• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
maji, jsme ti ho zavarili, zvlast ja svym mega prispevkem :grinning:

bambi, mas pravdu, jsem nadsena :slight_smile: snad to tak zustane :slight_smile:
11. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
soldi budes spievat v škole hymnu ? :wink:
ozaj,mohla by si zavat spievat hymnu,ked merias :grinning:
11. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
pavka - super dr., ta moja nemá ani ultrazvuk a keby to bolo len na nej tak sa snažíme bez vyšetrení ešte roky.

Tak uvidíme, či zajtra pád alebo chrobák v hlave, každopádne ešte mám asi dva dni čas
11. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
kikas, ja jsem hledala hooodne dlouho :wink:
sice bydli v totalni prdelakovici, ale nevadi, neco obetuju :slight_smile:
11. bře 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
toji, a jooo, ten vas prosluly zakon :sweat_smile:
11. bře 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
pavka - vobec neviem, co mu je, z nicoho nic je strasne pomaly, pritom som tu neinstalovala ziadne nove programy, ani antivir to nemoze spomalovat, ja neviem.

co je to vitacit? musim nieco upiect na zajtra, tiez pozeram recepty, ale vobec sa mi nechce. ja tak strasne nerada peciem. soldi - ako robis to tiramisu?
11. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
pavka nepáči sa ti :wink: :grinning: ?
11. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
toja a tebe sa páči?
11. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
maja niee, ja si prave pozeram videla na sme a zabavam sa na tom
11. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
vitacit je stary dobry sumak, mnaaaaam
ale ne sumnenka!

maji, muj je taky zpomaleny, cely jsem ho cistila, ale nepomohlo, tak pujde ke znamemu na prohlidku :angry:

ale ted jsem jeste v praci, takze pisu z rychleho pracovniho :slight_smile:

toji, uzasny, neco takoveho bych chtela i u nas :grinning: a zavest i povinne rano v praci, spolecne s klienty :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
pavka že? ja prave premyslam nad hymnou pri rannom meraní BT :grinning:
11. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, ja mam celkom novy PC, aj je dobre vybaveny a jeneskutocne pomaly a stale mrzne... lebo sme kupili windows 7 a to je katastrofa.... ach ach,,,
11. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
toji, to je ale moc dobry napad! :grinning:

a pak, ze Vam ten zakon vadi :grinning:

se divim, ze neco takoveho nevymysleli ti nasi ko.... :fearful: :zipper_mouth: :grinning:
11. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
našla som taký recept, a je tam že vitacit. ten doma nemám, tak som ho zavrhla. hľadám ďalej.

som schizofrenik, raz píšem z diakritikou a raz bez :slight_smile: nemôžem za to, prepáčte.
11. bře 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
pavka chces vidiet nejake video? poslem ti IP,kedze sem politika nepatri? .. :slight_smile:
11. bře 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
maja to je v pohode :slight_smile:
11. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
maja a aky typ zakusku hladas? na aku prilezitost?
11. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
maji,zadny schizofrenik za sebe a sve druhe ja nemuze :grinning:
11. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
bambi - hlavne ja nie som žiadna dobrá cukrárka - takže ľahký

budúci týždeň má drahý meniny, a zajtra mu prídu vinšovať 2 rodiny kamarátov, kamarátka síce hovorila, že koláč upiekla, že ho donesie, ale aj tak chcem niečo upiecť. chcem niečo, že piškota, tvaroh, ovocie, možno šľahačka.
toja, rada se pobavim, diky :slight_smile:

ted uz bezim, ale pripojim se k Vam z domu, ju? :wink:

zatiiiiim
ja som veeeelmi zvedava, zajtra ideme vyzdvihnut miske tortu... poschodovu.... tuto sme dali robit...
http://www.cukraren-ludvik.sk/foto_detail.php?id=465
11. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
elllaa jeeeeeej, uzasne
11. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
maja, mne to nemusis hovorit , ja vzdy hladam len lahke recepty :grinning:

tak preco nespravis uuuplne jednoduchu a mnamky smotanovu tortu?? mozes to krasne nazdobit ovocim, kopu piskot a bude to super.... len to by malo dlhsie v chladnicke stat :wink:
11. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
baby ozaj,kedy je ovulacia? na druhy den,ked je pozitiovny test...cize v den ked je uz biely?
no tá je nááádherná, cez víkend oslavujete? asi budete mať veľa hostí, keď taká veľká torta
toja - tak nemusí byť biely, ale môže už začať blednúť. do 36 hodín od pozitívneho testu je ovulácia
11. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
maja diky...som zvedava na svoj zajtrajsi test.pretoze dnes bol dost silny napriek tomu,ze som hodinu predtym vypila liter vody....tak to som fakt zvedava :rolling_eyes: tento smajlik sa mi paci
11. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
nebudeme mat vela hosti, v sobotu pride moja mama, tak urobime akoze oficialnu oslavu so svieckami, fotkami, darcekmi a tak... moj mm je strasne na sladke.. a spodne poschodie bude ckoladove a vrchne poschodie pouncove a to mm aj miska maju velmi radi... v nedelu som myslela, ze pojdeme ku svokre a ze jej donesieme z torty, ale ona chce uz zajtra ist pre misku do skolky, tak ma smolu, tortu nedostane.. mozno nejake zakusky jej kupime ked pojdeme pre tortu (mame ju vyzdvihnut o piatej).
11. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
kočenky,idem na spravy,nech som v obraze. pred volbami to ma aspon napätie :slight_smile:
maji hocivo si najdi na pecenie,aj tak vsetky recepty chcu len trpezlivost a mat nakupene :sunglasses:
11. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mam rada obrazkove recepty na mmb...
11. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek