• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
Nat neboj sa! Je lepšie ak ťa vyšetria a zistia, ako si na tom. Pozitívne je i to, že Ti cysta nebráni otehotnieť! Je potrebné, aby si sa dala do stavu pohody. Ja si tiež hovorím, že so stresmi nič nevyriešim, len niekedy ako keby som sa nepoučula a poplačem si a začne hodina otázok ....PREČO???
8. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkamarek: mne sa usg paci, je to taka "objavna cesta do hlbin zenskosti" :grinning:
8. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj môj mm do na SPG niesol z domu :sweat_smile:
8. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby a usg je možné robiť v rôznom období cyklu?
A Katka, aké femi kvapky si brala ?
8. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellla tak u nas ho budem musiet objednat ja, na nom bude uz len to ostatne :grinning:
8. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka já otěhotněla uplně normálně v létě, snažili jsme se jen dva nebo tři měsíce,přesně nevím,protože jsme to flákali a vyšlo,o to nejde,já nemám strach,že nemužu mit děti,ale po tom potratu se ty hormony tak asi vzbouří,že máš pocit,že musíš otěhotnět hned a nejlépe v prvním měsíci snažení,Já to v létě neřešila,brala jsem to uplně v pohodě ale všechno změnil ten potrat,už jsem poznala jaké to je a člověk má pocit,že ho vyléči jen další těhu,Je to o to horší,protože už je březen a já měla v květnu rodit a to je na tom to nejhorší :frowning2:
8. bře 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi aj mne, a moj dr. ma dva monitory, jeden pre neho a jeden pre mna, takze vidim vsetko to co on :grinning:

kris femi kvapky od valovica, to tu berie skoro kazda :grinning: tieto:
http://www.prirodnekvapky.sk/kvapky/p/10/j-v-kvapky-femi/
http://www.mojalekaren.sk/jv-kvapky-femi-50ml/
8. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky :slight_smile:)
čo máte nové? Toľko toho píšete, že nestiham citat.

Mám jednu otazocku. Začala som brat tu pupalku, najprv som mala normálne mrchu, asi 5 dni a odvtedy v kuse spinim alebo aj krvacam. A to je už 11 dni čo došla mrcha.
Môže to byt od pupalky? Lebo doteraz som vždy mala mrchu 4-5 dni a žiadne spinenie, max 1 deň.
8. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkamarek: presne! Odkedy ma dva monitori, tak na to cumim ako na zazrak :grinning: Je to pekne zaujimave, aj ked nechapem ako tam moze nieco rozoznat, ja si idem oci vyocit, ale vajecnik od folikulu nerozoznam!
8. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
susann: od pupalky pochybujem. Este som o tom nepocula. Ale na druhej strane pupalka ma v sebe taku latku, ktora pomaha pri tvorbe hormonov, tak mozno nejak nepriamo, zhodou okolnosti, ... by mozno aj mohla to trochu ovplyvnovat :confused:
8. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby, neviete mi poradit daku stranku o folikuloch, ako to vlastne funguje? chcela by som si to prestudavat, a nemozem nic poriadne najst :confounded: . V piatok som bola prvy krat na folikulometriu 11DC - 1 dominantny folikul 9,3mm a dnes som bola a folik mal len 9,8mm , tak ze bieda... :frowning2: za tri dni mal byt uz urcite vacsi ...
8. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi, tak ja som pekne videla zlte teliesko, aj tekutinu mi ukazoval, asi zalezi od rozlisenia alebo neviem, no ale po piatku ti poviem ci som nieco videla :grinning:
8. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
V mojom prípade bude najlepšie, keď počkám, čo povie lekárka v gyn five, pretože, už beriem kys. listzonvú, sarapis. Dala by som sa nahovoriť aj na tie femi kvapky, len neviem, či to nebude už priveľa a v môj neprospech! :unamused:
8. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kris ja som chcela tiez ten sarapis, ale femi sa mi zdali lepsie, je to cisto prirodne a na mna asi fungovali. Ked to teraz nevyjde, tak si ich objednam znova :wink:
8. bře 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkamarek: tak mi potom napis, co tam mam hladat a ako to rozoznam :slight_smile:

damiana: folim rastie tak 2 mm/ den. Ale na zaciatku ich rastie viacej, az sa prejavi niektory dominantny a ostatane prestanu rast, iba ten dominantny dorastie a okolo 20-24 mm praskne. Takze podla mna len ten prvy folik nejak zastal v raste a hlasi sa o slovo iny :slight_smile: Internetovy odkaz nemam, ale ja som napriklad mala ovulovat okolo stvrtku, piatku podla folikov, lenze mala som zapaleny mechur, cize aj oblicky, ktore vylucuju estrogen pre rast folikov. A preto sa rast spomalil a ovulujem az dnes. Ale odkaz na internete nemam
8. bře 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
krisruska: jej, my ideme do gynfivu na SPG. Uz ste tam boli na spermiograme? Je to prostredie "prijatelne" ? :confused: Vies, na keksik treba trochu utulno :sweat_smile: :grinning:
8. bře 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás asi ty Femi kapky nejsou,ted jsem hledala a nic :angry:
8. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaa asi nie, myslim, ze uz sa tu o tom niekto bavil, ale ze vraj uz chcu preniknut aj na cesky trh :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaa: ano, v CR sa nedaju kupit v lekarni. Ale myslim, ze si ich baby objednavali postou z internetu.
8. bře 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alabao dik, aj ja som myslela že by to nemalomat vplyv, lebo som brala aj gynex kvapky a z tých mi nič nebolo.
Tak asi budem musieť navštíviť dr. Lebo aj ten minuly cyklus bol cudny, dlhy...
8. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao, dakujem za vysvetlenie, aj som si asi tak myslela, ze ma rast, kazdy den okolo tych 2mm, a moze sa stat, ze ten folik rast prestane?? ja som si uplne myslela, ze mi dnes povie, ze ma uz aspon dakych 14-15 mm, tak si asi vies predstavit moje sklamanie, ked povedal, ze ma len 9,8 na 14 DC :frowning2: . mavam 36DC, tak asi pojde o anovulacny cyklus... :cry:
8. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
susann: este skus mega davky vitaminu C :wink: To mi raz odporucila sestricka na gynekologii.
8. bře 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my sme si spg dali robiť v Nitre ( nádobku sme si niesli nakoniec z domu), ešte pretým ako som šla do gynfivu na prvú konzultáciu, ale je tam príjemné prostredie! Nič sa neboj :wink:
8. bře 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu uklidit,mám dneska doma po tom víkendu nějaký binec,ale už mi je líp,už jsem se vybrečela :dizzy_face: ,
8. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
damiana: no ano, moze prestat rast a porastie iny. A robil ti hormonalny profil? Mas dost estrogenu? To ci to bude anovulak sa da povedat len ked ti pride mrcha, zatial to len vyzera na oddialenu ovulaciu.
8. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
krisruska: tak to je dobre, aby sa MM nezlakol a nekoneic budu vystresovane spermose :grinning: Dakujem za infosku :wink:

natulaa: poplakanie aj mna osviezuje, ja si myslim, ze treba to dostat von ten stres zo snazilkovania :wink:
8. bře 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Damiana, o dominantnom foliku sa da hovorit az ked ma nejakych 16 a viac milimetrov. Nehadz flintu do zita, on nezacina rast hned na zaciatku, ale niekedy pocas cyklu a z tych 9-10 mm na ovu velkost dorastie za nejaky ten tyzden az 10 dni. Ked mas dlhsie cykly. tak je to zatial uplne v pohode. Ak mavas ovu povedzme okolo 22 DC, tak tych 14-15 mm moze mat okolo 16-17DC. Ja som napr tento vyklus mala na 13 DC folik 11mm a na 17 DC mal 18 mm a vcera 19DC podla vsetkeho bola ovu.
8. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
damiana, vobec to este nemusi byt stratene, ked mavas dlhsie cykly, mas cas podla mna do 20 DC minimalne, aku dlhu zvyknes mavat LF?
albao, nie hormonalny my profil mi nerobil, zatial len zacal s folikulometriou...moze byt, ze ide ozaj o iny folikul?? a doporucil mi meranie BT, ale tento cyklus, je to uz asi zbytocne, či?? mohla by som zacat s meranim aj od 15DC ??
albao, ja som o gin fiv-e v BA pocula, ze je to taka skor masovka, vsetko na terminy a neda sa hned konzultovat, proste ides od okienka k okienku....tak s mm sme sa rozhodli, ze pojdeme inde....
a jasne, ze sa nemohol dovolat, tak povedal, ze to mam skusit ja :slight_smile:)) a tak je teda objednany na spg na piatok o 10:00... vo stvrtok sa po praci mozeme zastavit pre nadobku (to tam budu do siestej) a v piatokim to moze priniest z domu a rovno to tam vraj bude moct prekonzultovat s lekarom... som zvedava...
8. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek