• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
damiana, toto na anovulak nevyzera, ved ti zacal aj eggac dnes, tak len vydrz a snazilkuj :wink:
16. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ta Titu,tam ty//snad kreslí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky idem ja domov z prace, tak sa zatial majte, mozno tu pride nova baba, tak je poradte :wink:
16. bře 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka čusek,já taky čekám na tu Titu a musím jít nakoupit :wink: :slight_smile:
16. bře 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouku,neměla jsem čas,tak jsem si tu básničku přečetla až ted :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,i když je to hrozné i přesto to chci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som spat, vlasy umyte, nohy a ine partie oholene :grinning: , mejkap nahodeny, pracka perie, vecera sa vari...takze sa to da stihat...aj s konom este navyse :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
16. bře 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat: by som bola zvedava kto tu basnicku vymyslel :grinning:
16. bře 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mame tu hned aj zivy priklad, ze to nie az take zleee, lisu :grinning:
16. bře 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moukus mě taky,ale je to super :wink:
16. bře 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
živý příklad je spíš Titu,ta už má dvě,možná,že s jedním se to dá,co Lisa dovedla by sis představit mít ted dvě? :wink:
16. bře 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu ma uz 3 :wink: :slight_smile: a stvrte, dufajme, na ceste :dizzy_face:
16. bře 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat: vlastne ano, titu obdivujem, fakt, ja budem rada ak budem zvladat 1 alebo 2 deti :slight_smile:
16. bře 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat, nie je to az take zle, inak by som neplanovala dalsie uz takto skoro :wink: je to len o organizovani casu...a manzela :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no katus, neviem, rano som si nasla egg hlien, nebolo ho vela, ale bol ukazkovy...ja fakt neviem...ked si to realne vezmem tak piatok dobeda bol folik 8mm, tak pochybujem, ze by narastol na 20mm, jedine zeby bola ovu, dakedy stvrtok...ale to su uz len moje dohady... :confounded:
16. bře 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeej, Titu ma ducha.... :wink: :wink: :wink: na 8DPO? :sunglasses:
držím palce
16. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ta titu, ona ozaj utekala do lekarne kupit test?? :fearful: , no dufam, ze len dobre spravy nam sem hodi :dizzy_face:
16. bře 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepisala titu nahodou, ze ma tu lekaren hned pri dome? :confused: :grinning:

damiana, egg hlien mozes mat aj viac dni, nemusi byt ovu hned teraz... :wink:
16. bře 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa, no ved uvidim,ako sa to vyvinie dalej...akurat som studovala na ff anovulacne grafi...ale ja sa v tom fakt neviznam, ja by som ten moj vedela posudit len na konci, tym, ze keby bola ovu teplota klesne a po ovu sa drzia tie teploty vyssie...ale takto absolutne neviem, co mi moj grafchce naznačit... :grinning:
16. bře 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
damiana, podla mna ti ovu coskoro dorazi :wink: mas pekne nizke teploty ako mavam ja pred ovu... a vobec ti neskacu ako pri anovulacnych cykloch :slight_smile: takze tieto dni mas velku sancu :sunglasses: takze vecer nezabudni ťuťu muťu :grinning:
16. bře 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi :grinning: :grinning: :grinning:
ked su tam stupnove rozdiely, to sa nepovazuje za skakanie?? ja fakt neviem, comu mam verit...na jednej strane chcem verit, ze ovu bude a pride...a potom si zasa spomeniem na dokyho ako mi v piatok povedal, ze to je anovulacny cyklus... :frowning2:
16. bře 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ta Titu nás schválně napíná,ona s náma vydrbe a příjde až večer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,
16. bře 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak já přihrkám se svým grafem--co myslíte???????????
http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca
16. bře 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
damiana, lepsie sa hodnoti cela krivka....teraz len mozme predpodkladat.... ale fakt tam nemas zatial velke skoky....
mrkni moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/bambi9 ... ovu cakam najblizsie hodiny :grinning:
16. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca, ako damiana, trpezlivost :wink:
16. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nech ani neskusa sa na nas vybodnut, ja som tu koli nej len teraz, som zvedava aky bude vysledok ja verim, ze to je tam.... :wink:

kamca, ja ti asi neporadim, lebo ja sa v tom absolutne nevyznam,ale nase grafi sa mi daju podobne :grinning: , este sme aj rovnaky DC :wink:

no bambi,videla som tvoj graf, a podla mna, si mala ovu vcera, keby sa ma niekto pyta...ale to aspon svedci otom ako sa v tom "vyznam" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. bře 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
damiana:no já byla na folikulometrii na 15 dc..a dr kýval hlavou,že cyklus bude asi anovulačný--stejně jako minulý cyklua.--- :rolling_eyes:
16. bře 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja sa len idem pochvalit, ze hcg dnes 16.dpo bolo 710, tak asi som tehu, aj ked sa mi nechce verit. drzte prosim prosim palce, nech to trva aspon do 38.tt. dakujem:slight_smile: aj ja drzim palce vam:slight_smile:
16. bře 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
damiana, tak to nie som si ista.... vcera mi dr. pichol pregnyl, tak asi preto mi stupla teplota..... myslim ze hned po pichnuti este folik nepraskol :wink: ale uvidim najblizsie dni :sunglasses:
16. bře 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jancos, super :slight_smile: tak drzime palceky, uzi si to a uz ver :wink: :slight_smile:
16. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: vdaka lisa, papa :slight_smile:))
16. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek