• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
jeeeej, Xena, gratulujem!!!!
kacula, super, krasne kolajnicky.
natulka, pekne sa drzis hore.
titu, zeby ovu bola vcera?
5. bře 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: jejda, ty uz lietas hore? :dizzy_face: :dizzy_face: Tak ja sa tento mesiac flakam, este mi len zacina hlienik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elli, pořád máš krásný grafík a to špinění, to nakonec může znamenat i dobré zprávy :dizzy_face: Držím palčáky :dizzy_face:
Titu - krásná střela nahoru :slight_smile:
5. bře 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni, super, vidis, verila som v Teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krcok mi to prezradil :dizzy_face:

natula, krasne kopirujes :wink:

titu, lisa, lauri, tak uz sa blizi cakacka :grinning: budete merat vsetky aj po ovu?

http://www.fertilityfriend.com/home/soldi

no, na ms to nevyzera, ak mi vyda cas, tak pojdem k tej dokine aj dnes :pensive:

lauri, ako sa ma havko?
5. bře 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj, ellli, a kedy skusas znova testik :dizzy_face:
5. bře 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojsoldi :slight_smile: a testik si dnes neskusala???
5. bře 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ak mrcha dnes nepride a teplota neklesne, tak rano testnem... dame spolocnu testovacku zajtra? (ak to bude aktualne)
5. bře 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
elli :slight_smile: ziadny nemam. aj tak by nic neukazal. to bude nejaka chyba niekde. chcem ist k tej dokyne hlavne preto, ze ma tie prsia vazne bolia a obmedzuju pri keksiku :wink:
5. bře 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ...zajtra meram posledny krat ak ostanem hore ale myslim, ze ostanem..v noci ma tak bolel vajecnik, ze som ho citila aj zo apanku :wink: ...takze nie nemeram
5. bře 2010 v 07:48  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu - veĎ minule si už mala vyznačenú ovu :astonished: tak to je na nerv :angry: ale že si dobrá kamarátka ty asi čakáš na nás s albi :wink: alebo albi už ovulkovala?
ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/katlinn sexík mi nejak roztancoval teploty. Možno zajtra vyletím, uvidíme
5. bře 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi ale tentokrat moj vystrel ma aj dovod....verim, ze to bola ovu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: .....no ja normalne som ako zbjesila...ovu na 16dc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 07:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, no ale co ked nas tym pripravis o vitazny graf? :confused: :grinning:

katlinn, si si znicila smajlika :grinning:

elll: tak teda testuj zajtra, budem zvedava :wink: inac, ak prelistujes stranu dozadu, pisali sme si so xenou priznaky, ktore hovoria pre a proti, ci sme tehu. nechces aj Ty spisat nieco podobne? :dizzy_face:
5. bře 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi som si ťa nevšimla, takže aj ty si v očakávaní :grinning: :wink:
5. bře 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: tak to som rada, ze sa ti to tak krasne upravilo :slight_smile: Ja prave idem k dokimu na HP. Prave ked amm trosku posunutu ovulku, on chcel zmerat pri ovu HP. Ale snad to vyjde dobre :slight_smile:
5. bře 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu dakujem....
soldi dakujem ze si vo mna verila,aj ja ale som si to nechcela pripustat
ahoj albi :slight_smile:
katlinn: cakam na teba! :grinning: Uvidime, co uvidi na usg dnes doktorko :slight_smile:
soni, titu, takze zacina obdobie nervikov :wink:
5. bře 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ja nerada, chcela som mu ten úsmev ťahať okolo celej hlavy, ale on bol proti. Tak má čo chcel ostré žraločie zuby :grinning: ale zaujímavé že tá teplota išla pekne po desatinkách a zrazu skáče o celé stupňe, ti naš telá tajomné :confused:
5. bře 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri vies co ..ja ani neviem ci som nervozna ..som este sokovana z ovulky na 16dc :grinning: :grinning: :grinning: este musim pockat na zajtrajsok ci sa mi potvrdi a potom asi zacnem premyslat :grinning:

katlin to co som mala vyznacene bolo prechladnutie ...a ovu to nebola...ale teraz je ovu urcite :wink: ajasneee ze som cakala na vas :wink:
5. bře 2010 v 07:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný páteční den pro všechny..
tento cyklus se nějak protahuje,jestli má přijít ms,tak at raději dojde..včera sem v noci trošku zašpinila,ale přes den ani zatím do ted nic,čípek není dole,je tak asi na půl,ale je zavřený,ovšem tt byl i včera úplně bílý :unamused:
Já už to vidím,že je to po dlouhé době zase porucha.. :angry:
možná byla ovulka později,než mi ji ff vyznačil..
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
5. bře 2010 v 07:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. bře 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lauritka, som rada, ze si sa ukazala. myslime na teba.
5. bře 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi tak ja zvyknem ovulkovať 12-16dc tak uvidíme čo tento mesiac si telo zmyslí, ale mám už také super uvoľnené prsia, čiže mohlo by to byť aj dnes :dizzy_face:
5. bře 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Pajinka, tak to si na tom podobne ako ja. 16 dpo, tt negativny, ms nikde, ale grafik pekny.
aj ked myslim, ze u Teba ovu mohla byt ten 21 dc.
5. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: dakujem...

nejak nemam chut na nic v posledom obdobi kvoli psikovi...
5. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka čo to mrcha jedna dorazila nie, veď tam bol krásny dušík :frowning2: ach je mi to ľúto :pensive:
5. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ja ani neviem, nemam ziadne priznaky, len take, co mam kazdy mesiac... okrem toho spinenia... neviem rozlisit, co z toho je pre MS a co pre tehu, haha... k tehu dam hviezdicku...
- unava *
- tazko od zaludka
- bolesti podbruska
- obcas bolestive prsia (zboku)
- vcera spinenie (11DPO) *
- tehu testy negativne
- pokles teploty 11DPO
- mierny narast teploty 12DPO *
5. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu spermošíky do útoku!!! :grinning:
ja už som pozbierala celú armádu i keď pravdepodobne mi už polovica umrela na fronte od nudy, že sa nedočkali nepriatela a nemali čo robiť chudáci :grinning:
albi - potom napíš čo a ako u dokiho :wink:
5. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek