Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

katika1
10. bře 2010

veru Katka, netráp sa tým 🙂

kaculad
10. bře 2010

Kačí, tak hezky vzoruj. Podle mě máš fakt velkou šanci 😉

katkamarek
10. bře 2010

dobre, ja sa netrapim, len sa stale uistujem, ze ci som si to vymyslela, alebo tam fakt nieco je 😅

no a uz pst, ked to ma vyjst, tak to vyjde 😉

katkamarek
10. bře 2010

teda ci tam fakt nieco bolo na tom teste 🙂

flamenga
10. bře 2010

katka určite sa tam niečo dialo, ale neudržalo sa... 😨 😔

na tvojom mieste by som ten mamatest zahodila alebo dala manželovi odložiť na miesto o ktorom nevieš (ak chceš mať pamiatku)... pretože kým nepríde druhé tehotenstvo s výraznými // na teste, tak sa budeš k tomuto testu stále vracať, obzerať, dumať nad ním a počítať, koľký tt si už mohla byť a podobne.... a to je len zbytočné trápenie.... nehovorím, že sa trápiš 🙂 ale vidím, že nad tým stále špekuluješ, dumáš a to fakt nemá význam 😔 Viem z vlastnej skúsenosti.... že kým neprišlo toto druhé tehotenstvo, tak som mala nonstop "rypák" v tých starých testoch a večne som stála v okne a obzerala ich... a poviem ti.... nebola to radosť pre moju psychiku ani pre psychiku manžela ☹ 😒

katkamarek
10. bře 2010

flam dakujem za povzbudenie, ale ja to beriem skor tak,ze ani si nie som ista co to bolo a ani ma nenapadlo tak o tom premyslat, ale mozno iba zatial, co ja viem? Ale som realistka, viem,ze sa take veci stavaju a jednoducho nebol to ten spravny cas a asi nebolo vsetko v poriadku, ked to naozaj odislo, takze som na jednej strane aj rada, ze sa to stalo tak skoro a ze som nebola v euforii, ze to vyslo a potom by to zrazu skoncilo. 😉

flamenga
10. bře 2010

katka 😵 😵 tak potom je všetko v najlepšom poriadku 😵

chrobacek
10. bře 2010

Katko duch tam byl.... a to mamatest nedělá .... takže vzhůru do nového snažení 😉

katkamarek
10. bře 2010

Flam ja na ten test ani nepozeram so zufalstvom, ze to vyslo a hned odislo, skor sa uistujem v tom, ze nie som na hlavu a ze som si to len nevymyslela, ze tam naozaj ta ciarka stale je 😀 Len to jednoducho teraz este nemalo vyjst

katkamarek
10. bře 2010

Baby my s mm sme uz teraz taki nazhaveni na nove snazenie, aj on uz sam hovori, ze teraz to musiem uz robit poridane 😀

elllla
10. bře 2010

katka, aj my sme na tom tak isto, plni energie do noveho snazenia, ja len dufam, ze nas ten piatok neschladi.... mm vcera vyprazdnil zasoby a na piatok budu pripravene spermosky na analyzu...

katkamarek
10. bře 2010

ellla mysli pozitivne, vy mate v piatok spg. ja folikulometriu, tak sa budeme navzajom podporovat 🙂

chrobacek
10. bře 2010

Katy jak to že tě tak sleduje tvůj dr. ? když se snažíte tak krátkou dobu ?

elllla
10. bře 2010

katka, ja idem na folikumetriu 17.marca...

katkamarek
10. bře 2010

chroby ja neviem, mozno preto,ze som mala podozrenie na PCO, a pri tejto diagnoze nedochadza stale k ovu, on sam mi to teraz navrhol, ze ma bude sledovat, lebo on meranie BT nepovazuje asi az za take spolahlive.
Inak myslim, ze folikulometria je uplne normalne, to je len sledovanie, myslim, ze smoulin dr. je ovela trafenejsi, ked jej uz po dvoch, ci troch cykloch nasadil clostil a teraz aj pichol pregnyl, pricom ovulovala aj bez neho 🙂

katkamarek
10. bře 2010

ellla, tak to ja tam budem chodit az kym mi neptvrdi ovu, ja budem teraz len 8 DC ale povedal mi, ze zacneme uz teraz a potom podla vyvoja situacie 😉

soldi
10. bře 2010

a ja idem na folikulometriu a pravidelnu rocnu prehliadku 24. 3. 🙂
katka, to mas mileho doktora 🙂 je pravda, ze ten smoulin je nejaky aktivista, mozno ma od poistovne nejake bonusy za kazdu tehulku clostilku 😀

takze v piatok budeme mat napinavy den 🙂

chrobacek
10. bře 2010

Katka a z čeho to poznal ?... resp. je to dobře že tě sleduje to můžeš být ráda... se mnou nechtěl nikdo nic dělat... a tak jsem šla sama do centra, ale až po půl roce snažení

katkamarek
10. bře 2010

chroby z hormonalneho profilu, ale podla UTZ sa to nepotvrdilo a asi aj ten HP uz bude ok, dufam. Ja som rada, inak keby mi to nenavrhol on, tak si vypytam folikulometriu sama, a keby nechcel tak beriem kartu a idem inde 😀 Ale on je v pohode, aj na vsetky otazky mi odpoveda, dokonca mi dal aj odporucanie pre mm na spg a hovori, ze musime zaklamat, ze sa snazime uz rok 😅
Aj on ma svoje chyby, napr. ten duphaston mi nasadi od 16 DC bez ohladu na ovu, ale ja som to zmenila ze ho beriem az po ovu a on mi to schvalil 😀 Takze taka komunikacia mi vyhovuje, ze ma pocuva, odpoveda a zaroven aj berie moje navrhy 🙂

soldi
10. bře 2010

chrobi a u vas je aky problem?
dufam, ze teraz sa vam to podari 😵 😵 😵

soldi
10. bře 2010

katka a co si mala zle v HP?

katkamarek
10. bře 2010

soldi mala som zvysene muzske hormony, ale nie testosteron, ale presne hodnoty neviem, lebo to len zo spravy od endokrinologicky mam. Idem na buduci stvrtok na kontrolu na endokrinologiu, tak uvidim co bude, ale chcem aby mi urobila kontrolny HP, len dufam, ze nebude na mna kricat, lebo som mala brat HAK az do marca a my sa uz treti cyklus snazime 😀

soldi
10. bře 2010

katkamarek 😀
inac, ja tiez rozmyslam nad kontrolnym HP. mne vysiel tst na hornej hranici a zvysene LH, ale to ze vraj preto, ze som nemala dlho ovulku. a ak teraz bola, tak by sa to malo upravit 🙂 lebo ked som robila tie ovu testy po, tak boli biele a ked baby maju zvysene LH, tak stale maju slabu ciarku 🙂
a preco Ti predpisala HAK?

soldi
10. bře 2010

ozaj, katka a nevies mi poradit, ako si dat graf z ff do albumu?

katkamarek
10. bře 2010

Prave kvoli tym zvysenym hormonom a kvoli tomu, ze som mala vyrazky pred svadbou na tvari, ale take hnusne, tak aby sa to upravilo. Som sa bala,ze ked vysadim HAK tak sa to vrati, ale zatial musim poklopat mam plet dobru, tak preto verim, ze aj HP je uz ok. Ona mi v oktobri povedala, ze mam brat HAK este rok 😲 , tak som je povedala, ze my chceme babo, tak to zmenila na pol rok, ale mne to nedalo a isla som ku gynekologovi a on povedal, ze ked chceme babo, tak mi to aj tak nepomoze, ze mam vysadit a snazit sa 😀 On mi dal tri mesiace bez podpory a povedal, ze ked sa to nepodari, tak zacneme stimulovat clostilom, cize aj on je trosku sisi, ale to len kvoli mojej diagnoze, ze ked uz vieme, ze by to mohlo byt PCO, tak nema zmysel cakat, no ale ja ovulu zatial mam 😅

katkamarek
10. bře 2010

soldi musis kliknut pravym tlacitkom na graf a dat ulozit obrazok ako, musi byt jpg pripona a potom si ho uz len vlozis do albumu 😉

katkamarek
10. bře 2010

no nic, idem na obed babulky

damiana
10. bře 2010

ahojte baby, tak ja som bola dnes na trejtej folikulometrii, tan folik, co som mala 9,8mm na pravom vajecniku pondelok, tam uz nebol , to je ako mozne, vie mi to niekto vysvetlit?? 😨 ale som mala jeden na lavom vajecniku,ale taky krpaty, mal len nieco cez 7 mm , tak ze bieda..
od buduceho cyklu ze ideme na stimulovanie,asi tym myslel nieco od coho mi budu foliky rast, neviem, ja sa v tom nevyznam...idem este piatok, ze ma este raz premeria , a predpise aj lieky, asi clostil...neviem...beriete to tu niekto??

natulaaa
10. bře 2010

Holky v jaké poloze si zkoušíte čípek,ve stoje ,nebo v dřepu? 😕

damiana
10. bře 2010

natula, ja v stoje, len jednu nohu si vykladam na vanu 😀