• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
acko, pocuj a merias pravidelne vzdy o rovnakom case predtym,ako vstanes? vies,ja sa v tom velmi nevyznam, mas rozhadzany cyklus z antikoncepcie?alebo aky mas problem?
20. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, cisarskym predcasne...ale az po vyvolavacke, takze viem, co su kontrakcie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
neukazes fotky maleho?ci malej..? co mas dievca ci chlapca?
20. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeej, oni uz opravili refresh :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: huraaaaa
20. bře 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa kde je to refresh??
20. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, v tomto laptope nemam ani jedinu fotku, len v mm, este kuknem na usb kluc :slight_smile: ale ak nenajdem, tak zajtra mozem hodit...inak sa mi paci, ze sa daju albumy spravit neverejne, konecne mozem pridat fotky nejake
20. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa ja som si uz zvykla a celkom sa mi to tu paci.ale nevidim ziadne refresh,kde sa to nachadza na obrazovke??
20. bře 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, uz je to zase, ako to bolo...asi to skusali...inak F5 ked stlacis...alebo tu ikonku v internet exploreri
20. bře 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, ano snazim sa pravidelne. minuly cyklus to bolo skoro stale pravidelne (o 7mej, mozno par krat o 7:45).
tento cyklus to bolo horsie, lebo od 15. DC som bola tyzden PN a vstavala som tak kadejak...
antikoncepciu som brala mozno pol roka pred 4 rokmi, takze z toho to nie je. od puberty mam cyklus nepravidelny, ked som to u Dr chcela riesit, tak mi povedala, ze to proste tak niektore zeny maju, ze to sa mi upravit po porode. niekedy som mala obdobie, ze M bola kazde 3 tyzdne, inokedy bolo obdobie, ked bola raz za 2-3 mesiace...lekarka to vedela a nic s tym nerobila. Teraz mam novu Dr, tak uvidime ako sa k tomu postavi.
20. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa ja nemam F5,lebo ja mam Macintosh ,vrrrrrrr

acko to je dobre,ze mas novu lekarku.asi si bola predtym prilis mlada....a tera ked si bola chora,tak to ti mohlo ovplyvnit teplotu...
uvidis,ci ti povie lekarka,skus jej aj doniest grafy
20. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa vlastne mam F5,ale nic sa neudialo,ked som stlacila :slight_smile:
20. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ja som az do 31 rokov mavala nepravidelne cykly, stacilo napriklad, ked som cestovala vlakom cez celu republiku a ten mesiac mrcha nedosla...upravilo sa mi to z nicoho nic, ked som odisla do zahranicia...asi smogom :grinning:
20. bře 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa a teraz mas kolko rokov?
20. bře 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
len si pozeram na nete obrazky.toto je pekna fotka
20. bře 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, skus Command + R
20. bře 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. bře 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisaaaaaaaaa dakujeeeeeem,to je onoooooo
waw a ty si aka znala :slight_smile:
20. bře 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, chodila som na nejake kurzy tu v uk a tam mali iba mac-y :slight_smile:
20. bře 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa ty si v UK?
20. bře 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa a nevies mi poradit, ako sa da na ploche vytvorit folder? na beznom PC to viem,ale tu mam na ploche porozhadzovane fotky a neviem,ako to dat do foldra. nuz,pacil sa mi pocitac,tak sme si kupili a ze s nim neviem robit, je druha vec :grinning:
20. bře 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, ano...este furt, uz by som sa aj vratila, ale este nemame vyriesene byvanie...a tak aspon stiham este dalsiu matersku tu :grinning: duuuufam :wink:
20. bře 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, cez Finder aplikaciu...hore vo "file" je "new folder"
20. bře 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa a nie si tam spokojna? nie je tam lepsie ako tu? sice asi mate kratsiu matersku,,,tu su predsa len 3 roky,...teda rodicovska..
20. bře 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuj kočky,ja som tada rada,ze som vas spoznala. nielenze som sa vselico dozvedela o cykle,este aj o svojom pocitaci :grinning:
lisa dakujem a prajem ti,nech si stastna :slight_smile:
20. bře 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, no niektore veci su lepsie, niektore horsie...mozno keby byvame na vidieku, a keby mame vlastne byvanie, tak hej...ale takto platit najom, a este k tomu v meste, to je nic moc... :unamused: ale co je tu napriklad najlepsie je, ze tu nie su komare :grinning: aspon teda v londyne isto nie :sunglasses:
20. bře 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, dakujem, a ty bud este stastnejsia :slight_smile:
20. bře 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja,
no mam uz 30tku na krku a predchadzajuca lekarka mi to povedala pred rokom a pol. 28 rokov nie je nizky vek - skor je to asi o pristupe lekarov... Chvalabohu ale za tuto stranku, cez nu som nasla ten FF a zacala si merat BT a zistila som, ze asi neovulujem a uz nebudem veru nechavat nic na prirodu, ale idem to riesit.
grafy lekarke samozrejme ukazem.
20. bře 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
acko no treba asi lekarov k vysetreniam dotlacit, oni na nas vacsinou kaslu :frowning2:
20. bře 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobru noc vam zelam :slight_smile:
20. bře 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, dobru, a nech sa ti teplota pekne drzi :wink:
20. bře 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek