• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
katka sú priateľské k životnému prostrediu :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam k tym sablonam som este nedosla, som normalne vybuchla smiechom, ked som to otvorila :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi baby, mna keby tu niekdo videl za PC, co tu pozeram, hehehe.... ale tie sablony sa mi celkom pacia :slight_smile:
10. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
babz, vam tu este vtrhnem, ja len ohladom toho, co ste sa bavili, ci su folikulometria a doktori spolahlivi. moj dr, ked mi aj potvrdi ovu, tak povie, ye 100percentne mi to potvrdi len odber na progesteron.
10. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka :grinning: z toho som sa tiež smiala.... len to nedomysleli, lebo si neviem predstaviť, ako by som si to "nenápadne" v tej zložitej situácii inštalovala do nohavíc :grinning:
10. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tak to fakt nedomysleli,do toho bych teda nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam ved to su take blbosti, no tiez si neviem predstavit tu "zlozitu situaciu" :grinning: Inak tam pise, ze vonku v prirode, alebo v aute :sweat_smile: a este je k tomu aj vak s objemom 2 l :grinning:
10. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jancos, my tu uz asi vsetko berieme s nadhladom :grinning:
10. bře 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: vidim :grinning: to je fajn.
10. bře 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslala som p.evke na elep.sk moj graf a este mi neodpisala :frowning2:
10. bře 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela a kedy si ho poslala?
10. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera poobede
10. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neviem, mozno este nemala cas na to pozerat, smouli sice vcera odpisala velmi rychlo, ale to asi bola nahoda
10. bře 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuu, velka "zamykacka" je teraz v skupine :grinning:
10. bře 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli taky si to tak myslím....
10. bře 2010 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo halo, akosi nam tema viazne, takto sa k 100 000 prispevkom nedopracujeme :grinning:
10. bře 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí, budeš se muset pořádně snažit a vést tu samomluvu :grinning:
10. bře 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko babule, tak ja som uspesne domrchovala...momentelna som v stave, ze na snazilkovanie kaslem. Zacala som chodit do solarka - samozrejme som hned dostala alergiu - lebo aj upiry by pri mne vyzerali ako cernosi...Asi si dam tento mesiac oddych aj od merania..trochu sa zas citi ako clovek a nie stroj na plodenie... :sunglasses: ...ehm...som zvedava, dokedy mi tento postoj vydrzi... :wink:
10. bře 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda, ale to tu flakate....
ja sa tesim, ze o pol hodinku pojdem domov :slight_smile:
10. bře 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
akoze flakame? :confused: vsak od rana sme zapisali 11 stran :grinning: idem robit tvarohovy trhanec, som zvedava ako to vypali :slight_smile:

inac, flam, katka, to je co za uletena stranka? ekologicku nadobku na hovienka tam nepredavaju??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul no ale to potom budem vyzerat ako posahana :grinning:
ja som tu dnes do piatej, takze este nieco okolo hodinky tu musim tvrdnut :angry:

Ja by som asi tiez mohla zajst do solarka, aspn dva, tri krat, aby som nevyzerala ako beloba :grinning:
10. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tym solarkom je to celkom dobry napad... ja som este nikdy nebola v solarku... ako to funguje? nejake si vyberiem, pridem zaplatim a potom pridem zas? oni mi povedia, ako dlho tam mam byt? a po akom case sa ma ist znova?
10. bře 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katus, aj ja som asi po dobrych 7 rokoch vbehla do toho solarka...lebo ja som extrem biela...proste v minulosti by som patrila na 100% medzi slachtu :grinning: Aspon trochu si urobit radost.. :dizzy_face:
10. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
::slight_smile:)) ja mám solárko doma v spálni vedľa postele a sotva sa doňho donútim vliezť::ˇˇ) v novembri som už naňho podala inzerát, lebo som dúfala, že mi tehu vydrží a budem potrebovať miesto na postieľku...bohužiaľ, stále tam stojí :confounded:
ozaj, nekúpi niekto solárko?::slight_smile:) :dizzy_face:
10. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, solarko? to vazne? ja som to tiez raz skusila. a efekt? vsetky pehy mi vyskocili a to bolo cele :grinning:
na to musi mat clovek plet :slight_smile:

soni, oddychni si od merania, ono to dobre padne, ale dufam, ze nas budes kukat a informovat ako sa mas :wink:
10. bře 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som povedala,ze uz do solarka nepojdem, minuly rok som chodila dost, a ked pocuvam tie reci o rakovine, tak uz sa mi ani moc nechce, ale ked tak choro vyzeram :grinning:

ellla no treba zacat postupne, neviem aky si typ pleti, to by ti v dobrom solarku mali poradit, a zase sa cas lisi aj od vykonnosti solarka, a po prvom raze je dobre ist az o 48 hodin zase, teda jeden den vynechat, potom mozes dva dni po sebe a zase den pauza, alebo obden :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ella- a hlavne ho nekombinovať so slnkom :wink:
10. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tun presne, ale ja som na slnko este ani nemyslela teraz :grinning:
10. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ellla, ja som isla len na 8 minut, lebo ta teta sa ma najskor zlakla a potom povedala, ze u mna 8 - max 12 min...ze sa ma chodit tak 2-3x do tyzdna...ja som bola 2x a prvy krat som dostala alergiu, ale potom som sa uz riadne ponatierala kremom, takze o.k., Soldi, urcite konika neopustim... :grinning: Som zvedava na vas vsetky...
10. bře 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek