• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
ahojte babulky, takze: sliznica je krasna, foliky su krasne (nalavo 17.5mm a napravo 19.5 mm), pichla mi pregnyl a zajtra vecer mame ist na to :slight_smile:
ak nie, tak potom zacneme riesit laparo, jebo inak je vsetko OK... tak dufam, ze toto je posledny snazilkovsky mesiac....
17. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kamčo jsem ted nějak v klidu tak mě to ani neláká testovat asi je to tím,že s tím nepočítám no uvidíme ráno
17. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellla: tak dufajme, ze to vyjde :wink: My ideme na spermio buducu stredu a tiez skocime do petrzky, lebo buduci tyzdne robia spermio tam. Vyznelo to, ako ze si to po tyzdni menia.
17. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ella, super, takze mate zarobene na dvojicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellla- držím palce :wink:
baby, mna asi porazí--začala som špiniť a teplota stále hore :angry:
toto sa mi ešte nestalo...mám si dať dufík?
http://www.fertilityfriend.com/home/28f7dc
a bolí ma staršne brucho....ach jaj
17. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ano, dvojicky, uz som lekarke povedala, ze objednavame andrejku a lenku, pripadne aj martinka a lenku :slight_smile:)
dokyna hovorila, ze najuspesnejsi je prave treti clostilovy mesiac, pripadne hned ten dalsi, ale treti je najviac... tak uvidime,,,

zaku, uz si dost DPO, takze kludne skus testik aj poobede, staci 2-3 hodiny drzat a potom sup testik...
17. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ella nechám to kdzžtak na ráno uvidím jak s e mě bude chtít ted mě to ani nějak neláká a bojím se sklamání většinou když testnu dojde mršina
17. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakupanda: :dizzy_face: držim pěsti štěstí..Snad to vyšlo,graf je parádní.
17. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuniska: a nestalo sa ti, ze ti zacala MS skor niekedy? Ja mavam vzdy 16 dni LF, ale raz som uz mala 12 dni - to bolo teda vianocne prekvapko :grinning:
17. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamčo no uvidíme díky
17. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao- ja mávam 11-14max, ale vtedy už od 8dpo klesám aspon na 36,8-36,9
17. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tunis: pokial nekrvacas, je tu vzdy nadej.
17. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
titul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám obrovskou radost obrovskou!!!!Jinak ahojík ahojík všem !!!všechny vás moc zdravím a myslím na vás!!!Já stále bojuji s problémamy,ale snad už brzy bude dobře!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj salutka!!!!!! drzim palce, nech je dobre co najskor!!!
(btw, ked budes mat trosicku cas, nekuknes, ci naozaj vidis na ten marec u mna dvojcatka?) alebo ci sa nieco nezmenilo za tie 2 mesiace...) :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: jeej, vitaj naspat, znovuzrodena :grinning:
17. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj salut kde se touláš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ella kouknu se odpoledne slibuji....no toulám se všude možně...těším se na sluníčko a na dovolenou!!!doufám ,že odletíme!!jinak mám radost ,že se tady těhulí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: aj ja mam strasnu radost z titu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To tak potesi, ked sa po roku zadari :dizzy_face: To mi dava nadej
17. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi, vraj to nebola moja aktualna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam: jejda, ty uz mas ale teda tyzden! Uz si si vybrala porodnicu?
17. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, soldi caau, tak dnes uz mame potvredny verdikt od dr. nie je to na prirodzene otehotnenie :unamused:
17. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther: a co take sa u vas diagnostikovalo? Ale netreba sa trapit, pojdete na umelko, vsak dnes to uz nie je nic vynimocne :wink: Ja by som uz tiez chcela mat vsetky vysetrenia za sebou, aby som sa takto psychicky netrapila, vsak mozno tiez nemozme prirodzene.
17. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao :sweat_smile: už áno, už aj pôrodníka... dúfam, že ma vezme :grinning:
17. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam: panecku! A platis nieco?
17. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao pôrodníkovi? Až keď ma odrodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj albao, u nas 1 milion spermosov, takmer nepohyblivych :unamused:. chcela som sa ivf vyhnut, ale asi to nepojde. Kazdy spg je horsi ako ten predchadzajuci .... a ty ides tiez do car?
17. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam: len tak, lebo ked si zena aj v porodnici vyberie akykolvek "nadstandard" tak uz sa plati. Aj ked ja mam pocit, ze to co volaju "nadstandard" by sa malo volat "normal" a co je standard je podla mna "podstandard" :grinning: Ale to uz je ina debata :wink: Hlavne aby sa pekne postarali o vas oboch :wink:
17. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther: aha, tak to je potom asi jasne. Neboj sa, vyjde to a coskoro budes maminka. Vsak je to jedno, ci museli lekari zasiahnut hormonmi, alebo dopomozu vajicku a spermosom sa stretnut. :wink: My zaciname s vysetreniami, spermiogram mame buducu stredu, tento piatok mam ja nejake vysledky (HP a stery). Takze uvidime. Ale ak to bude vyzerat zle, tak nas nebudem trapit a pojdeme do CAR.
17. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao presne :rolling_eyes: mrzí ma, že keď chcem, aby bol pri mne manžel aj na "vzdychárni", tak si musím zaplatiť nadštandardnú pôrodnú sálu, čo sa mi teda nechce :rolling_eyes: nekradnem.... ani na nadštandardnú izbu sa zatiaľ nechystám, aj tak sú málokedy voľné.... a ak pôjde všetko ako má, tak tie tri-štyri dni vydržím aj na normálnej :slight_smile: A ten pôrodník, ktorého som si vyhliadla berie peniaze (ak sa teda rozhodneš, že niečo dáš) až po pôrode :dizzy_face: Takže na sume sa rozhodnem podľa toho, ako budem spokojná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek