• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
ahojte myslíte, že z toho ešte niečo bude? najskor sa mi zdalo, že ovu možno prebehne ale teraz mam pocit, že je to anovulák :angry:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=70763/nummer=6
7. bře 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatranka kým nepríde mrcha ešte vždy z toho môže niečo byť :wink: alebo už máš pocit, že sa chystá?
7. bře 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatranka, no je to take rozpacite.... bola si na folikumetrii ked si brala tento mesiac clostil? vyzera, ze ovu este nebola a tak je otazne, aky dlhy cyklus budes mat... mozno by bolo najlepsie to dat poziret dokymu...
7. bře 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlin ja mám pco a už sa mi nechce stále dookola čakat či mrcha príde alebo nie........niekedy sa to natiahne od 50 do 60 dc. mrchu vačšinou dostanem po duphastone, ale čo z toho ked nemám ovu. Za posledných 14 mesiacov som ovu mala iba dva krát
7. bře 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby viete mi poradit v akom casovom rozostupe si mam vziat clostil v jednom dni? :confused: ci je to jedno? prvu tabletku som si dnes dala ked som vstala, cize o 10tej :grinning: a druhu? :confused:
7. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatranka na na tú ovulku ti doktor nedal nič :fearful: Dvakrát v roku je dosť málo i keDˇiné baby zase ovu majú, ale čo z toho, keď ostané veci sú v keli... :rolling_eyes:
7. bře 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi nemám tušenia, také som ešte nejedla. Môžno dôjde niekto mudrejší :wink: i ke´d zdá sa, že baby majú zaujímavejšiu nedeľu než nekoníkovanie :grinning:
7. bře 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlin beriem clostil už druhý krát........ked som brala prvý krat clostil tak som jednu ovulku mala
doktor mi tiež predpísal metformin, ale bolo mi z neho dost zle tak som ho vysadila.....a tiež aj preto, že mi neurobil žiadne vyšetrenie a metformin mi dal len tak......žiaden hormonalny profil ani nič ostatné jediné vyšetrenie je utz

elllla na folikulometrii som bola na 15 dc a folíky boli mrnavé
7. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi ja to neriešim proste si dam jednu rano a jednu večer
7. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatranka a ako dlho sa snažíte? Nechceš zmeniť dokora alebo ísť do centra, keď zliečenia tvoho dokiho akosi nevidno výsledky?
7. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi a nemáš to napísané v letáčiku, ako často a v akých intervaloch to možno brať?
7. bře 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlin nechranený styk mame tri roky a aktívne snažilkovanie rok aj nejaké dva tri mesiace.....nad zmenou som už rozmyšlala, ale eššte som sa k tomu neodhodlala
7. bře 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já pro dnešek končím...hezký zbytek neděle.
7. bře 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, ja som si clostil vzdy davala kazdych 12 hodin... cize rano o siedmej a vecer o siedmej....
7. bře 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik baby... v letaciku to nie je pisane, aj tak - zajtra si ju uz dam skor ked budem vstavat do prace....
tak este pockam a vecer si dam druhu :slight_smile:
7. bře 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak můj krček opět nesklamal dole a tvrdý jaký má být při těhu??
7. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo
7. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dole a tvrdy zaku :wink:
7. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi přesně tak ráno a večer a když by jsi měla tři tak já to brala i vv poledne jejedno v kolik hlavně že je vezmeš
7. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě je to právě divný kuk graf
http://www.fertilityfriend.com/home/292876
no každopádně je po ovu
7. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vlastně co bych chtěla když jsem na tuty po ovu :wink:
7. bře 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prajem pekný večer!
7. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakup, na krcok sa vykasli. vsak je tak ako ma byt. :slight_smile:

ahoj kris :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi asi jo
7. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som si tiež začala sledovať krčok, našla som jednu fajn stránku, kde bolo popísané čo a ako. Ale som z toho už znechutená! Neustále sledovanie ovulácie a nejako nie a nie sa jej dočkať!
7. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku,tak ked si tesne po ovu, tak je jasne ze je uzavrety :wink: teraz ti nic nenapovie, az tesne v case ms ak by sa zmenil/nezmenil :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No napríklad mne sa zdá, že ja ho mám otvorený, ale skôr tvrdý, len žial to neviem ešte v mojom prípade porovnať, pretože si ho nesledujem od začiatku cyklu :unamused:
7. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kris a jaký jsi to našla ty stránky taky bych proštudovala
7. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konkrétne toto je odkaz na článok, ktorý sa týka čípka maternice a jeho sledovania!

http://www.fertility.sk/plodnost-a-zdravie/symptotermalna-metoda/symptotermalna-metoda-iii--poloha-cipka-maternice.html
7. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
super stranka kris :wink: konecne po lopate vysvetlene a nakreslene :grinning: :sunglasses:
7. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek