• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
aha, anjelinka, tak mna to ani neprekvapilo, na DC vobec nepozeram. mala si plodny hlien, teplota stupla, je to jasna ovu :wink:
kell, aspon ze tak. :unamused: :pensive:
3. srp 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc maly je zlaty, vyzera, ze je betarisko :wink: vidim, ze aj vy ste psickari-vitaj v klube :sweat_smile:

anjelinka tak super, nakoniec mas ovu , dufam, ze ste snazilkovali. :wink:

kell aspon ta nemusia cistit.l.. :frowning2: aj kd to velmi boli na srdiecku, ze ? :cry:

aha co som nasla : http://www.liecitel.com/index.php?action=ktoJeSvrcek ze vraj lieci aj cez webku ... :confused:
3. srp 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kell, to ma velmi mrzi, hlavne, nech sa to da doporiadku :pensive:

shaarka, tak nezvyknem mat dlhe cykly odkedy berem femi kvapky. Teraz dalej merat nebudem, lebo v stredu ideme do Chorvatska, cize meraniu koniec...ale odmrchujem asi tam :confounded:
3. srp 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
anjelnika odmrchujes az za dva tyzdne :slight_smile: alebo az za 9 mesiacov :grinning:
3. srp 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri :grinning: :grinning: :grinning: , no, snazit sme snazili, len ci mal dobrych bojovnikov :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac ja mam fakt strasne slabu mrchu sakra :rolling_eyes: len vcera prvy den som krvacala, dnes uz len light, skoro nic. :confused:
zacnem chlastat vino :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anjelink treba verit, vidis, ze ja tomu verim az tak, ze mavam duchov :sweat_smile:
3. srp 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit a nechceš ještě odměřit, než začneš chlastat :confused:
3. srp 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: rinty, nie dnes... ale pred ovu par dni, nech narastie sliznica a pijem nejaky caj plodnosti, je tam aj kontryhel. :wink:
3. srp 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, bumbej kontryhel a maliník taky, to vše bude asi v tom čaju, no a taky trochu pocvič, nečo na chrbticu. Zrovna si pouštím na You Tube Haberu, bože jak já toho chalana lubila. Kdyžtak ho pozdravuj, i když on snad teď žije v ČR? :confused:
3. srp 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo rinty, myslim , ze su v Cechach--- ale bude zase porotcom CS star :wink: celkom sa tesim teraz na superstar. :sweat_smile:
3. srp 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte všetky :slight_smile:

gratulujem nový tehulkám, maxi :dizzy_face: :dizzy_face:

kell :frowning2: :frowning2: :pensive:

anjelinka, tymaš po ovuuu :grinning: :dizzy_face:

ja nič nové, už len trochu klesam :pensive: http://www.fertilityfriend.com/home/maahuliena
už som si kupila na 2 mamatesty na pozajtrajšie testovanie :sweat_smile: ale trochu mam strach... od zajtra už nebudem brať utroš a uvidíme sa čo sa bude diať..
3. srp 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mahuul vydrzis do pozajtra :wink: ak to bol IP, tak uz by si mala mat zajtra na mamateste ciarocku.
3. srp 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koľko dní po IP by mohol by test pozitívny? :confused: viem, že je to podla vyšky HCG.. kamarátka mala HCG 126 a testy negativne... soms toho jelen.. :fearful: aj s toho spinenia co bolo.. aj toho polesu... :pensive: no uvidíme

ale od dnes mam dovčuuu :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na treti den od uhniezdenia, uz by malo ukazat...

negativny??? to je ako mozne?? ved test ti zachyti uz male mnozstvo hcg. nerobila nieco zle ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit.. robila 3 testy..tiež nechápala.. to jej ms meškala..hned išla na krv.. a krvička 126 ako som písala...
ako tuším ste to tu už písali, že niekomu // ukážu pred ms.. niekomu v den ms..aj týždeň po meškaní... je to záhada :sweat_smile:
raz som si skušala robiť test po pichnutí pregnylu :sweat_smile: (cca 18hodín-ráno) 10.000iu pregnylu..a mala som slabulinké // :fearful: :fearful:
3. srp 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:fearful: hmmmm tak to je cudne teda... a priznaky nepocitujes ziadne???
3. srp 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mahulienka, je to len malicky poklesik, takze musis verit....ja na teba velmi myslim :wink:

lauritka, no uvidime dalej, zajtra este zmeriam, potom este v stredu rano a to je vsjo...potom az po dovci...

idem off, tak sa majte krasne zatim :wink:
3. srp 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak preto si myslím, že ja budem "jedna s tých šťastných" ktorá bude mať dlhšie negativny test :sweat_smile: ale tak možno to tak nebude :wink: a príznaky mám jasné, alebo som si to vsugerovala, no fakt neviem :sweat_smile: :rolling_eyes: ale prsia ma bolia strašne..(to mám aj prem ms, aj brucho na mrchu...ale aj to mávam), kríže ma bolia( a tie ma bolia až ked krvácam alebo špním) a tuším chodim častejšie cikať.. :sweat_smile: ach jaj.. toto čakanie....
no ale ked sa nepodarí.. tak idem do clostilu a potom zase na UVZ a krv a furt dokola to iste :pensive: :frowning2:
3. srp 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
anjelinka, pekný dnik :slight_smile:
3. srp 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute tak som doma od lekarky, ktora mi tehu nevyvratila ani nepotvrdila :unamused: :unamused:

na utz bolo vidno len mierne zvysenu sliznicu a cystu :frowning2: a v stredu idem na krv rano....

toto cakanie je narocne :wink:
3. srp 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
maxi.., no ale je to ešte strašne skoro :sweat_smile: testíky by neklamali.. s krvičky sa to isto potvrdí :slight_smile: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
maahuliena dik:slight_smile: nosnaaad :sweat_smile:

a nevies, nahodou cysta nesposobuje // ???? a nie je ta cysta nebezbecna ak by to bolo tehu? lekarka sa tvarila ze a cysta tam az tak nevadi...
3. srp 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
take ciarky cysta nerobi, co si . :slight_smile: zvysena sliznica je dobre... cysta by vadit naozaj nemala, zalezi aka je to cysta a aka velka atd.. zvykne sa potom aj vstrebat.
3. srp 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
maxi... moja kolegyna mala cystu na začiatku tehu :wink: a teraz ma krásneho skoro mesačného synčeka :wink:
a cysty možu sposobiť falošne pozitívny test.., ale určite nie s takými dialnicami ako si mala ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to vysoké endo je dobre znamenie, tam bude drobec :grinning: hlavne klud...si vo veľmi včasom štadiu tehu :dizzy_face: to na UVz ešte nevidno :wink:
3. srp 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
maxxi neboj sa, ja som mala folikularne cysty, MS meskala dva tt, ale testik pozitivny veru nebol-. :wink:
3. srp 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej baby mate pravdu, musim byt hlavne v klude...len clovek sa tak silno potesi a potom sa nevie ukludnit :sweat_smile:
3. srp 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach, asi pôjdem na krvičku aj ja :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: baby da sa hcg vyšetriť na vlastné náklady??? :confused: :confused: v labakoch v špitali, myslim :sweat_smile: :confused:
3. srp 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
maxi :slight_smile: ach verim Ti.. ja už by som po takom testíku asi ani nezaspala :sweat_smile: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
maahu asi zaspim, som dost unavena :grinning:

ale je to o drzku....clovek by to uz chcel mat iste najlepsie hned :sweat_smile:

lauri a tie cysty sa ti same vsetrebali? ta moja ma tusim 4 centi az!!!!
3. srp 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek