• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
soldi, no ja som nervozna aj za teba, ako vidim :grinning: lebo dnes si teda 17.DPO a MS by mala dorazit!
alebo si tehu? a na priznaky sa vykasli... raz tak, raz onak.
ten pokles o jednu desatinu ani nepovazujem za pokles. drzis sa...
len neviem, ci je to teraz dobre, alebo zle :confounded:
7. bře 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, pošlem Ti můj grafík z minulého roku....juj? Chvilenku....ber ale v úvahu, že sjem měřila o tu 1 hodinu později :wink:
7. bře 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
drnda my sme teplomilni ludia :sweat_smile: nastastie heheh... ale musis si to vsetko e odskusat na sebe. vsetky okolnosti, ktore by mohli posobit na tvoju BT a potom uz budes vediet s cim mas ratat :wink:
7. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, dobry system... ale po tom biologickom teplomeri uz nemerias, ze? :grinning:
7. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharka jasneeee ze nie :grinning: :grinning: :grinning: to uz by nemalo zmysel ....vies on povedal, ze on je hlbkomer a teplomer si mam nechat na ine :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 11:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kde ty máš graf,v tabulce není né?a nebo jsem tak slepá,kuknu ještě jednou
7. bře 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok drnda :slight_smile:
Tak tady je jeden:

http://www.fertilityfriend.com/home/29ebd2

Ten je hned po kyretě :unamused:

A tady další:

http://www.fertilityfriend.com/home/29ebd2

Tady chybí teda teploty do MS

:sweat_smile:

Ale jen tak pro ukázku :wink:
titu, vzhladom na moj nekonecny cyklus viem dokonale precitit Tvoju radost :grinning:

sharka, o 3 dni uz budem vediet, co to bolo. nebudem sa nad tym uz zamyslat, lebo nic nove nevymyslim :grinning: hned ako sa to vyriesi, tak Ti napisem. inac si myslim, ze to bola cysta a ked zo mna isla ta ruzova krv, ze vtedy praskla. a lauritka tu minule pisala, ze ked mala cystu, tak tiez jej posunula ms.
7. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
drnda :slight_smile: nic nevidim, musis tie grafyt pridat.

chod do home page, zroluj dole a y pravej tabulky pridaj prislusny graf do lavej :wink:

ale ked nie si VIP, tak yobrayilen dva, potom ich mozes delete.
7. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul, nie si slepa :grinning: nie som, lebo neviem ci som dc, alebo dpo, tak tam nechcem strasit :slight_smile:
7. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule čisto teoreticky, ak by sa tento môj graf skonči náhodou tehu tak tomu asi málo kto uverí :sweat_smile:
7. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi tak tak, tu uz u teba mudrejsie nebudeme, chce to usg. :slight_smile:
7. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli zazraky sa deju :wink:
7. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, tak ked sa tvoj cyklus neskonci o par dni // alebo MS, tak sa budem na tvojho doktora dobre silno henvat a ohovarat ho :grinning: :grinning: :grinning:

soldi :unamused: a mohla by si este raz pre istotu testnut... hm?
7. bře 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru skoda, ze usg nemoze mat clovek doma :grinning:
7. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri tak to by nám už Dr. boli úplne na nič :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, minimalne Tvojho doktora to neprekvapi :grinning:

lauri, a uz si kukala esej? :slight_smile:

sharka, ja byvam pri smouli, ak chces, pojdem mu za Teba hodit vajco do dvora :grinning:
uz nebudem testovat, nemam testy a aj tak to nema zmysel. na usg doktorka uvidi, ci ovu bola aj ci mam cystu, alebo co sa vlastne deje. a 24.3. mam aj tak velku rocnu kontrolu.
7. bře 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved naco by nam bol, sami by sme pokukali, co sa tam deje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak domaci usg by som brala aj ja :slight_smile:
7. bře 2010 v 11:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
drnda takze podla toho mi vychadza, ze si ovulku este nemala, hoci aj hodina rozdiel v merani... ale aj tak...
36,9 a vyssie su tvoje poovulacne.
7. bře 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
drnda,
a ty nevidis, ze to je rovnaky link???? :grinning: :grinning: :grinning:
skoda, ze grafy nemas dokoncene... myslim MS.
7. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
titulienka , a ako sa pozname, tak by sme sa kontrolovali minimalne 2 krat denne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. bře 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri presne tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..a myslim, si ze navstevnost lekarov by sme urcite obmedzili na minimum co im by sa asi moc nepozdavalo ze :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 11:45  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, že minimálne 2x dnne myslím, že viaceré z nás by to tam mali strčene počas celého dňa :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz chcem mrchu,na ff mi ukazalo ovu o den skor ako na wunschi,takze podla wunsch mi ma dojst az zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm,domaci usg, to je vlastne velky neforemny robertko, plny informacii :grinning:
7. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozno za par rokov to bude uz realita :wink:
7. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek