Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

soldi
9. bře 2010

toji, vlasy mam na hlave, ale sa mi ta fotka strasne pacila, tak som si ju sem slahla. pockaj, dam ju do albumu velky, aby si mohla nasat atmosferu 😀

bambi, dobre, budem verit 🙂 uz by sa moje telo mohlo konecne vratit do normalu 🙂 a Ty si mavala vzdy take dlhe cykly? a teraz beries vyssiu davku, ci nie? a vy sa ako dlho snazite? a mate este nejaky problem, okrem neskorej ovu?

ester, moj mm pouzil flasticku z vit.E a ze polku semena porozlieval okolo, ale aj tak mal 4,5 ml, tak som mu vynadala, ze je nesikovny, ze mohol byt za vacsieho frajera 😀 len on chudacik plnil tuto nelahku ulohu v robote v kancli 😀
ester, to nemozes kupovat vacsiu, lebo bude mat depky. si mala praveze mensiu, aby mal pocit, aky je frajer 😀

toja
9. bře 2010

bambi ja meriam presne vtedy,ked zazvoni budik a potom obvykle este lezim, a so zavretymi ocami si kladiem "zmyslupne" otazky typu: preco je teplota taka vysoka? nebol zastrceny teplomer moc hlboko?.......alebo: Preco je taka nizka? nebola v izbe zima? alebo nebol len tak prilis napovrchu?

takze teraz oddychujem, krámujem a neriesim 🙂

esther03
9. bře 2010

toja sakra, este to by nam chybalo, aby mali aj letecky den, nie je dost, ze ich je malo, nechce sa im a za kazdu cenu chce byt kazdy z nich original (to ta blba morfa) 😀. Mas pravdu velky kelimok = lepsi kelimok 😀 😀 😀

toja
9. bře 2010

soldi aj ja som si chcela dat nejaky pekny obrazok,ale bolo tam v pravidlach napisane,ze by mala byt len fotka tváre. a to ee, nekcem
kokso, tvoj bol v kancli a spermie mu obleteli krabicku a predsa 4,5??? juuuj,co by som za take mnozstvo dala..a tvoj mal 100 milionov, ved ich má na rozdávanie 🙂

esther03
9. bře 2010

😀 😀 😀 kokos soldi, ze krabicka od ecka, to je aky borec, ze sa vobec trafil 😝 a kancel ma uplne zabil 😀 😀 😀 . Ja som s tym, prisla z lekarne a vravim mojmu, ze bude stacit? A to som kupila kelimok ako od kremu. On, ze aj na tri krat 😀

toja
9. bře 2010

esther velky kelimok a cely den predtym mu hovoril, ze je neskutocne pritazlivy, krasny, inteligetny,ze bez neho si stratena..nech je to dávka jak hrom 🙂 😀

soldi
9. bře 2010

toji, blaznis? pri obede vysavat? vsak to sa neda. ja obedujem pri vysavani 😀 ale nie, vysava moj mm 🙂 my sme obaja taki, ze sme neradi necinni, no blazni proste 🙂

bambi, tak to je urcite prijemnejsie nez merat pri umyvani zubov, ale tak co narobim 😉
ked som merala pri lezani, som vzdy mala ovela nizsie teploty, lebo som teplomer hned vytahovala, ze vsak uz to predsa musi byt 😀 pri umyvani zubov viem, ze tam je aspon dve minuty 🙂 to je moja casomiera 🙂
toji, to by si aj Ty mala tak skusit, by si nemala potom blbe otazky na seba 😀
nebol moc hlboko? 😀 ha ha 😀

urovyok z dnesnej hodiny: arbiter je clovek, ktory hlada tu dieru 😀 😀 😀 rec bola o diere medzi menovymi kurzami jednotlivych krajin. poznamky zakoncil touto vetou.

toja
9. bře 2010

esther nie HOVORIL,ale HOVOR

bambi9__2
9. bře 2010

soldi, nie mavala som cykly do 35dni... zatial viem len o pco a teraz beriem dve tabletky, tak ratam so supervajcom 😀

toja, ja tiez to pcham tak po spiacky a niekedy citim az naraz do krcku 😅 nikdy neviem pokial ho mam zasunut 😀 a potom ked dlho nic nepipa tak nakukam pod paplon lebo to nie je pocut 😀 no komedia s tym meranim....

toja
9. bře 2010

soldi tak si kup digitalny teplomer, ja som odmerana za par sekund....len co strčím,už pípa...
inak kancelariu ma sam pre seba alebo tam ma este 15 inych kolegov? a on si len tak,pod stolom...? 😀

soldi
9. bře 2010

ester: ja som sa ho radsej ani nepytala, ze ako sa trafil. v kancli asi preto, ze tam ma moju sexi fotku 😀 dam do albumu, pockajte chvilenku, sa pobavite 😀
toji, vidis, to ma nenapadlo ho chvalit 😀
no, ma velke mnozstvo, ale nema urobenu morfologiu, tak sa utesujem, ze pri takom mnozstve sa hadam najde jedna spermijka, aj keby bola zla 🙂 lebo vsetko ostatne mal dobre az vyborne. a nemal prilis vysoke ph, co je super, lebo ked chlap ma, tak ze vtedy zvyknu mavat baby mykozy.

esther03
9. bře 2010

toji, dobry napad 🙂 davka musi byt. Inak neviem ci sme nepresvihli vo stvrtok to bude 5 den bez sexu, aby nebola polovica kaput 😒

bambi9__2
9. bře 2010

soldi, a v tom kancli robi s kym ? 😀 to si neviem predstavit na kanc.stolicke 😀

toja
9. bře 2010

soldi ale ja nie som arbiter,lebo ja tu medzeru poznam...ako sa vola clovek,ktory nasiel a skuma moznosti?

bambi ja odhodim paplon, stiahnem pyzamo,strčím, uši nastražené, zapipa, lavym okom kuknem...zrazu mam cely zivot v teplomeri 🙂

toja
9. bře 2010

esther to ovplynuje? lebo my sme pred spermiogramom asi 11 dni nic....
my sme taki aknční 😀

bambi9__2
9. bře 2010

ester, ved 5dni je tak akurat.... nebudu death 😀

toja , 11dni? 😅 moj by uz zosedivel 😀

elllla
9. bře 2010

hehe, prisla som k dobrej teme 🙂
ja meriam cestou na wc 🙂)) (pod jazykom)... takze zazvoni budik, ja strcim teplomer pod jazyk a odidem na wc, kde v klude pri svetle cakam, kym odmeriam, zapamatam, potom mozem sa ist umyvat, varit kavu, obliekat a tak...
a mrchu mavam tak prvy den silny, dalsie dva dni stredne a potom dva take slabe az do spinenia...
esther, kde si kupila krabicku??? ja som dnes bola v zdravotnickych potrebach a mali len taku malu skumavku, nic moc, to som povedala, ze urcite stacit nebude, hahaha... sice som dohodnuta, ze sa vo stvrtok mozem zastavit po praci pre nadobku rovno u sestricky, kam v piatok pojdeme, ale chcela som mat pre istotu doma aj zaloznu, hahaha....
dnes mm precisti trubky a na piatok bude pripraveny 🙂

toja
9. bře 2010

soldi ked ma ph akurat,tak sa tvoria mikozy?
pocuj,ked ma take mnozstvo,tak ma urcite aj dobru morfologiu. pochybujem,ze by mal 100 milionov spermii a zlu morfologiu.

elllla
9. bře 2010

11 dni nic? hmmm... mne povedala sestricka, ze ma mat post 3-4 dni... teraz ma myslim od piatku vecera alebo od soboty.. (som sa nahodou dozvedela, ked som sa ho pytala, an kedy ho mam objednat a ze musi mat cca 5 dni post, haha)...

toja
9. bře 2010

bambi tak asi je tvoj mladsí 😉

toja
9. bře 2010

pardón, 13 dni nič 😀 😀 , mohlo to zhorsit spermiogram? ze tam uz boli nejake "skysnute" ? 🙂

smoulinkalenka
9. bře 2010

ahojte prajem pekný večer 😵
tak že ja som bola v sprche a kukala som ten kŕčok, tak je zatiaľ tvrdý, ale čo je zvláštne, normálne som si tam nemohla strčiť prst, všetko to tam mám také napnuté a stvrdnuté, to som zatiaľ ešte nikdy nepostrehla, vždy to bolo také mäkké myslím tie steny okolo, teraz boli akoby také svalnaté 😕

elllla
9. bře 2010

toji, podla mna urcite to zhorsilo spg.... prave preto, ze tie boli unavene a stare... takze ak nemate dobry spg, radim zopakovat...

toja
9. bře 2010

jeej,smoulinka. teba cakam. prosim ta,aky ste mali ten spermiogram?? napises mi udaje?

soldi
9. bře 2010

smolu a nemas plne brusko? alebo zapchu? lebo creva a mechur, konecnik, to je vsetko okolo a ma vplyv 🙂

natalca
9. bře 2010

toja, ak je to viac ako 5 dni ide o to ze ejakulat je husty a moze sa zvysit mortalita

smoulinkalenka
9. bře 2010

toja jasné počkaj chvíľku 😉

toja
9. bře 2010

ellla jupííí...alebo vlastne nejupíí,lebo mal po 13 dnovom pôste pocet len 18 milionov...nemal by matna druhej strane v takom pripade viac? ci blbost?

bambi9__2
9. bře 2010

toja, jasne to bude tym 😉 to ma nenapadlo ..

ze 100milionov.... wow, to mozte aj predavat soldi 😀

smoulinkalenka
9. bře 2010

toja tak tu sú naše hodnoty, ja sa do toho moc nevyznám, ale bolo nám povedané, že je to OK, okrem toho množstva 😒
objem:3ml., norm. farba, zápach o niečo zvýšená viskozita, pH: 7,2.
THOMO: 20mil/ml. Pohyblivosť:viac ako 60% dobre pohyblivé, prevažne propulzívny pohyb.
Morfolog. nález spermií: 60% bez patolog. malformácie.
Z: Normozoospermia.
Doporučenie: vzhľadom na dolnú hranicu normy počtu spermii dlhodobejšie užívať Vitamin E 2x1 tob.
KO.: po odstupe času
DG:
N46 Mužská neplodnosť
Farmakologická liečba