• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
katka, no veru, CO sa asi tak da ROBIT v ROBOTE :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi asi mame rovnake pocity :grinning:

lisa, ale vies, to musi byt take, aby nam ju nezavreli, takze sa naoko zacneme bavit o byvani :grinning:
17. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby idem aj vás pootravovať :sweat_smile: čo si myslíte o červenom kočíku pre chlapčeka?
17. bře 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No v mojej vela nie :grinning: Ja som vacsinu dna tu na koniku, popripade na facebooku, ale tam sa tolko neda kecat, kazdy pracuje :grinning:
17. bře 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, myslim, ze vo volnej diskusii temy nie su obmedzene, ci hej? :confused: neviem, ja na svadbu ani strechu nechodim :slight_smile:
holky mě taky porazí bez vás :grinning: :grinning: :grinning:
katka jinak dobré to s tou zahradou,domem a bytem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
katkamarek: tak bacha, my staviame! :grinning: :grinning: :grinning: Sice skor v mysli zatial, ale preco nie v takej teme modra strecha? :grinning:
17. bře 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam, ja mam cerveny kociar pre chalana :wink:
17. bře 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale my tiez staviame, a teraz vymyslam aku si dam kuchynu :grinning:
ale ved sa mozme bavit aj o tom :slight_smile:
17. bře 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam, mne sa pacia kociky cervene v kombinacii s ciernou, a je mi jedno, ci sa v nom bude vozit chlapcek alebo dievcatko...ja som za :wink:
aj my akoze staviame...ale to by sme museli mat uz aspon pozemok :grinning:

tak niekto vytvorte nejaku temu, nech tam potom mozeme skopirovat tabulku, ved to je to najdolezitejsie :sunglasses:
Baby, vytvorila som nam nahradnu temu na zajtra na modrej streche :grinning:
albao ty si aka sikulka :sweat_smile: Len ci to bude fakt zajtra fungovat
17. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já taky na svatbu ani střechu nechodím,co to vubec je,vubec nevím,dejte adresu.Jinak každá má nějaké fotky bytu nebo domu,no,s tím by jsme mohli začít,aspon pokukáme,mě teda aspon strašně baví prohlížet interiéry,já jsem totiž maniak ve stěhování nábytku a malování stěn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
albiiiiiii, ty si uplna hviezda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
natulaa: zajtra sa stretneme tu: http://www.modrastrecha.sk/forum/tema/snazilky-z-grafov-bt-zariaduju-detsku-izbu/ Meno a heslo ti plati take ako na koniku :wink:
17. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my jsme fakt magoři :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak tam sa daju vytvorit aj sukromne temy, kde nikto iny nemoze prist
17. bře 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam k tomu kociku, podla mna sa tiez hodia cervene pre chlapceka, ale ty mas asi na mysli ten svoj co mas v albume, a ked ti mam pravdu povedat, tak s tymi kvietkami mi pride uplne ako dievcensky. Tot len moj nazor, nic v zlom, inak je krasny, ale myslim, ze aj ten cierny je velmi pekny :wink:
17. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde ste zase zmizli :sweat_smile:
17. bře 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ci uz vsetky pisete na streche :grinning:
17. bře 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo: 18. marca bude stránka z technických príčin väčšinu dňa nedostupná.

Budeme presúvať sesterskú stránku modrykonik.sk na nový server a musíme pri tom pozastaviť aj modrú strechu. Ďakujeme za trpezlivosť.
17. bře 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze mojasvadba? :wink:
17. bře 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouk co to zase? :grinning:
17. bře 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby este ze vas napadlo ist na strechu :grinning: , ja som tam pred mesiacom podavala inzerat, ze predavame sedacku, a jedna pani sa mi tam ozvala, len ja som tam akosik zabudla chodit :sweat_smile: , a vdaka vam, som tam nakukla :wink:
17. bře 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka my už máme zařízený dětské pokoje,kde jsi ty? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nat: no to je napisane na modrej streche ze ani ta nepojde zajtra :frowning2:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek