• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
:grinning: no tak v tom specifik nevím co zaškrtnout to je mi teda seznam
7. bře 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby stalo sa vam, ze ste sa zobudli v noci na stranu zimu, ale pritom zima v izbe nebola, uplna triaska, ktora vas doslova zobudila zo sna... a potom uz nic... je to mozne, ze tam niekto bol, nejaka dusa.... pri nas ??? :confused: :dizzy_face:

mne sa to nestava casto, len niekedy a je to dost intenzivne.... :fearful: :confused:
7. bře 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri brrrrrrrrrr aš mi zamrazilo duch jo?to snad né to se mi nikdy nestalo
7. bře 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nie som velmi na take veci, ale toto je fakt take zive, ze ma to az zobudi, to je fakt taky strasny chlad :confused:
ale pritom strach nepocitujem absolutne, je to praveze pokoj, len sa viac zakryjem a len mi prebehne hlavou, ze tu niekto bol... sila, ze ??? :fearful: :slight_smile:
7. bře 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
je někde na merenibt vypsaný všechny ty slovo s toho specific díky:
7. bře 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nicolllka, no tazko odhadnut, ci a kedy bola u teba ovu... nemohla byt na 27DC? inak, nie si v tabulke, chces sa pridat??
7. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim, ze by mali byt, alebo si to hod do google prekladaca.
7. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko babulky - tak já dneska přidala poslední teplotku do grafíku. Teploměr už je uklizený, snad už ho nebudu potřebovat :dizzy_face:
Esther, to je škoda, takové krásné teplotky a mrcha si stejně dorazí :unamused:
Natul, grafík super - hele a nechceš už místo ovu zkusit těhu testík? :wink:
7. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku, najdi Cramps a to zaklikni

lauri, ufff, mne sa to nestava nastastie... ale deju sa ine veci...
7. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nicollka , ovulka mohla byt bud 28 DC, alebo len vcera... ake mavas bezne ovu teploty???

ella diik :slight_smile:
7. bře 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ella takze veris na duchov ? :slight_smile:
7. bře 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
co bych měla udělat abych měla taky VIP je to drahé? asi se to platí že?
7. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakup mas aj specialnu ponuku na rok za 45 USD_ tusim..
7. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj baby :slight_smile: elli vcera mi padol net, tak som sa k vam uz nedostala :frowning2:, snad ste dobre zapili :grinning: . Kacul dik, no asi som priklad toho, ze graf po ovu moze byt ukazkovy a mrcha moze dorazit i tak, asi si z tych poovu teplot netreba robit tazku hlavu :wink:
laurit verim :wink: , zazila som ine co sa logike vymyka :grinning:
7. bře 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri co je USD??
7. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem esther, ja som sice zazila len to mrazenie, ale to mi uplne staci ako dokaz ineho sveta :sweat_smile:
7. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakup : united states dollars :slight_smile:
7. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: a na české to nejde?
7. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, kuk moj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/26bf9e

Ak dnes neovulujem, tak potom uz mozem len zamrznut :confused: taketo nizke ovu teploty som este nemala a to meriam uz skoro rok
7. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakup no ked platis kreditkou online , tak ti to stiahnu z uctu, oni si to potom prekonvertuju :wink:
7. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul,já mám strach zkusit těhu test,za prvé si myslím,žeje ještě brzo a za druhé,počkám dva dny,pokud to nedostanu,ale já se cítím na mrchu,dokonce mě už oblívají horka,a to mí dělá vždycky před mrchou,jinak čipek uplně dole a tvrdý a ted si nejsem jistá,protože jsem se ještě předtím až tak nehlídala,mám dost mokro v pipce a jakoby kvasinky,prostě takové hrudky,omlouvám se ,že tak detailně,doufám,že tu ikdo nesnídá :dizzy_face: ,,tak nevím,jestli to je před MS,nebo možné příznaky,ono je to hernas u obojího stejné :angry:
7. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zizi to bude ovulka ako hrom, uvidis zajtra ten vystup :wink: :sweat_smile:
7. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zaku, to máš kolem 900,- :slight_smile: --
7. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko babulky ..tak mna moja ovu natahuje ...ale aj tak som dobraaaa dnes 18dc http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f a vcerajsi ovu testik je v albume, tak dufam, ze dnes uz bude pekne pozitivny :wink: :wink:

albi ja cakam na tebaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 08:21  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééžiš,já tam mam zase chyb :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
7. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natul, já Ti rozumím - dokud si člověk neudělá test může pořád doufat. A jak dokazue Esther vysoká teplota neznamená nutně výhru. Moc přeju,, aby ms nepřišla min. 9 měsíců :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak já mám taky takový jako krémový výtok - bílý, docela hustý - ale to prý má hodně holek po ovu, takže příznak to asi nebude :unamused:
Jinak v albíčku mám další přírustek testíku :sweat_smile:
7. bře 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacul no super,pěkně sílí a kdy jdeš k dr?No vidíš s tím výtokem,jinak nepocituju vubec nic těhu :angry: a myslím,že kdyby se něco dělo,tak i ten ovu testík,by už byl možná silný :unamused:
7. bře 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natul, já vím, že se lehko řekne, ale ono je asi opravdu lepší se moc nepozorovat - ale kdo to má vydržet :wink: Pamatuj, že nemusíš pociťovat vůbec nic a být těhulka :dizzy_face:
Já k doktorovi nespěchám, pokud bude všechno v pořádku, tak tak vyrazím nejdříve za 14 dní :slight_smile:
7. bře 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalcul ahoj kolik jsi tt???
7. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula pekne testiky a ake si mala prve priznaky ?
7. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek