Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

koira
7. bře 2010

soldi - ajak dlouho s evy snazite?

drndapetka
7. bře 2010

koira, Obdivuju Tvou sílu, jsi opravdu úžasná holka, že jsi tohle zvládla....Já jsem měla poprvé mimoděložní těhu, málem jsem zemřela, po druhé jsem potratila v 6 tt, snažíme se přes ě roky, už mi to připadá jako věčnost, jsem nevrlá, protivná, smutná, ale kdybych prožila to co Ty, tak nevím jestli bych měla sílu ještě do toho znovu jít 😔

soldi
7. bře 2010

nicoll, skus si to vygooglit.

koira, obdivujem Ta, ze to zvladas a myslim, ze ked o tom dokazes takto otvorene pisat, tak si to prijala a si pripravena na dalsie snazenie 🙂 kolko mas rokov?
ja som pred rokom vysadila hak, aby sa mi telo dostalo do normalu a ocistilo od chemikalii. ale stale mi nenabehol cyklus, takze sme prakticky so snazenim este nezacali 🙂 ked zacnem brat clostil, budem to ratat ako prvy mesiac 🙂

koira
7. bře 2010

drndapetka- ja myslim ze vidina ze budu mit nekdy zase mimusko tak to jedine mi dava tu silu...a na druhou stranu mam skvelou rodinu ktera nam hrozne pomohla,

soldi: me je 25, a kouka ze mame stejny zacatek..take jsme vysadila HAK, pak pul roku cekala na mrchu..a nic...pak se pul roku zjistovala proc tomu tak je...apk 3 mesice stimulace apak tehu...snad vam to pujde rychleji....ale kdyz uz budete stimulovat tak to bude suby dup 😉

soldi
7. bře 2010

koiry ja budem mat 25 v juni 🙂
no, clostil uz mam doma, HP za sebou- zvyseny LH (ze kvoli zastavenej ovulacii) a tst na hornej hranici.
na jednom utz videla viacero malych folikov, tak napisala, ze podozrenie na pco. ale pred hak som mavala cykly pravidelne a na utz som chodila pravidelne od 17tich a tie male foliky videla len jediny krat. tak dufam, ze sa to nepotvrdi 🙂 a ze po clostiku sa mi tie moje vajecniky zas nastartuju 🙂

koira
7. bře 2010

soldi: Aha tak to mame kazda jiny hormonalni problem...ale ve finale je to asi jedno.no me moje byvala gynekolozka vzdycky diagnostikovala vetsi cystu na nejakym vajecniku..ale az novy gynekolog mi rekl ze je to PCO...do toho mam snizenou fci stitne zlazy, zvyseny ten Prolaktin tak uvidime no esi s eto podari nastartovat...hrozne bych si zase prala dvojcatka..asi jsem uplne blba ze..ale nejak jsme si na tu myslenku zvykla.

drndapetka
7. bře 2010

Holky, taky bych asi měla s tou svoují mrchou a dlouhými cykly něco udělat, jenže mě se tak nechce do léků a hormonů, že se tomu raději vyhýbám, a říkám si, že když jsem tak otěhu 2x tak se povede i po třetí 😉

drndapetka
7. bře 2010

Koira, ke komu chodíš v Brně na gyndu? Sháněla jsem před měsícem nějakého pořádného gyndr, a bylo velmi těžký sehnat....

soldi
7. bře 2010

koiry, ja by som tiez chcela dvojcata, to je moj sen 🙂 ale mam tusaka, ze sa mi to nesplni 🙂
no, ja som praveze mala cystu len raz, aj to vodovu z prechladnutia, tak preto mi to moc nesedi.
a ked si prvykrat brala C, tak v ktorom cykle si otehotnela? a aku si mala davku?

koira
7. bře 2010

soldi: ja sem nejdriv uzivala 1 tbl denne 3- 7 DC...ale ovulace nebyla...az ve 3 cyklu jsem mela 2 tbl denne a pichnut Pregnyl az ten mi pomohl....takze ja sazim na nej...jelikoz aji ´kdyz jsem brala 1 tbl denne tak folikul jsem mela veliky ale nepraskal-...proto ten Pregnyl...

drndapetka
7. bře 2010

koira, mám také sníženou fci štítky a ten prolaktin si jen myslím, ale podle toho jak mě v průběhu celého cyklu bolí prsa, tak bych to taky tipla na jeho zvýšení 😒

elllla
7. bře 2010

ahojte babulky, no ja som si poobede trochu pospala aj s miskou...
ja zavolam v pondelok dokyne, aby som si mohla prist pre clostil a dohodnut termin na folikumetriu, predpokladam, ze ovu bude cca na Jozefa a ten vikend potom...
pisali ste tu o slabej mrche a spineni a tak... co sa povazuje za normalnu mrchu?

koira
7. bře 2010

drndapetka: no ja ten prolaktin na sobe nijak nepoznala...az kdyz jsem brala ty prasky na nej..tak mi bylo ze zacatku spatne...ale po mesici uz dobry...a tvuj gynekolog ti bral HP?

soldi
7. bře 2010

petka, zo zvyseneho prolaktinu bolia prsia? lebo mna bolia uz cosi cez tyzden.

drndapetka
7. bře 2010

koira, bral před rokem naposledy, byl o.k., jen trochu zvýšený tst, jinak dobrý...teď jak dojde mrcha, tak půjdu na kontrolní tak uvidím zda se něco změnilo, nebo sjem v pořádku

soldi, někde jsem to slyšela, a moje známá měla prolaktin zvýšený a prsa ji taky stále bolela, ale asi je to individuální

nicollka
7. bře 2010

drnda ja sem se nahlasila na masarykovu, velká chvála, zatím stále berou. Doporučila mi mamka i kamarádka jsou moc spokojené, pan primář je moc šikovný, já sice byla u jiné doktorky ale ted bych se chtěla objednat k němu, má jiný super přístup a snad mě dá dokupy a otěhotní :D teda jen pomůže k tomu otěhotnět 😝

drndapetka
7. bře 2010

nicol, ten Tvůj malej je tak božskej 😅 Já bych taky chtěla chlapečka 🙂 Manžel byl blonďáček, když byl dítě, strašně mu to slušelo, jako Tvýmu Danielkovi. Navíc jméno Daniel se mi líbí už několik let, ale u manžela neuspělo ... takže by se musel jménovat po manželovi Michal. A holčička asi Sárinka 😀

katlinn
7. bře 2010

ahojcek
ja mám dnes vážnu depku z tých mojích vysokých predovu teplôt 😔 normálne rozmýšľam či vôbec má zmysel ďalej merať. Jednoznačne sa niečo deje a určite to nie je nič dobré.... ☹

nicollka
7. bře 2010

Já bych si zase strašlivatánsky přála holčičku nebo hned dvě 🙂 Jedna by byla určitě Nikolka, a děkuji Danda je zlatíčko moje ten mě vytáhne vždycky ze všeho splínu. Hlavně když dojde podívá se na mě chytne kolem krku a řekne "ty moje lásko" tak to je bomba to se mi chce až plakat občas.

jankakkk
7. bře 2010

ahojte, chcem sa Vas spytat akym teplomerom si meriate BT...niekde som totiz citala, ze sa ma merat ortutovym a nie digitalnym - ze ortutovy je najpresnejsi. Dik... 😉

katlinn
7. bře 2010

janka ale z ortutového ťažko dočítaš presné hodnoty. Povedala by som že vhodnejší je predsa len ten digi 😉

jankakkk
7. bře 2010

z ortutoveho sa da na 0,1 stupna odcitat - takisto aj z digitalneho, nie?

katlinn
7. bře 2010

no niedeky je to ťažko. Digi môže byť presnejší=dve desatinné miesta a je aj rýchlejší, čo je praktické najmäak chceš merať dole

tun1ska
7. bře 2010

...ja som zástancom ortuťových...sú najpresnejšie 😉

katlinn
7. bře 2010

a ja digi sa mi páčia a vedia aj pípať 😀 ortuťový nikdy tak pekne navčasrána nezašvitorí do uška 😉 😀

jankakkk
7. bře 2010

mne sa tiez viac pacia ortutove...ale dnes ich uz asi nikde nekupim - alebo viete kde by som ho mohla zohnat? Inac su od minuleho roka zakazane a v porodniciach ich stale pouzivaju...

katlinn
7. bře 2010

tuni vieš dačo o vysokých teplotách počas FF okrem toho, že to môže byť chybná štítka?

katlinn
7. bře 2010

janka možno v niektorej lekárni ešte budú mať ako podpultový tovar. Za opýtanie nič nedáš 😉

jankakkk
7. bře 2010

skusim...sice nedufam, ze uspejem, dakujem... 🙂

katlinn
7. bře 2010

asi len to lebo keď už sú raz zakázané, tak ťažko nájdeš iné miesto, kde by ich ponúkali 😒