Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

soldi
12. bře 2010

ahoj sharka 🙂

este nevieme, cakame co povie krv, ale vyzera to, ze ano, napriek tomu, ze este aj vcera smouli tvrdil, ze on si mysli, ze ovu bola. ktovieco tam videl. 😠

soldi
12. bře 2010

moukus, IP je kratkodoby pokles teploty pod ciaru, cize na uroven predovulacnych teplot. stava sa to vtedy, ked sa vajko zahniezduje- iplementacny pokles. ale to, ze ho niekto ma v grafe, nic neznamena, negarantuje to tehu a naopak, ked ho nemas, aj tak mozes byt tehu. a tiez mame overene, ze krivky po ovu nic neznamenaju. vsak kukni vitazne grafy, ze ktory z nich vypada ako tehu. takmer ziadny. takze teploty po ovu nemaju ziadnu vypovednu hodnotu co sa tyka tehotenstva. 🙂

moukuska
12. bře 2010

soldi dik za vysvetlenie zase som o cosi mudrejsia 😉 ano ved ktosi to tu uz pisal aj tie pravidla ze teploty po ovu nic neznamenaju

katkamarek
12. bře 2010

tak uz som spat. No ako som predpokladala, jasne, ze je skoro na nejake vajka 😀
Ale tak nieco bolo na pravom vajecniku, aj ja som to tam videla, na lavom nic, ale ako sa dr. vyjadril, je to este skoro a zbytocne vobec merat, takze idem zase v stredu, to budem 13 DC, a podla toho aj zacnem potom s ovu testami, ale cakam, ze uz nejaky dominantos by tam mohol byt 😀

moukuska, IP nemusi byt pokles az pod ciaru, ide iba o jasny, viditelny pokles, vacsinou minimalne o 0,2 stupna a nasledny vzostup spat 😉 A ked to je tak medzi 5-10 DPO, vtedy sa predpoklada uhniezdenie, ale nikde nie je napisane, ze by nemohol byt aj 11 DPO 😉

smouli, kde si? Dr. sa mylil, ale jasne,ze sa nebude sam zhadzovat, tak bude tvrdit svoje 😅

kaculad
12. bře 2010

Kačí ahoooj - tak super, první měření máš za sebou. Čéče já to úplně prožívám s Tebou 😉 Ty v podstatě uvidíš ovulaci skoro v přímém přenosu 😀

katkamarek
12. bře 2010

a kupila som si robitussin 😀
Chcela som aj Pre-seed ale nemali, tak som magistre vysvetlovala co to je 😀 A ona, ze to musi byt nejaka novinka, ze sa na to kukne 😀

soldi
12. bře 2010

mouki, ja som pisala tie pravidla, ale to boli skor navrhy na odlahcenie 😀

fiiha, katka, ale to si bola riadne kratko, si sa ani moc z tej roboty neuliala, sme Ti chybali, to preto, vsak? 😉

katkamarek
12. bře 2010

no soldi, hodinku som zabila, ono by to trvalo aj dlhsie, ale mam dr. blizko prace 😠

no a jasne, ze ste mi chybali, som sa velmi ponahlala aj kvoli vam 🙂

kacul, no tak to dufam, ze ju uvidim, dr. bol zlaty, sa ma pytal, co planujem cez vikend, ci tatry, alebo len tak lenosit a pozerat DVD 😀 A dakujem za podporu, si mila 😉

soldi
12. bře 2010

no, dobre babule, bezim ja do skoly, ocividne sa tej smouli nedockam, ona vzdy tak natahuje, aj s tym spg to tak bolo 😀
tak hadam budu aspon dobre spravy 🙂

kaculad
12. bře 2010

Tak to teprve věřím, že tento cyklus bude Tvůj 😵 Nejenom, že mám tělíčko krásně na těhu připravené po minipotratu, ale navíc budeš skoro na minutu vědět, kdy bude ovulace 😵 To by bylo, aby // nebyly 🙂

katkamarek
12. bře 2010

ellla uz ste odovzdali? Prave na vas myslim, ze o desiatej to malo byt, vsak? Viem,ze tu nie si, len ti vyjadrujem podporu a tfuj, tfuj, tfuj 😉

kacul bodaj by to tak bolo, ale kto vie, ci to bol ten minipotrat 😒 To je teraz jedno, verim aj ja, ze to vyjde, musi 🙂

smoulinkalenka
12. bře 2010

Ahojte 🙂

tak tehu z krvi negatívne HCG viac ako 1,20 a menej ako 5

bola som hneť aj u zubárky - zub mi nakoniec musí vytrhnúť, ale musím doniesť potvrdenie od gyndoša,že sa môže trhať pri clostile 😝
a po 23.3. ma objedná na trhanie sa už teraz bojím
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636

katkamarek
12. bře 2010

Smouli ale ovu testik robis aj dnes, nie?

No tak taky vysledok som predpokladala, ja by som na tvojom mieste chcela teraz folikulometriu, ale podla mna ja keby tam nieco videl, tak ti bude klamat 😅

S tym zubkom ma to mrzi ☹ No nejak to zvladnes, a uz budes mat mozno zamiesene na babo 😉

natulaaa
12. bře 2010

kurník baby já mluvila s kámoškou a ona hej,ale ty máš vysoké ty teploty a ten čípek ,že si zase dělám nadějí a to já necuuuuuuuu,ale Kačí ty víš,jaké to je,no jsem zvědavá,jestli se mršina rozjede ☹

katkamarek
12. bře 2010

nat presne viem ako sa teraz citis, ta neistota ubija, ale ja by som na tvojom mieste uz urobila test 😀

moukuska
12. bře 2010

soldi to je dobre, musi to tu niekto aj nadlahcit ale tie pravidla su aj dobre 😀 hlavne by to mala byt zabava vymienat si tieto skusenosti a postrehy.si predstavte zeby toto vsetko museli pocuvat nasi manzelia 😎 moj manzel je sice dost empaticky ale keby ze som mu dookola rozpravala to co tu riesime alebo nerozpravala sa s nim o nicom inom tak asi by stratil trpezlivost 🙂 ked my zeny sme uz raz take a hlavne ked sa nas nieco bezprostredne tyka tak chceme poznat vsetky detaily. ja to mam teraz o to tazsie ze som nutene od 1.3. nezamestana a mam vela volneho casu na co nie som moc zvyknuta a pri nedostatku cinnosti mi rozum furt chodi len po jednom 😀

smoulinkalenka
12. bře 2010

katka to vieš,že vyskúšam 😉 😎

kaculad
12. bře 2010

Natul, pokud vyloženě nekrvácíš, tak bych si i já na Tvém místě pro klid duše udělala testík. Ať se zbytečně netrápíš nejistotou 😉

flamenga
12. bře 2010

natul urob test 🙂

smoulinkalenka
12. bře 2010

len je tu zas ten problém, že ak náhodou teraz ta ovu bude...tak zas o tie dva týždne, keď mi budú mať trhať ten zub nebudem vedieť na čom som 😅 kurňa radšej nech mrcha dôjde 😠

natulaaa
12. bře 2010

katka já počkám přes víkend,jak se to roujede,já už nevěřím ničemu,ted ze mě na WC už šlo trošku víc červené než ráno,tak uvidím,jak bude dál,Ale myslí, že u těhu jsou teploty mnohem vyšší než mám já 😉

katkamarek
12. bře 2010

moukuska, ja to beriem tak, ze ked chce zena merat aj po ovu, tak musi byt pripravena aj na to, ze aj akykolvek super graf moze skoncit mrchou, proste musi byt silna 😀
Ja meriam zo zvedavosti, ze co sa z toho vykluje, som zvedava a ked raz bude graf vitazny, tak ho chcem mat cely 😀 a som realna optimistka, takze si verim, ze to mohlo vyjst aj ked mrcha dojde, sledujem aka je, ci sa nelisi od normalu 😅

kaculad
12. bře 2010

Natul, tak to si s Tebou dovolím nesouhlasi. Osobně si myslím, že na výši teploty nezáleží. Už jsem to tu psala, ale u prvního tehu jsem měla nejvyšší poovu teplotu 36,7 a mám krásnou dcerušku

katkamarek
12. bře 2010

smouli, ale myslim, ze potom by to uz nevadilo, aj vejinka bola u zubara, ked uz bola tehu, a pichol jej aj injekciu. Najhorsi je UTZ, ale ostatne asi nevadi

Nat teplota sa neda zovseobecnovat, a ty si trosku stupla, 36,8 nie je malo 😉 Ale jasne, ze ti nechcem davat falosne nadeje, ja by som to nevydrzala, ale tak drzim palce, nech sa to uz rozluskne, bud poriadne rozbehne, alebo zastavi a je to tehu 🙂

smoulinkalenka
12. bře 2010

katuška ďakujem 🙂 😵 si ma potešila, lebo som zas nad tým stále dumala - 😀

moukuska
12. bře 2010

katkamarek: tak tak ja som tiez zvedava aky bude graf 🙂 a hlavne je to pre mna nieco nove tak este som aj v takom osiali 😀 dufam ze mi to aj tak ostane ze bude zvedavost prevysovat nervozitu z cakania. ale do juna by som mala byt v pohode a dufam ze aj potom ak sa nahodou nezadari hned v priebehu par mesiacov 😵 ale viem pochopit dievcata ktorym sa to nedari uz dlhsi cas ze uz ich to privadza niekedy do zufalstva.

natulaaa
12. bře 2010

Jo holky to je jasné,někdo nemá ani 37,ale v porovnání s tím,jaké jsem měla a jak jsem klesla a jaká je ted ,chápete,jasně že zkusím změřit dál ,ale už jsem si zvykla na to,že nic 😠 .Počkejte já vám tu hodím graf, 😉

kaculad
12. bře 2010

Natul a fakt nechceš pro klid duše zkusit testík?

natulaaa
12. bře 2010

ten spodní,ale to asi nemusím psát co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀