• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
:wink: zalia, gratulujem, to je super, ze sa Vam to tak sup sup podarilo...nech je vsetko ok a ani sa nenazdas a budes mat miminko v naruci...vela stastia
4. srp 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zalia neospravdlňuj sa dievča.... preboha :dizzy_face: veď nemáš za čo.... tak si tehotná na prvý šup, a? Niekomu je súdené na prvýkrát, niekomu nie..... každé tehotenstvo má svoj čas :slight_smile:
4. srp 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zalia nemaj vycitky, to je proste zivot. musime ho brat aky je... niekde boh prida a niekde ubere... :sweat_smile:

flami, ale aspon ovulka bola ;)
4. srp 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
drzim moc prstiky novym tehulkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tusim sa az tri rysuju,vsak? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: krasne :slight_smile:

a citala som si to o Puskarovej- a srande-minuly mesiac na fotkach z dovolenky nevyzerala ako tehulka :slight_smile: teda brusko veskere ziadne ani sfuknute nebolo :slight_smile:
4. srp 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá..ja len tak na chvíľku..vždy sem len ráno vložím grafík, prchám do práce a tam..ee..na net..tak si vás večer čítavam, ale veľmi sa nezapájam..chcela som len zablahoželať tíško začínajúcim tehuľkám, martinke, zalii.. :wink: ..a nás ostatné vyzbrojiť obrovskou trpezlivosťou pri tom čakaní..ináč aj ja som posledné 2 mesiace videla veľa bocianov..len ten náš asi stratil kompas a nevie sa strafiť :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..holky jak sem vkládáte grafy? :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj nam cap pred chvili proletel kolem baracku :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer baby aj ja som v july videla niekolko bocianov :grinning:
4. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning:
maxii tobe drobka prinesli :slight_smile: jdes zitra na tu krev?
4. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
prajem dobré ránko..tu je môj dnešný graf..a krásny dník :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/24add7
5. srp 2009 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj na rozdiel od bonsai nudny graf
http://www.fertilityfriend.com/home/evinaMTB
5. srp 2009 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko...stav nezmeneny, moj este nudnejsi graf :grinning: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=61389/nummer=13
5. srp 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku, kam to deš? :sweat_smile: :grinning:
5. srp 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, môj dnešný graf vyzerá takto

http://www.fertilityfriend.com/home/28e157

Ovu test som mala včera poobede už negatívny, myslíte, že ovulka už bola alebo len bude? Prečo mi ju FF nevyznačil?
5. srp 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bociany boli i dnes rano :dizzy_face:
5. srp 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky....ja tento mesiac nemeriam, dnes odchadzame na dovolenku, okruh juznym Slovenskom :grinning:, meranie by bolo aj tak nepresne....dzim palce tehulkam a dufam, ze ked sa tu po 15.8. objavim budem citat same dobre spravy...majte sa krasne :dizzy_face:
5. srp 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tretulka, zelam krasnu dovolenku a uzi si ju. a po nej chceme vidiest // :dizzy_face:
5. srp 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
krasne grafiky...budem tu aj ja musiet vlozit moj dnes...som vo faze cakania na mrchu,ktora ma dorazit cez vikend :wink:
5. srp 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,
kuku, tak to bude bud MS alebo ovu!!! inak to nevidim :grinning:
baby, ja vam tak zaaaavidim ovulku :dizzy_face: drzte sa!
moj cudograf: http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka :unamused: zas nieco musi byt cudne :rolling_eyes:
5. srp 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem katka, to by bolo uplne najuzasnejsie :dizzy_face: a este keby som v tom neostala sama, ale by sa pridali dalsie babulky, to by bol priam dovod na oslavu :sweat_smile: ... drzkajte sa :slight_smile:
5. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi potrebujes este asi dve poovulacne teploty, potom ti vyznaci
5. srp 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka zeby u teba ovulka :wink: aj hlienik si mala :dizzy_face:
5. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka a co tvoja stitna zlaza? zistili ti nieco?
5. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati, to dost pochybujem, preco by ma boleli prsia? a hlien bol len jeden den, a okrem toho som mala uz aj ukazkovejsi. a dnes som spala len 4,5 hodiny... tak to asi preto ta vyssia teplota. vsetko sa uvidi pozajtra, lebo zajtra nemeriam, idem s vave zit :grinning:
5. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam za sebou dva odbery krvi a koncom tohto tyzdna alebo zaciatkom buduceho by som mala ist kk nej, ze co zistili z krvi. podla UZV mam jeden lalok 2x taky velky ako druhy (to som vycitala zo spravy), ale Dr. nehovorila nic, tak bud je to velmi zle, alebo v norme.
ibaze sa mi vooobec nechce volat jej... :confounded:

mas pekny datum na laparku. :wink: kolko dni pred zakrokom sa musi byt v nemocke?
5. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.. :wink:

andzi podla teplôt ovu isto bola..podla mna ti ju zajtra vyznaci ff.. :wink:

a ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
5. srp 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kym som ja dopisala tak shaarka ti uz andzi odpisala.. :wink:

ja som sla do nemocnice az den pred laparkou poobede...a rano mi ju potom na druhy denrobili...
5. srp 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tak mam odobratu krv a len cakaaaaam...vysledky by mali byt vecer, zavolam tam okolo 17tej....ak sa dovtedy nezblaznim :grinning:
5. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie, a ake boli predoperacne vysetrenia? pytam sa, ze kolko budem chybat z roboty a kedy a co mi mi budu robit
:confused:
5. srp 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek