• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
esther dozvedela som sa,ze mali ovela horsi spermiogram,ako my a predsa sa to podarilo. mnozstvo mali horsie...
ukaz grafik,nechce sa mi lisotvat spat
6. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak si ma potesila, a dodala nadej, ze to ide i s horsim, ten nas bol dost podobny, tak verim, ze to vyjde nam obom :slight_smile:
6. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther jooo, musi nam to obom vyjst ..pocuj,ved ty si mala dnes testovat podla grafiku
6. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku, vždyť byl sexík :slight_smile: Neboooj, spermíci vydrží i několik dní :dizzy_face:
6. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji ved som testovala, a nic ani duch tam nebol :frowning2: a ms nikde...
ahooj neli, pekne stupas :slight_smile:
6. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther aku dlhu mas LF?
6. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
LF mam 13-14 dni, tak uz som cakala, ze mrcha pride a ona nikde :wink: Mna prekvapila ta zvysena teplota o stupen, ved by mala klesat alebo ostat rovnako, keby sa blizila :rolling_eyes:
6. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
drnda ale v nesprávný čas podle mě a už nemám ano ovu testy takže nevím kdy byla přesně ovu můžu jen odhadovat
6. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes ak mas 14 den, tak mrchu dostanes zajtra. to iste mam aj ja,ale ja mam 12 a 13dni
teda jedine ze by si bola v tom
6. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky,tak vidím,že šmouli testovala,šmouli,to je ještě brzo,většinou to vyleze na 13 ,14 DPO :wink: :wink:
6. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
"Nárast teploty spôsobuje hormón progesterón, ktorý je produkovaný v takzvanom žltom teliesku. Žlté teliesko (corpus luteum) vzniká vo vaječníku po uvoľnení vajíčka (ovulácii) zo štruktúr váčku (folikulu), ktoré ho obklopovali počas jeho vývoja a dozrievania. Tento vzostup bazálnej teploty teda nenastáva u žien, ktoré neovulujú."
prosím vás čo neviete čo mne spôsobilo nárast teploty, keď včera na utz nebolo žlté teliesko? záhada :confused:
je možné aby prázdny folikul bez vajíčka vyprodukoval žlté teliesko?
6. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji my sme nejako podobne :grinning:, uvidim co zajtra, len ma zmiatla teplota. Ty si tiez z BA? Ja Petrzalka :wink:
6. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ester,jukni na graf ELLY,ona taky stoupla trošku den před MS,hernajs nemáme nic jistého až do te MS,je to nespravedlivé,kéž by nám mohly ty teploty víc napovědět,ale člověk se probudí a zjistí,že je všechno v háji :angry: :angry: .Já budu do středy taky vědět na čem jsem :pensive:
6. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther, tak to sme mozno susedky :slight_smile: mam ti doniest nejaky testik? mam mamatest aj rapipreg...
6. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, natul mas pravdu, kurnik uz som sa tesila :wink:
elli, tiez Petrzalka? mozno fakt chodime okolo seba :grinning: . Ja pockam ci potvora nedorazi a ked nie o dva dni asi testnem, uvidim kolko vydrzim :grinning:
6. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ester ale to nemusí být tvuj případ,ono je to fakt složité,protože je tolik zvláštních křivek a přece těhotenských,že nám fakt nezbývá nic jiného,než čekat :angry: jinak holky,zkoušíte si měřit sem tam teplotu i přes den?Jí si všimla ,že do ovu mám i teplotu v pipce do 36,7, a po ovu jí mám 37,5 já vím,že záleží na námeze,a že ranní BT je trochu nižší než odpolední,ale zkoušíte to i během dne někdy,mám od ovu po MS,vždycky zvýšenou i tělesnou teplotu
6. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
natula, ja meriam pod jazykom a niekedy odmeriam aj cez den... a vsimla som si, ze po ovulke mam aj cez den okolo 37.2-37.3... a vcera som pred spanim odmerala a mala som 36.4, takze som bola taka trochu sklamana a dufala som, ze je to len tym, ze mi bola strasne zima, haha, ale uz rano sa ukazalo, ze ee...
6. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ella ,já to taky podle toho poznám,taky zkouším teplotu večer,když už jsem v klidu a ják mám přes 37,tak vím,že i ráno bude tím pádem vyšší :wink:
6. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted jsem si teda skusila měřit teplotu a ráno byla 36,7 a ted 37,1 a krček stále dole a tvrdý to se mi nějak nezdá
6. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím,že jsem po ovu
6. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě dootaz vždy jsem si myslela že když je nejnižší teplota že je pl.období a když je vysoká tak né je to tak?
6. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zakupanda...a nie si fakt uz po ovu?A co hlien,mala si plodny uz?
6. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to sexík byl tak snad jsme se trefili i když tomu nevěřím
6. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No podla mna si mala ovu tak ako Ti grafik ukazal...
6. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jestli to tak je tak sexík nebyl
tak je to marné a bezúspěšné
6. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my sa vacsinou netrafime :grinning: ,teraz sa nam po dlllllhej dobe podarilo trafit
6. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriam ukž grafík
6. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek