• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
19. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozeram, ze sa tu mrskuje vo velkom....cervena zastava je vyvesena :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku pozrime si tvoj graf :wink:
19. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak už jsem kukla na zad :confused: a souhlasím plně se Šárkou, tedy nečetla jsem to jako napsaná slova, ale snažila jsem se hlavně pochopit, co asi chtěla říct. Bo Šárka je opravdu svá a často rázná a to si i na ní cením a to že je ochotná stále dokola dávat rady, i když sama je na tom, tak jak je. Vážím si takových jedinců velice, bo jsou ochotni pomoci druhým, i když třeba formou ťafky, ale velice dobře míněné :wink: Takových které tu píší dokola a dokolečka jen a jen o sobě a jen berou podporu, ale neumějí ji vracet je tu spousta, takže ještě jednou díky moc za to, že je tu Shaarka :astonished:
19. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarai ja som Duphaston brala ale nepomohol mi k otehotneniu. Spravidelnil mi cyklus na presných 28 dní ale mám pocit, že mi zablokoval ovulku. Teraz som si ho vysadila a uvidím čo bude.....Niektorým babám pomohol. Ja som mala od neho pocit nafúknutosti a pribrala som....
19. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moj je tiez s vyvesenou zastavou :grinning: v piatok zacinam pichat 150 jednotiek Gonalu :wink: tak babule drzte paluchy

rinti..tak tak, ja mam Shaarku rada a myslim, ze tie jej rady su mierene trefne , ma nadhlad, ktory nam chyba a tiez si viem, ze to mysli dobre a je ta posledna, ktora by nieco zavidela, baby sorry..ale je to tak :unamused:
19. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, viem to aj ja a priznavam si svoju chybu o Shaarke...vcera som prehnane reagovala a teraz ma to mrzi...
a nemam problem sa jej aj tu pred vami verejne ospravelnit za to o tom zavideni...takze to aj prave robim...
ja ked urobim chybu,tak si ju priznam a viem ze som ju vcera obvinila nepravom...
19. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie urcite to shaarka pochopi :dizzy_face: neboj, ona je dobry cloviecik :slight_smile:
a mame sa od nej co ucit, no nie? :wink:
19. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pozeram, ze ty uz si zvesila cervenu zastavu, zacina nove kolo :wink:
19. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukulik ano zacinam nove kolo....ale este nemeriam, teda dneska som sa chystala ale zobudila ma o 3 brutalna burka co u nas bola tak som potom behala ako oplašena a tak som rano nemerala kedze som nespala poriadne :sweat_smile: :sweat_smile:
tento mesiac by bolo super keby mi ovu vyjde presne na 14-15 DC (ale to sa mi este nestalo) kôli dovolenke lebo ozaj tam pojdem este prve 2 dni s vlozkou :frowning2:
19. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie, veru, ja som sa tiez zobudila na tu burku, dokonca aj maly, pribehol jak piga k nam do postele :grinning:

ja mam stale smolu, ze ked sa niekde chystam na dovcu, tak ako naschval vlozky so mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: nepamatam, kedy mi vyslo tak, ze som mala dovolenku bez menzesu..na porazenie :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som to teraz mala genialne vypocitane...lebo som dostavala od januara tak 3-4 den v mesiaci a tym padom som si medlila ruky ze mozno este aj na ovu vyjde dovolenka :grinning: :grinning: :grinning:
no ale prd makovy lebo sa mi poposuval cyklus a teraz ozaj este toho 17-teho pojdem s vlozkou...no co narobim...zastuplujem kuchynu tamponom a hajde do mora :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, tampony su zachrana moja tiez :grinning:

juj, tiez by som sla k moru :sweat_smile: mozem iba snivat...ale snad na rok...ups teda neviem, bo to budem mat dvojicky :grinning: ale sak male deti isu zadara :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky už zase běžím, utíkám do města, koupit nějakou knihu bo už mi došla upomínka z knižního klubu a taky nakoupit nějaké drobnosti pro baby z tanečního kroužku, kam jdu zítra naposledy, bo další týden, kdy oficiálně končí, tak už budu na dovči :dizzy_face: hurá, tak cmuk, cmuk a nezlobte :wink:
19. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
rintintyna: poslala som ti spravu.
19. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinka cauko :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, kurník šopa.. tady byla mela a já u toho nebyla :grinning: :angry: :angry: :angry: :angry: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ako si znacite do grafu wu spinenie este pred mrchou? nepocitate to uz do noveho cyklu?
19. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
miška inak všimla si si že sme mali ovu rovnako a mrchu čakáme obe 24??? teda nečakáme :grinning:
19. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hups to som nechcela sem prepáčte
19. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááá, už jsem to dočetla.... :grinning:.... no, však jsme ženské... tak to je jasné, že se to musí čas od času pohašteřit :grinning:.... už to tu dlouho nebylo, tak bylo na čase... :grinning:...
19. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubi - ty bosorka jedna... :wink: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: áááá... koho pak to tu máme ??... :grinning:.... nechceš se se mnou hádat, že ne :grinning: ???
19. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojtee...aj ja sa pridávam do klubu červených zástav: http://www.fertilityfriend.com/home/adik64
Martina05, tie isté pocity mám po Duphastone aj ja, prvé dni užívania som mala zápchu a tiež mi prihodil na váhe...aj keď teda neviem-neviem, či je to len vinou Duphastonu :zipper_mouth:
19. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo halo...co ste vyhlasili strajk? :confused:
19. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
strajk?.. co to jeeee ???????????..... to je něco jako když se trefí do všech kuželek v bowlingu, nééé? :grinning:
19. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuby.....pre teba dabujem strajk=nezapajanie sa :grinning:
19. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezapajanie sa... ufff.. to ani nevyslovím :grinning:....
19. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marti.. proč nic moc?.. jsi na začátku... pročpak bereš homeopatika?
19. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek