Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

nicollka
7. bře 2010

soldi no ja myslim ze ovu mohla byt v tech dnech, ještě nidky sem neměla egg a tentokrát ano. Test sem zkoušela 29dc večer myslim ale bohužel nic, jen bílo :(
únava je pořád, prsa rostou a bolí, dost se mi dělá zle, ale to bude tou zaraženou mrchou..cítím že by už mohla dorazit, už mě tak 3 dny bolí břicho jako na krámy.

drndapetka já bych tak chtěla být v práci mezi lidma :( už čtvrtý rok se nudím doma, práci nemůžu sehnat a už mi z toho tu dost hrabe :D

Clostil to je na co?

toja
7. bře 2010

soldi ahaaaa,tak potom dobre.
to sa mas,ja by som strasne chcela vela veci,ja kazde rano zufalo kukam do skrine a stale si hovorim: nemam si co obliect 🙂 ,ale zaroven rada vyhadzujem,lebo aj tak vela veci,co mam,tak nenosim
inak ty si tusim pisala,ze najprv ta svokra nemala rada=preco? ci bez dovodu?

soldi
7. bře 2010

zakup, to je individualne. musis si sama na sebe odsledovat.

bambi, len to najpozitivnejsie 😉

nicoll a co tak skusit teraz? 😵
clostil je na stimulaciu vajecnikov.

toji, nemala, ba priam neznasala. lebo moj mm je jej najmaldsi syn, o 7 rokov mladsi od predposledneho. a bola zvyknuta, ze tam stale chodi a tak. no a potom som prisla ja, s vlastnymi nazormi a ona to nejako nedokazala uniest, ze jej milacik uz patri inej. to trvalo asi 4 roky. robila mi sceny napr. aj na vianoce. kazdy sme boli u vlastnej rodiny a az v noci sme sa stretli a aj to jej vadilo. fakt hovadiny. minuly rok sme sa s mm rozisli asi na mesiac. a vtedy zrazu zistila, ze aha, ze asi nie som taka zla. a odvtedy spolu perfektne vychadzame. skutocne si rozumieme 🙂

soldi
7. bře 2010

toji, potom Ti mozem poslat nejake s tymi svadobnymi satami 😀

drndapetka
7. bře 2010

nicol, už 4 rok? 😲 Ježiš, to je hrozně moc 😔 To bych se asi taky zbláznila 😒 Ale ty jsi na mateřské, to je jiná 😀 taky bych si dala líbit být doma s miminkem, moc se na to těším 😉

drndapetka
7. bře 2010

nicol, je teda pravda, že ve Vyškově se práce shání špatně ☹ Já jsem proto utekla do Brna a měla jsem práci sehnanou do měsíce 😉

nicollka
7. bře 2010

takze po clostilu vice rostou vajička nebo co? To je jen na předpis?

No chtěla bych si nechat udělat hormonální profil jak dojdou krámy zavolala bych doktorovi, už třetí cyklus nemám normální krámy - krev - ale jen hnědě špinění po krvi ani známka, to podle mě není dobré, doktorka řekla že jsem v pořádku, ale podle mě to není v pořádku, tak bych zkusila druhého doktora.

soldi podle mě je to k ničemu, mě prsa bolí vždy před ms, a kdyz byl test bílý, od sexu už jsem hoooodně daleko, to už by tam náznak byl.

elisabet
7. bře 2010

natula mě nepřipadá že vypadám dobře, právě že jsem klesla na 36,7 a těhu test negativní, tak asi pro tentokrát nic, ale tvůj graf je nadějný 😉

toja
7. bře 2010

soldi tak fajn,ze to nakoniec dobre dopadlo

nicollka
7. bře 2010

drndapetka no já hledám i v Brně klidně budu jezdit autem. No už jsem koukala po místě prodavačky v Olympii, ale zase ta pracovní doba do 21h je blbé když nemám doma chlapa a malej co by s ním bylo no :(
Dívala jsem se i že bych šla za bar, ale nic sem nenašla a mám hroznou nevýhodu jsem taková stydlivá, plachá :D
Takže se mi práce shání špatně, ale za týden jdu ke kinezioložce, tak snad to trochu pomůže. nemám vůbec žádné sebevědomí a dělá mi problémy mluvit s cizíma.

Malej už chodí do školky, takže průběžně hledám a chodím na pohovry a pak jen čtu negativní mejly. No v úterý jdu začít dělat půjčky, tak snad to půjde aspon trochu.

soldi
7. bře 2010

nicoll, ak nemas normalne kramy, tak to moze znamenat, ze nebola ovu. slaba ms je vacsinou kvoli nedostatocnej vystelke maternice a ta rastie spolocne s folikom, ktoreho zlte teliesko produkuje progesteron.

no, clostil sa vacsinou berie 5 dni na zaciatku cyklu, bud 3-7, alebo 5-9 dc. potom by mala prist ovulka skor. takze po nom rastu foliky a niekedy ich dozreje aj viac naraz. to zalezi od davky. na Tvojom mieste by som si urcite nechala urobit HP. a nerozmyslas ze pojdes na vyvolavacku?

nicollka
7. bře 2010

soldi ano jestli tak do středy nedojde ms tak zavolám tomu druhému doktorovi a domluvíme se na dalším postupu. Už mě nebaví takto stále čekat a nic. No tak třeba mi nový doktor - primář - pomůže a začne se něco dít směrem k miminku. Tato doktorka mi napsala jen utrogestan a že by měla dojit už normalni ms , ale zase jen špinění a krev nikde, nic, špiění tak na jednu intimku denně. Ale asi se odlučuje sliznice během těch dní, páč to jsou takové hnědé kusy něčeho, jinak nic.

nicollka
7. bře 2010

pardon za ten popis

koira
7. bře 2010

Ahoj holky co si myslite o tomhle..jsem z toho kapanek zmatena....http://www.fertilityfriend.com/home/253181
diky

soldi
7. bře 2010

ahoj koira a z coho konkretne si zmatena? 🙂

nicoll, ja som tiez mala len takto spinenie a doktor mi dal vyvolavacku, potom ma poslal na HP a predpisal ten clostil. predtym si mavala ako cykly?

zakupanda
7. bře 2010

soldi no já měla dva dny v době ovu a slyšela jsem,že snad tři dny by měl být nahoře tak nevím asi je to individuální.

kaculad
7. bře 2010

Co probíráte treperendy? 😀
U nás je mrtvo - mm i Ami pochrapují 😀 a já mám konečně chvíli klidu 🙂

zakupanda
7. bře 2010

nicol tohle jsem měla přesně já minulý měsíc jen špinění a kdyz jsem byla na wc krev pak v průběhu dne nic no záhadný to měsíc četla jsem že i pavka to měla jestli jsem nespletla jména

zakupanda
7. bře 2010

¨kacul ptala jsem se jak má být dlouho krček nahoře a měkký soldi písla že to je jak u koho,že se to musí odsledovat hm tak nevím,neměl by někdo zájem o kočár prodávám za 2000kč po jednou dítěti zachovalý???
původně stál 6000kč 😖

kaculad
7. bře 2010

Zaku, děkuji za souhrn zdejších událostí 🙂
Jakou značku prodáváš?

soldi
7. bře 2010

zakup, ano, je to silno individualne. a krcok vobec nie je smerodatny 🙂

drndapetka
7. bře 2010

nicol, no já dělám v obchodě a máme otvírací dobu celkem v pohodě. Přes týden do 20hod., o víkendu do 18 hod. 😉 Je pravda, že člověk musí být psychicky hodně odolnej, když chce dělat s lidma. Ze začátku, když jsem začala dělat, tak mě strašně otravovaly blbý dotazy zákazníku, to že nikdo neuměl pozdravit, poděkovat, že se na mě blbě podíval....chodila jsem domů skoro s brekem. Ale časem se tomu už směju. By jsi nevěřila, jak jsou někteří lidi blbý a tupý 😀 😀 A pocházíš přímo z vyškova? Já tam bydlela 7 let.....Provdala jsem se do Brna, ale do Vyškova se ráda vracím - navíc tam mám mamku a ségru, takže tam bývám skoro každý víkend 😉

koira
7. bře 2010

soldi..no ja ziju v presvedceni ze mam anovulaky...pristi cyklus mam dostat Clomhexal...a taky se mi moc nezda ze by to fakt byla ovulka...teploty jsou takovy nizky...a zadny vyrazny zvyseni teploty sem taky moc nepostrehla...no nevim nemam s tim moc zkusenosti ☹

kaculad
7. bře 2010

Drndo, takže až budu potřebovat pro někoho dárek, můžu se na Tebe obrátit? 😉
Jo holka, dělat ve službách je někdy opravdu o nervy. Já pracovala jako office manager v hotelu, ale začínala jsem tam při studiu na recepci - o některých hostech se mi dodneška zdá 😖

soldi
7. bře 2010

koira, no, je to nizke vystupenie. nerozmyslala si, ze by si vyskusala ovu testy? tie su pomerne spolahlive na toto.
a aky si mala hlien? a poloha krcka? nejake bolesti v podbrusku?

zakupanda
7. bře 2010

kuk do alba mám to pod testama ,juj značku to ještě zjistím

drndapetka
7. bře 2010

nicol, a Ty máš teď první porevizní mrchu? Pokud jsem se koukala dobře.....Pokud ano, tak to špinění je úplně normální, a ty kusy sliznice taky. Měla jsem to po obou revizích, mrcha došla až po 8 týdnech, regulérní silná a bolestivá.....Ale pokud nejsi se svojí doktorkou spokojená, tak velmi doporučuju ve Vyškově pana doktora Vašíčka. Je příjemnej, poradí, věnuje se pacientce. Chodila sjem k němu dlouho, akorát jediný mínus u něj, že má toho moc, tak se bohužel v čekárně čeká třeba i 2 hodiny. Ale stojí to za to. Díky němu tady ještě jsem. Poznal u mě, že jde o mimoděložní těhu, poslal mě do nemocnice, a tam mi řekli, že ještě týden a mohla jsem vykrvácet 😒

drndapetka
7. bře 2010

kaculad, klidně obrať , akorát něvím odkud jsi.....mi máme na Moravě jen 3 prodejny - tady v Brně, ve Zlíně a v Jihlavě...

koira
7. bře 2010

ovu testy jsme delala a vysli negativni...mam to tam snad zapsany dobre...hlen..no bylo ho vic a je porad ale bilkovy myslim ze nee....krcek sem nezkousela...no bolesti mam prubezne furt..mam PCO...tak a ted babo rad 😀

kaculad
7. bře 2010

Holka, to Tě mám trochu z ruky - já jsem Pražanda co se provdala kousek za Prahu 😀