jak píšeš a vše se sklidnilo. Babulko moc na Vás budu myslet, ať vše dobře dopadne 😲 😲 😲 posílám Ti Rafaela, anděla zdraví 😉

rintintyna
1. srp 2009

Jaruško, neboj, od září su v té Praze, tak si Tě tam najdu a uděláme čáry máry osobně 😵 hezky lež a nezlob 🤐

adajar
1. srp 2009

tinko no uvidime zatim nic nerekli no muze sestat cokoliv. Ale drzime se. Ale spis co ty noveho??

rintintyna
1. srp 2009

co já, co já, srdíčko tluče, ale když mi doktor řekl, že rozměrem jsme 6+1, tak jsem si připadala jak v nějakém pitomém dejavu, bo v 6+1 je pro mě prokletá hranice, za kterou jsme se zatím nikdy nedostali. Ťuk, ťuk, špinění ustalo a musím věřit, že tentokrát vše vyjde. Ostatně hodně okolností nám hraje do karet, beru ten Utrogestan, který mi dřív nikdy nenapsali a taky jsem ve dnech početí procházela zasvěcením do 1. stupně Reiky a nejen, že se při tomto zasvěcení přítomní mistři věnovali hlavně mému bříšku, ale můžu si teď přikládat ruce na bříško a energii přes ně pouštět. Navíc mi i otec mé sestry řekl, že na de mnou drží ochranou ruku. No to by bylo, aby nebylo 😵

rintintyna
1. srp 2009

aduš, všechno bude dobré, věř mi 😲

adajar
1. srp 2009

tynko uvidis ted uz bude dobrea budes mit pak doma zdrave mimi. 😉 😉 😉 ty jo reiky jo.

rintintyna
1. srp 2009

tak znáš mě, já jsem pro čáry máry všeho druhu, v červenci jsem měla absolvovat kurz šamanismu, ale to jsem zrovna byla na nervy ze špinění a hopsání u ohně by asi nebylo to pravé ořechové, tak si to nechám až po porodu 😀 no nic končím, to vysedávání u PC mě nedělá nijak dobře. Babulku taky si odpočiň a zdřímni, hlavně, ať tam jsou na Vás hodní. Budu Tě monitorovat brouku 😉 pa