• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
Simi, tak to určitě začni víc pít. Nejenom kvůli bolestem, ale vůbec. Musíš se přemáhat, ale ty 2 litry bys vypít měla
8. bře 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknomis,píchání v těhu je v pohodě né? :wink: to já zase měla takové jemné pokřečování a žádné píchání,něco jako před MS
8. bře 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no začnem sa nútiť piť :wink:
natulaaa: neviem či je pichanie v tehu v pohode. ja som už raz tehu bola, vtedy som nemala vôbec žiadne príznaky a len týžden pred potratom som cítila 2-3x za den také pichanie asi na 10-15 minút.
teraz tiež nemám žiadne príznaky, ale už týžden pred príchodom očakávanej mrchy ma bolelo podbruško. bola to iná bolest ako to pichanie. ale dnes ma začalo pichať - tak ako pred potratom. tak neviem.
inak boli sme na genetike - partner je OK, ja MTHFR homozygot. išla som s tým aj na hematologiu - ešte pred týmto druhým tehu, lebo viem, že baby s touto mutáciou si pichajú, ale poslali ma odtial preč, že je všetko OK, a že ked otehotniem že sa k nim nemusím vrátit po injekcie.. tak začínam mat strach..
8. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, snaž se zůstat v klidu. Vím, že se to lehko řekne. Pro svůj klid bych si na Tvém místě zašla zítra k doktorovi, ať se podívá jestli je vše v pořádku. I Tobě se tím uleví.
8. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Kacul má pravdu,nemá cenu polemizovat,všude ,mezi těhu příznaky se píše,píchání v podbříšku,ale jaké píchání mají na mysli,to je těžko říct, asi bych si taky hned zítra zašla,i kdyby už to přecházelo :wink:
8. bře 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, skus sa dnes poriadne ponalievat vodou, aby si rozcvicila oblicky a hlavne babo musi plavat, tak sup sup, pijem pijem....
ja som rada, poslali nam z banky, ze sa nam nemeni na dalsi rok urok na hypoteku, tak to je dobre :slight_smile:)
8. bře 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
elllla: no tak práve som do seba naliala pol litrák :wink:
8. bře 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis: :wink: Tak to sa mimcu bude pekne plavat v brusku :slight_smile:
8. bře 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis mňa pri prvom tehu nebolelo a nepichalo nič a predsa to odišlo. A teraz ma bolelo na menzes a pichalo raz v jednom, raz v druhom vaječníku a je to ok :slight_smile: Neboj, dobre bude :dizzy_face:
8. bře 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam, ani mna pri prvom tehu vobec nič nebolelo, len hovorím, asi týžden pred potratom občas také pichanie. a teraz to boli také iné bolesti, ale ja verím, že drobec je bojovník, hlavne po tatinkovi :wink: a tentokrát to nevzdá - nemôže - už mu staviame domček a moc, moc sa nanho tešíme.
8. bře 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
co mi to tu nepise:
8. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldiii= gratulujeeeeem , mrchaaaaa,ja som ti vedela,superrr
8. bře 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja ahoj
8. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja blbne mi to tu. ako sa mas
8. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte som stále rozčúlená na naše zdravotníctvo. dnes som sa objednávala na genetiku a objednali nás za mesiac a pol. a ďalší mesiac a pol budeme čakať na výsledky. je to normálne? :angry:

a ty ako?
8. bře 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
coze o mesiac? no tak je to veru u nas.vsetko trva...tak sa musite snazit prirozene za ten cas :slight_smile:
8. bře 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved budeme. možno je to naša šanca.
8. bře 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, prepáčte, zbežne vás čítam... :slight_smile:

maji, je to celkom bežné, my sme sa takto vlani objednávali (okolo 20.) na genetiku a objednali nás presne na 20. apríla. Výsledky boli relatívne skoro, okolo 5. júna. Bola som pripravená na dlhšie čakanie, podľa toho, čo som čítala na mk. Držím palce! :slight_smile:
ahojte

maja.. je to normální.... budte rádi, že nečekáte ještě dýl :wink:
maji, nás objednali na genetiku o mesiac a na výsledky sme čakali 3 mesiace!!! boli sme na genetike v Nitre
8. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ked chcete ICSI,co je k tomu potrebne?
8. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, to ja som v šoku. 20.4. tam ideme a kým budeme mať výsledky, tak bude jún.

ale ďakujem vám za podporu. ja som fakt nevedela, že to bude tak dlho trvať. a hlavne čo môžu zistiť len na základe otázok?
8. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja - to je na mna otazka?
ak ano, tak nam sice odporucili ICSI - kvoli spg. ale ja neviem, co to vsetko obnasa.
8. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj toji, maji, simi a vsetky ostatne babule :wink:
8. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja.. třeba to, že jste měli / neměli v rodině vážnější nemoci, nebo jakékoli postižení. bere se i krev, nám řekli, že -zjednodušeně - zjišťují, jestli nejsme příbuzní... byť jen vzdálení...... a zjištuji samozřejmě jakékoli odchylky... ale nemusíš se bát
8. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji ahoooj uz som ti pisala, kde ta objednavali na genetiku? nam to trvalo ovela menej
toji caaaaau :slight_smile:
8. bře 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi -ahoj

evikmi - ja sa nebojim. to nie je ta emocia, ktoru teraz citim. som rozculena.
ja si myslim, ze je to zbytocne. podla mna taketo vysetrenie nemoze na 100% zabezpecit, ze dieta bude zdrave.
8. bře 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
spldi ahooj :wink:
8. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther ahoj, kedy si mi pisala?
toji . pro tebe nebo manzela/partnera to neobnáší nic, jen peníze navíc :wink: zbytek obstara laborator v CAR
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek