• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
elllla: no bolo mi lepšie, ale teraz na mna prišli tie predmrchovské bolesti a zožrala som balík gumových cukríkov, takže :frowning2:
9. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther, hmmmm, a tie predchadzajuce 3-4 dni si mala normalne mrchu? alebo len spinenie?
9. bře 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ester uplně normální to není,když si říkala,že za 2hodky celý balík,počkej do rána a běž raději k Dr.,když se to nezklidní,tak moc krvácet bys neměla moc dlouho,uvidíš do rána :wink: :slight_smile: ,ale nic vážneho to určitě nebude,segra měla jednou něco podobného a píchli ji injekci na zastavení krvácení,jen nějaká hormonální porucha :wink: :slight_smile:
9. bře 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ester, a mas aj krce alebo silne bolesti?
9. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
elli no ja som mala take spinenie, potom slabucke krvacanie a teraz toto :unamused:
natul, dik ak to neprejde zbehnem k dr., som sa zlakla ci tie kusy nemohol byt nejaky vcasny potrat alebo co, predsa len ten graf naznacoval, ze mozno i hej....
9. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj soldi, ja mam pri mrche takmer vzdy krce, teraz som si aj tabletku musela dat :frowning2:
9. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteeeeee,ako sa mate?kto je tu? :slight_smile:
9. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj toji :wink:
9. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj toji, este mrchujes? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ester, no mohol by byt. vtedy to tak byva, aj bolesti by tomu nasvedcovali. :unamused:
9. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther ahoj,co to mas s krvacanim? vela ste popisali,zvladla som len prve dve dnesne strany :slight_smile:

soldi jeeej,ty si v tabulke,supeer :dizzy_face: .ja zacinam meriat zajtra,ale zatial som rozhodnuta tak,ze budem merat iba po potvrdenie ovulacie,potom uz nie,minule som bola ku koncu cyklu cely vystresovana,je to tak naprd :slight_smile: mrchujem,ale uz len tak malo,aby sa nepovedalo... :slight_smile:
9. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, inac dnes je to prvykrat od 6. januara, co som nemerala :slight_smile:
dufam, ze clostik mi pomoze k skorej ovu :dizzy_face: som plna ocakavani, co sa tyka tohto cyklu :slight_smile: s tehu neratam, ale dufam v cyklus, ktory bude mat menej ako 35 dni a verim, ze moj ciel nie je nerealny :grinning:

a ano, som sa dala do tabulky, lebo uz mam narok :sunglasses: aj maja sa tam zas dala :slight_smile:
toji, aj Ty nas chces priprvavit i tehu grafik?
mohla by si to urobit tak, ze odmieras a povies mm, nech zapise hodnoty. takze ich nebudes poznat. a ked budes tehu, tak ich len nahodis do pocitaca, aby si Ty aj my videli Tvoj grafik :wink:
9. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, mam taku mrchu, alebo co to je, brutal silnu, idu zo mna kusy cohosi, v zivote som to nemala, tak sa radim s babami co to moze byt. :unamused: Inak, ja ked budem meratn buduci, tak tiez len po ovulku :wink:
soldi, no ja som tiez na to myslela, ale uz to nezistim, tak ak to neprejde, idem k dr. nech na mna kuk
9. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja uz len trochu mrchujem, predpokladam, ze este taky den-dva spinenie a bude po mrche....
9. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a ako dlho priemerne vam trvaju kramy? od prveho dna spinenia az po posledny?

ester a neskusala si najst nieco na googli?
9. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi pozor na mna,lebo nie som az tak plne rozhodnuta,ze merat nebudem,takze sa dam lahko nahovorit,aby som merala...ale som rozhodnuta ze do leta neotehotniem :grinning: (samoz tak na oko,sebaklam,akoze hovorim si,ze ked na to zeny nie su tak velmi zamerane,tak sa im to skor podari :grinning: )
ako dlho mavas ty mrchu? ja cakam,ze meriame a sledujeme spolu :wink:
a ja nechcem,aby to sledoval moj M,staci,ze jeden ma stres,dvaja uz nemusia mat :slight_smile:

ella takze ja tak isto, mame rovnaky cyklus :slight_smile:

esther podla mna je to v pohode,zo mna furt idu velke kusy, hlavne pri sprchovani mam pri mrche pocit,ako keby zo mna kusky maternice vypadavali. to sa ona precistuje,to je normalka,neboj
9. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi mne trvali kedysi 4 dni a teraz som sa dostala k cislu 8 dni,ale 8.den je to tak tri kvapky za den
a ty?
9. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi zatial som nehladala v googli. Mne trvaju tak cca 5 dni, z toho prvy a posledny spinenie
toji, diiiiiik, ufff som sa strasne zlakla, nikdy som to tak nemala.... snad je to len silnejsia mrcha. Vo stvrtok ideme spermose odniest k dr. tak na mna pls mysli :wink:
9. bře 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, vsak presne o to mi ide :stuck_out_tongue_closed_eyes: aby sme spolu merali a spolu to vsetko rozoberali, pravdaze na pamati s tym, ze to nic neznamena a testovanie len 1 krat na 14 dpo. co Ty na to? deal??? :grinning:
moj mm ani netusi, ze nieco meriam :grinning: ja totiz meriam tak, ze rano vstanem a kym si umyvam zuby, tak si strcim teplomer na prislusne miesto. teraz sa vsetky zhrozite, ze to nemozem, ze to ovplyvni teplotu, ale uz mam overene, ze nie :slight_smile: este sa aj mozem vycikat do toho :wink:

no a ja mavam ms od 5 do 7 dni. vacsinou bez vyraznych bolesti, maximalne trosku krize citim, s tym ze druhy den je najsilnejsie krvacanie. a ze sila krvacania je ovplyvnena napr. aj tym, ze kolko ma zena v tele zeleza :slight_smile:
teraz to vyzera,ze mi kramy koncia skor,takze myslite ze to znamena aj skorsiu ovulaciu? hmm
mohla by byt v sobotu,to znasilnim M dvakrat za den :slight_smile:
ahojte,

tak spominate ms? mne trva 4dni a ten stvrty len spinim :sweat_smile: dnes som uz treti den s clostilom :sunglasses:
soldi, urcite sa dockas kratsieho cyklu, aj mne sa to potvrdilo :sunglasses:
9. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ty šiška :grinning: :grinning: :grinning: ,ty si umyvas zuby a dole mas teplomer a cikas rovno pod seba aj s teplomorom? :grinning: :grinning:
ale nieee,ja viem,ako si to myslela !

soldi ja beriem zelezo,tak to mam mat silnejsie alebo slabsie? :slight_smile:

esther tie kusy uz neries, fakt,ja som kusoidna odbornicka :slight_smile:
9. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ester, budeme mysliet na spermose a posielat im vitalitu, motilitu, aktivitu, viskozitu a aj hocijaku inu itu :grinning:

toji, asi nie. sila menstruacie podla mna zavisi od vysky progesteronu z minuleho zlteho telieska. ale mozno sa mylim :slight_smile:

ahoj bambi :slight_smile: a myslis, ze mi zaberie aj 1x1?
9. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi ahooj

smoulinka tu nie je? chcela som,aby este raz povedala,aky mali spg...
9. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi mas novy obrazok? kde su vlasy??? :wink:
9. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji :grinning: Ty si šiška :grinning: ale niekedy si umyvam zuby a sucasne cikam, a potom meriam, ked sa cesem :slight_smile: proste lezat a merat mi pride ako zabity cas. aj len tak cikat naprazdno mi pride ako zabity cas, ja som taka aktivistka :grinning:
aj teraz ako si s vami pisem, tak veceriam :slight_smile:

a po zeleze by mali byt silnejsie. ale to bola len taka povera, ked som bola v puberte. a po citrone slabsie.
ja mam inac teraz relativne slabe. jeden big tampon mi vydrzal asi 6 hodin. to bol peak mojej ms :grinning:
9. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, jasne ved mne pri 1x1 tbl prisla ovu na 15dc, a to po 47dnovom cykle :grinning: tak ver aj ty :wink:

toji ahoooj :sunglasses:
9. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: toji, ze kusoidna odbornicka, to bolo fakt dobre, skoro som caj vyplula :grinning:
soldi dakujem, kazda ita sa zide :grinning: , dnes som spekulovala nad tym, aku kupim spermosom na prenesenie k dr. krabicku, kupila som tu väcsiu, lebo im verim, ze ich bude viac :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no vidim,ze s tebou musi byt zabava.
a co robievas pri obede? vysavas?
9. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, tak ty si inak akcna :grinning: ja zmeriam v postely este pred budikom lebo som zvedava a potom este par minut spokojne spim kym zazvoni :grinning:
9. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther kup velku,lebo mojmu sa stalo prvykrat,ze netrafil, ale ejakulat obletel krabicku a spermie preleteli vsetky na zem :grinning:
9. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek