Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

soldi
17. bře 2010

pavka, ak ovu bola, tak si dnes 13 dpo, cize keby to ovu bola a mala by si napriklad LF 16 dni, tak by Ti o 3 dni mala prist ms. a ak pride az o 5 dni, tak bud mas LF 18 dni, alebo to ms nebola. no a teraz sa z toho vysomar 😕

bambi, no nemas nic lepsie na praci nez na nete hladat blbosti? 😠 🙂 nemusis verit vsetkemu co citas 😉

natul 😔 neboj, to bude ok 🙂 aspon budes mat po tom a sanca otehotnenia po laparke je vyssia 😉 a urcite Ta nerozrezu celu, neboj, laparoskopia je na vysokej urovni teraz, budes mat len take dve male ciarocky na brusku, ze to ani citis nebudes a najneskor vo stvrtok uz budes doma 🙂 ja som tiez bola a mi to rychlo ubehlo, ani ma nic nebolelo potom. takze nebojkaj sa, nie je to take hrozne.

sarafortuna
17. bře 2010

natulaa, neboj... podpisala si to iba pre istotu, a určite kvôli takému nálezu nerozrežú celé bruško.... Neboj, nie si prvá ani posledná... 😉 a oni veria, čo robia... tak im musíš dôverovať...držím ti palce

kaculad
17. bře 2010

Pavlísku - já Ti koukala na grafík - je super. Jsi si opravdu jistá, že máš tak ksárné teplotky po lécích? Já si pořád myslím, že ta ovulace mohla být... 😵
Já byla včera u zubaře - pak se mi rozbil mobil, tak jsem si musela koupit nový, což jsem udělala velmi ráda 😵 A koupila jsem si nové bokové rifle no musela jsem si dát bolístku na ten zub 😀
A to mi ještě chtěli dělat u zubaře rentgen - tak tomu jsem se vyhnula 😉

katkamarek
17. bře 2010

natulaaa 😔
ale neboj, vsetko bude v poriadku, a nepytala si sa zbytocne, take veci by som ja chcela vediet, aj ked je to iste neprijemne.

natulaaa
17. bře 2010

albi ,já se moc vyptávala,už mě za to zdrbal i manža,prý se nemám divit,když se tak ptám,že mi prostě řekl i o rizikách,ono to se prý podepisuje u každe laparoskopie,že nikdy nevíš,co ti tam uvidí a jak to pujde,pak mě uklidnil,že si myslí,že na 90% to bude v poho laparo,ale určité riziko tam je,říkal,že fakt neví,až se do mě podívají kamerou,jestli tam třeba nebudou nějaké srusty,které jim budou bránit dostat se k té cystě a tak a podle toho se to bude dělat,ale víte jak,já si všechno zjistila a ted mám v hlavě jen ty špatnosti,namísto abych si říkala ty lepší věci,jako že si myslí,že na 90% to bude v poho a tak,já jsem strašná pesimistka a vidím jen ty špatné věci ☹ ☹ .říkala jsem mu,že si od prosince dělám graf a že mívám ovulace a vše pravidelné,tak to mi řek,že to je jedině dobře,že funguju,protože já tam mám to riziko,že příjdu i o ten vaječník,já tu cystu měla obrovskou a on muže být zničený,tak mě ale ujistil,že pokud je ten vaječník v poho,tak jedině dobře a pokud už není v poho,tak je dobře ,že mám ovu každý měsíc , a že automaticky přebírá tu funkci ten zdravý vaječník, a že bude normálně ovulovat každý měsíc,že to není pravda,že když má žena jeden vaječník,že ovuluje 1 za dva měsíce 😔 😔

albao
17. bře 2010

natulaa: kamaratke nakoniec pri laparke zobrali vajecnik kvoli zrastom a odvtedy ma normalne ovulaciu, ten druhy si to vsetko zobral na starost. Nic nie je stratene, vsak aj keby ste nakoniec mali ist na IUI nic sa nedeje. Hlavne ziadne stresy, je to zbytocne, mimco bude! Na 100% bude, len sa zatial nevie kedy a ako. Ale budeme tehulkovat, uvidis 😉 Obcas ma kazda z nas depku a strach, ale netreba s obavat, budeme kocikovat 😉

kaculad
17. bře 2010

Natul, snaž se to brát pozitivně - čím dříve se té cysty zbavíš, tím lépe. Hlavně se ničeho neboj 😵

natulaaa
17. bře 2010

soldi a tys byla na diagnostické laparoskopii?nebo si měla taky cystu,nebo něco?Trošku mě uklidnil,když mě viděl,jak jsem nervní,že klidně mužu přijít až v ten den operace ráno,což mě uklidnilo 😵 ,protože já nebyla v životě v nemocnici a mám holky fakt velký strach ,jste moc hodné,že mě tak uklidnujete,ale ono to stejně nějak nepomáhá,mi se furt v hlavě honí jen hnusné myšlenky a aby potom ta histologie dopadla dobře a furt něco,prostě depka .Dyt to vidíte dneska,sám nádor a bla bla ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

moukuska
17. bře 2010

natul: vsetky na teba budeme mysliet, aby to islo hladko a nebolelo, tieto veci su väcsinou neprijemne, ale urcite to zvladnes a rychlo sa zotavis !!!

katkamarek
17. bře 2010

natulaaa vsetko bude v poriadku, neboj, nejdu ti operaovat maternicu, a kym sa to netyka jej, tak otehotniet mozes vzdy. Ale to uz som povedala fakt extrem, proste nie je to s tebou take zle, cysty sa bezne robia a operuju.

Uvediem ti iba taky jeden priklad, moja byvala spoluziacka bola na laparke 3 krat, jeden vajcovod a vajecnik jej zobrali, lebo sa uz nedal zachranit, druhy jej nechali, ale vajcovod mal cely zrasty, prirodzene nemoze otehtniet. Tak bola minuly rok v januari na IVF a teraz ma doma krasneho chlapceka. Toto bol ovela horsi pripad ako ty, ona mala stale problemy s ms, stale mavala zapaly, proste sa zanedbala. Ty mas pekne cykly, ides tam len kvoli cyste, jednej, ktora sa zvrtla a narastla viac ako by mala. ber to tak, ze laparka ti pomoze a mozno uz dalsi cyklus budes tehulka 😉

kaculad
17. bře 2010

Nat, tak takovéhle oškvilé myšlenky si zakaž - mysli dopředu. Až se zbavíš té cysty, tak se zaše začnete snažit o miminko. A pak.. to už budeš mít úplně jiné starosti 😉

katkamarek
17. bře 2010

Natulaaa 😠 Ja ti tie mylienky asi vykopnem z hlavy 😀 . Aky nador? Cosi pipi? No mna by ani nenapadlo o takom premyslat 😀 Ty si to sama robis, musis mysliet pozitivne, vsetko bude dobre, aj histologia, aj operacia. My sme tu s tebou a pri operacii budeme myslienkami pri tebe a budeme ti posielat pozitivnu energiu. Ja viem, ze depka je svina, a ked pride, tak je tazke ju zahnat, ale musis byt silna, nemoze ta polozit jedna laparka 😅

soldi
17. bře 2010

natul, bola som na laparo, ked som mala 20 rokov, kvoli vodovej cyste na vajecniku, ktora sice nebola velka, ale otacala vajecnik, takze odumieral, lebo sa mu nedostavalo krvy. tiez to mohlo dopadnut vselijako, ale nakoniec som sa zobudila po narkoze len s tymi dvoma ciarkami a na dalsi den som uz mohla ist domov 😉 takze sa nicoho neboj, vsetko dobre dopadne 🙂

natulaaa
17. bře 2010

Albi on mi říkal,že si myslí,že otěhotním normálně,že jestli mi ten vaječník už stejně nefunguje,tak už prý nefungoval ani v tom srpnu,když jsem otěhotněla,já tam tu cystu už nějakou dobu totiž měla,Každopádně jestli mi fakt nefunguje a oni ho vemou,tak pak budu chtít napsat nějaký ten Clostil,nebo jak se to jmenuje,at se mi tvoří aspon víc vajíček,prostě at ta šance na otěhotnění je rychlejší,protože když to nechám tak,tak se muže stát,že se něco stane i s druhým vaječníkem a to bych byla v prdeli,já vím,že je to předčasné,ale stát se to muže,takže když už,tak to urychlit nějakýma hormonama,at mám aspon jednoho prcka,než se zase něco vysere. 😔 😔 .Acj jo to bude týden do toho uterý,nervy už hrajou,v noci už blbě spím 😔 😔 😔 ,náladu nemám na nic,ani na žádnou návštevu,prostě nic se mi nechce a nic mě nebaví.

kaculad
17. bře 2010

Přesně Natul, co budeš dělat až budeš rodit? To je totiž teprve záhul 😉

katkamarek
17. bře 2010

natulaaa, ale teraz vazne, aj keby ti zobrali oba vajecniky, co je uplna blbost, aj tak mozes byt tehotna, lebo mas maternicu, jasne, ze by to neslo prirodzene a museli by ste pouzit darovane vajicka, ale islo by to. Chapes? Ale to je fakt uz skor scifi ako tvoj pripad.

No a ked budes pekne ovulovat, tak clostil ti vobec netreba, to moze sposobit hyperstimulaciu a este vacsie problemy a by som povedala, ze by bolo vacsie riziko, ze sa nieco stane. Nepredbiehaj, aj dr. ta uistil, ze to bude dobre 😉

natulaaa
17. bře 2010

holky jste strašně hodné,já to čtu,jak mě uklidnujete a bulím u toho,je to takové dojímavé,mám uplně mokrou klávesnici 😔 ,ale fakt díky,hernajs teplotka mi jde krásně dolu,jsem uplně mokrá,čípek skoro ani necítím,schválně zkusím ovu testí,včera byl už pěkný a nic z toho,kvuli hnusné cystě,jinak jsme se už mohli krásně snažilkovat,ale ted už to nebudu riskovat a ani na to nemám náladu,ale ovulku si budu hlídat i tak,zkouším,jak mi tělo funguuje a předminulý měsíc jsem ji měla 9,10dc,tak si myslím,že ted to bude taky tak brzo,já zkouším ty vaječníky 😵 😵 ,protože předminulý byla ovu 9,10,minulý 14,15,tak jsem schválně zvědavá ted

natulaaa
17. bře 2010

kacul mi nejde o bolest,nebo tak,jak si psala o tom porodu,to já vydržím,mi jde spíš o to co seberou a jaké budou výsledky a následky.Holky já vám říkala,já jsem strašný pesimista 😵 ,mi už i manža nadává,že si ty problémy dělám v hlavě,ale ja za to nemužu,mám takovou blbou povahu 😵

natulaaa
17. bře 2010

soldi a co po narkoze,bylo ti zle? a zase se vyptávám,já si fakt nedám pokoj 😵

kaculad
17. bře 2010

Natul - hlavně klíííííííííííííííííííííííííííííííd. S úsměvem jde všechon lépe - věř nám. Budeme s duchu s Tebou 🙂

soldi
17. bře 2010

natul, rano mi dali oblbovak- zacala som sa citit asi tak, ze mam vsetko v pazi 🙂 potom ma zobrali na sal, dali mi nadychnut sa anestetika a uz som spala. zobudila som sa, hned som vedela kde som, co som, sla som sa vycikat, potom som si este pospala, vecer sa najedla, a rano som bola ako rybicka. na dalsi den som uz sla domov. takze nebolo mi zle ani predtym, ani potom, ani ma to vobec nebolelo, ani viditelne jazvy mi neostali. naozaj to bolo uplne v pohode 🙂 nemas sa coho bat 🙂 jedine Ti mozem dat radu, aby si tam sli oholena, inac Ta oholi sestricka 😀

natulaaa
17. bře 2010

katka,já myslela,že by mi aspon napsal něco,něco jak berete vy,akorát,že vy to třeba berete proto,že se už nějakou dobu snažíte a nejde to a taky mívate ovulku né?,jábych to taky chtěla brát,z toho duvodu,že když příjdu o ten jeden vaj,což fakt říkal,že je to možné,že bych taky brala něco,at se tvoří víc vajec,prostě at je větší šance otěhu co nejdřív,já nebudu čekat rok a pak něco brát,to je strašná doba a do te doby se fakt s tím druhým,muže něco stát,já už si ho budu muset ted opečovávat ☹ .Tak to myslím víš?

natulaaa
17. bře 2010

Jj soldi,to já vím,já jsem i tak hodně vyholená,takže tu čárečku určitě vyholím doma,já tam toho na holení moc nemám 😀 😀 ,Soldi,doufám,že říkaš pravdu,hodně si mě uklidnila 😉 ,Moc díky,mi bude zase dobře a chvilkama mě chytají depky ☹

katkamarek
17. bře 2010

natulaaa, tie co maju ovu, tak beru clostil len vtedy ked je velmi neskoro, tak ako titu, alebo soldi. Ty ked budes mat ovu tak ako doteraz, vobec clostil nepotrebujes, a ked je tvoj dr. normalny, tak ti ho ani nepredpise, podla mna. Okrem toho, ty uz rozpravas, ako by to bola hotova vec, ze sa vratis iba s jednym vajecnikom 😅

lisa.j
17. bře 2010

ahojte 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/lisa-j

natulaaa, ja som bola sice na inej operacii, ale tiez v plnej narkoze, a uz po dvoch hodinach po operacii som sla domov 😉

flamenga
17. bře 2010

lisa ejha a ty kam až stúpaš? 😀

soldi
17. bře 2010

natul, jasne, ze pisem pravdu, nebudem si predsa vymyslat o tak vaznych veciach. ja som bola vtedy tiez celkom vylakana,lebo sa to zbehlo rychlo, isla som do nemocky s podozrenim za zapal obliciek a hned si ma tam aj nechali a o par dni operovali. tiez som si na zaciatku poplakala, ale potom to uz bolo vsetko fajn, som si uzivala. 🙂 skutocne sa nemas coho bat 🙂 a som rada, ze uz si kludnejsia, uz bolo aj na case, po tolkom nasom usili 😉 😀

lisa.j
17. bře 2010

flam, neviem, mojmu uchu je asi nejak teplo 😀

katkamarek
17. bře 2010

lisa 😅 ucho sa prehrieva? 😀

soldi
17. bře 2010

lisa 😵 Tvoj grafik som rano obdivovala, ale ten napis, ze v uchu ma schladil 😀 som porovnavala teploty s tym dole, preto mi to neslo do hlavy 😀
ale inac nadherne stupajuce teplotky 😵 😵 😵