Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

maja2
6. bře 2010

no pekne. ☹ a to ťa kedy tak chytilo?

petruci6
6. bře 2010

soldi to je poriadne dlhy graf ako moj predosly 😕
a predtym si mala ake cykly?
nebola ovu az na 49dc?

soldi
6. bře 2010

petru, ja si myslim, ze ovu nebola vobec, len nechapem, preco sa zdvihli tie teploty.
pred hak som mavala ms viac menej pravidelne kazdy mesiac pred splnom 🙂
tak som v strese, ze co je so mnou ☹

majka, no presne vtedy, ked som si uvedomila, ze ziadna ovu nebola, ms nechodi a tehu tiez nie som.

ale uz mi je lepsie 🙂

petruci6
6. bře 2010

takze anovulak??tak by si to mala riesit s dr a ist na hormonalny profil

soldi
6. bře 2010

petruci, len to je prave ta zahada, ze to vobec nevyzera ako anovulak. je tam jasne viditelne zvysenie teplot.
a HP mi uz robila. povedala, ze mam zvyseny LH, ze to preto, ze som dlho nemala ovu a dala mi clostil a duphaston. lenze ms neprisla. tak som si dala duphaston na vyvolanie a ani tak neprisla. len 5dnove spinenie.
som fakt zvedava co mi povie.

petruci6
6. bře 2010

soldi ja ked som brala duphaston na upravu cyklu,lebo podla mojho vtedajsieho dr 😠 bol moj cyklus 34-35Dc prilis dlhy 😠 tak mi to uplne pobabralo co sa dalo
2mes som to brala,spinila som cele 2mes s prestavkami,ovu ziadna,mrcha ziadna,tak som to vysadila uplne

nemuseli ti tie lieky sadnut ako mne
skus radsej nieco prirodne
gynex,alchemylka a pod....

tieto lieky len pobabru co sa da,ked je zena uz tehu je to ine,ale na upravu cyklu 🙄

maja2
6. bře 2010

soldi a ten 42dc co tam mas HS?

maja2
6. bře 2010

Práve čítam, že Jamie Oliver čaká štvrté dieťa. Pozrite na mená dcér, mám dosť.

Jamie a Jools Oliverovci vychovávajú tri dcéry - Poppy Honey Rosie, Daisy Boo Pamelu a Petal Blossom Rainbow, ktorá sa narodila v apríli 2009.

petruci6
6. bře 2010

a v hollywode davaju ake mena? April,Aplle,Brooklyn,.... 😀 😀

maja2
6. bře 2010

to máš pravdu - des a hruza.

ja dnes len tak polihujem, viroza ma zahnala do postele a tak sa len presuvam medzi telkou a pocitacom, alebo spim. uz som dufala, ze to bude lepsie, ale dnes to na mna dolahlo. a tak citam vselijake bulvarne platky na nete.

petruci6
6. bře 2010

ja ked som bola v UK sa mi strasne pacilo meno Abbeygail,ale znamena to upratovacka 😀

maja2
6. bře 2010

to je dobré
možno by sme sa čudovali, čo mnohé mená znamenajú

mne sa páči meno Annamária, len neviem, či takto spolu, alebo ako dve mená Anna Mária

petruci6
6. bře 2010

Linda znamen pretty,pekna a sedi jej to 🙂

maja2
6. bře 2010

iste máš z nej radosť, bambulky malej.

esther03
6. bře 2010

ahojky baby, tak ja len, ze ani krasny graf nie je zaruka, ze bude tehulkovsky. Dnes vecer mrcha dorazila ☹

nela00
6. bře 2010

lauri dakujem za vysvetlenie. takže teraz som mala po pár dnoch klesnut a tá moja LF by mala byt na pohlad iná ako inokedy. no uvidíme 😕

soldi
6. bře 2010

ach, ester, to mi je luto 😔

majka, to hs, znamena, ze krcok bol vysoko a rozliaty. to by sedelo na ovu. mozno. kontrolujem ho kazdy vecer o rovnakom case a len vtedy jeden jedinky krat bol iny. preto som to aj dala do grafu., a potom mi zrazu zacala stupat teplota.

petru, linda je krasne meno, aj mne sa velmi paci 🙂
a jamie dava dceram take poeticke, lepsie nez keby ich pomenoval pepper, onion a leak 😀

esther03
6. bře 2010

soldi dik, tak ideme do caru, a tak som sa tomu branila 😒 A ty ako?

elllla
6. bře 2010

hmmmm, esther, je mi to luto... tak dnes smutime spolu...
ja premyslam, ze toto este posledny krat potiahnem s clostilom a ak sa podari mm objednat na ten spg, tak podla vysledkov uvidime, ci budeme riesit jeho alebo mna alebo si dame chvilu pauzu so snazenim...

soldi
6. bře 2010

ester, preco idete do caru?
ja stale bez ms a teplota hore 😒

pavka.exit
6. bře 2010

ester, to me mrzi 😔
i u tebe, eli 😔

a ja jdu pect nejakou dobrotu pro manzu na zitra 🙂 ale budu nakukovat 😉

soldi
6. bře 2010

ellli, a vy sa ako dlho snazite?

pavka.exit
6. bře 2010

Priznaky tehu jeste PRED prichodem ocekavane MS:

•bolestivá/nateklá/zvětšená prsa, bolest nebo mravenčení v bradavkách často už krátce po ovulaci
•velká únava a spavost
•náladovost, plačtivost
•hustý a hojný výtok
•neustálý hlad
•změna chutí
•lehká nevolnost, občas silný pocit na zvracení
•bolest svalů, kloubů, celého těla
•pocit na omdlení, závratě, motání hlavy
•zvýšená teplota
•divná chuť v ústech (nikoliv vždy kovová)
•citlivější čich, náhlá nesnášenlivost některých vůní a pachů
•špinění nebo lehké krvácení nepodobné menstruaci
•bolesti a tlaky v břiše jako před menstruací
•křeče a píchání v břiše, spíše jednorázové
•bazální teplota neklesá
•lesklé oči s rozšířenými zorničkami
•bolesti hlavy
•zácpa

esther03
6. bře 2010

elli, veru toto vajko nevydrzalo ☹ , ked si tak blizko neotvorime flasu? mam chut si dat od zialu 😖
soldi, do caru preto lebo sa pokusame uz vyse roka, ja som o.k. (to je vidiet i na grafe) aj Hp v poriadku, folikulometria, no proste vsetko a mm ma zly spg, bral styri mesiace lieky, dobral ich a ziadne zlepsenie (teda myslim, ked nie som tehula), ale potvrdi to dr. vo stvrtok. Soldi fakt to nebude tehu? Zajdi k dr. budes vediet viac 😉.
pavka dik 😉

elllla
6. bře 2010

soldi, presne rok..

pavka, ono sa to asi podla priznakov neda... testo mesiac som mala tieto a nebolo to tehu:
•bolestivá prsa
•velká únava a spavost
•náladovost, plačtivost
•hustý a hojný výtok
•neustálý hlad
•lehká nevolnost, občas silný pocit na zvracení
•bolest svalů, kloubů, celého těla
•citlivější čich, náhlá nesnášenlivost některých vůní a pachů
•špinění nebo lehké krvácení nepodobné menstruaci
•bolesti a tlaky v břiše jako před menstruací
•křeče a píchání v břiše, spíše jednorázové
•bolesti hlavy

elllla
6. bře 2010

esther, k akym dr. chodite? mozes do IP... a idem si naliat baileys s ladom, das si aj ty?

pavka.exit
6. bře 2010

eli, ja vim, ze to neni smerodatne, jen by nam to v budoucnu mohlo pomoct v rozlisovani mrchy a tehu 😉

kazdopadne, jako jsem kazda jina, tak mame kazda jine priznaky, jine grafy atd...neda se to pausalizovat, ja vim.

ester, nesmutni ☹ uvidis, ze tesne, nez se objednate do caru, otehotnite prirozene 😵

soldi
6. bře 2010

ellli, ale vsak to nie je zas az tak dlho. kamoska aj jej muz boli ok a podarilo sa az po dvoch rokoch.
ester, chcete iui?

baby aj ja by som si s vami dala. mam tu cinzano 😉

elllla
6. bře 2010

pavka, najdes na mnohych strankach, ze priznaky tehu pred prichodom MS su veeeeelmi podobne tym istym ako PMS... proste treba cakat a dufat...

esther03
6. bře 2010

elli, baileys milujem, kludne nalej 😀, pisem IP 😉
pavka si zlata 🙂, prvu konzultaciu mame 18.3., ale tiez sa nadejam, ze to stihneme kym pojde do tuheho 😉
soldi, odporucali nam IVF- ICSI, ale kedze ja som v poriadku, bojim sa aby mi tie hormohy uplne nedovrzali cele telo 😒