• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
kika a nemozes mat pred ovu, ked to tak citis? mne tie teploty nepridu az take vysoke, vsak poovu si mala cez 37.

jedine, ze by si mala ovu pocas ms. :confused:
21. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toji, pri tom tehu som mala potvrdene tehu z krvi (ani som si testik neocikala :pensive: )
Soldi, no u mna to tak zvykne byt ze s pribudanim hodin pekne stupa teplotka cca o 0,1° za hodku :wink: (jasne ze nie na 100%). No ved pockam este jeden mesiac a hura na to :dizzy_face: (joj sa uz tesiiiiiiiim jak budem zas uhanat chlapa :grinning: :grinning: )
21. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi testujem vo stvrtok :wink:
21. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
bay, a preco si isla na krv? si to tak citila, alebo si bola nedockava? :dizzy_face:
21. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tojaaaa!!!! az vo stvrtok???? :astonished:

preco az tak neskoro? :pensive: chces aby ma porazilo? :grinning:
21. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi, no citila som to tak uz druhy den po ovu ked som zacala mat problemy s mocakom :angry: a nabehla som k obvodacke, ze mam zapal, ale ze asi som tehu ale ze na test je kvapku skoro :grinning: Tak som dostala nakazane caje, teplo, brusnice... No az som skoncila o par dni v noci na pohotovosti (obvodacka si sla na dovcu :angry: ) a tam mi spravili krvny test aby zistili co so mnou... Nikdy som nesla z pohotovosti tak stastna domov :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi, minulý cyklus sa mi krásne držali asi kôli duphason, ináč mávam aj nižšie teploty a trošku skáču
graf bez duphasonu

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=58640/nummer=16

a neviem si predstaviť pri akej teplote by som mala ovu, keď včera 37,0 a dnes 36,8
asi mi ten clostil dodrbal hormony a brucho ma boli jak pred ms , ja už jen clostil nebudem užívať :pensive: ani za nič
21. bře 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bay, to je krasne :dizzy_face: aj ja chcem take problemy s mocakom :grinning:

kika, a preco si brala clostil?
no, mozno si vazne mala ovu cez ms. aj lauritka to tak mala v januari myslim.
21. bře 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi no do istej miery hej, ale 2 tyzdne prerevat kazdu navstevu WCka :sweat_smile: :zipper_mouth: ale zas stalo to za to (len tie stresy ci ATB neublizili... :pensive: ) ale mne sa tak nejak otehu vzdy viac darili pocas chorob :grinning: :grinning: (alebo je to len nahoda, alebo som tak casto chora? :confounded: hmmm. lepsie neriesit :grinning: :zipper_mouth: )
21. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bay, a Ty si bola viackrat tehu?
21. bře 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja neviem, prečo mi ho dala, asi rada predpisuje lieky, veď ja som mala vždy normálne ovulačné cykly
je mi na h.....
21. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby. tak sa dnes hlasim, ze som dobre dosla z dovolenky domov. a co to tu vidim? tri dalsie tehulky. :dizzy_face: velmi sa s vami tesim.
a titulienka, lisa a tuniska, pripajam sa ku gratulacii. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikasa a test si si nerobila?
21. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi, 3 tehu, 1 dieta :wink:
21. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga - nie
myslela som aj na to, ale ja som mala silnu ms
21. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kika, no skutocne mohla byt ovu pocas, ms, alebo tesne po. uvidis podla toho, kedy pride ms. a tento cyklus si tiez brala clostil?
ako Ti je na h?

ahoj jerry :slight_smile: sa nam stehulkovieva :dizzy_face: dufam, ze do leta bude hore prazdno :grinning:

bay :pensive: ale tak dobre, ze to nakoniec vyslo :dizzy_face:
21. bře 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, bola som s miskou vonku, zobrali sme aj kolobezku, mali sme super cas a tak si vas idem precitat...
21. bře 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ella :slight_smile: krasne fotky s malou a s konom :wink:

dvojcata uz maju vlasky dokoncene? :grinning:
21. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi tak ja neviem,kedy mam testovat? :slight_smile:
21. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikasa neviem... buď bola ovu počas mrchy, ako píšu baby alebo skús tehu test... skúsila som si spojiť tvoje dva grafy vo FF (teda som odignorovala mrchu) a graf vyzerá akokeby sa ti ešte stále ťahala LF....
21. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi tento cyklus som sa na clostil vykašlala, jednak teploty boli vyššie ako pred ovu a jednak manžel má ísť na 10 dní preč, myslela som , že ovu bude vtedy ked on bude preč, tak načo to brať
21. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....
21. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, to dufam aj ja. ja tomu verim, ze do konca roka nas bude pod ciarou viac ako nad ciarou. ak sa samozrejme neprida vela novych ludi. :slight_smile:
21. bře 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, zajtra :dizzy_face:

kikasa a na folikulometriu nechodis?

xeni ahoj :dizzy_face: uz mas fotky fazulky? :dizzy_face:

jerry, tak novym babam urobime osve tabulku :grinning: ale nie, to by bola diskriminacia :slight_smile: aka bola dovolenka? kde ste boli? a co priznaky?
21. bře 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, kuk:
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id=343

Průměrné hladiny HCG po ovulaci -> su tam pre 1 dieta aj pre dvojcata

su tam aj Hladiny HCG od injekce HCG (Pregnyl), predpokladam, ze sa jedna o tehu, lebo ta hodnota rastie.. ak by to nebolo tehu, tak by tie hodnoty klesali... myslim...
21. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
test nemám, ale ak sa budú teploty držať tak kúpim, aj ked bude negatívny, ale aspoň sa vylúči táto možnosť
tá moja ms bola fakt silná
21. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, vdaka za pochvalu fotiek :slight_smile:
21. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi - bola som raz, ale to sú dva mesiace dozadu, odvtedy nie
21. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ell, ale to su len priemerne hodnoty, nie? to rozpatie tam byva ovela vacsie. ale tak je to aspon orientacne. aj ja uz chcem potrebovat taku tabulku! :grinning:

ell, a co myslis Ty? vcera som mala slabe ovu testy a dnes teplota vyzera takto:

http://www.fertilityfriend.com/home/soldi

myslis, ze napriek tym ovu testom sa moze blizit ovu?
inac test zo vcera rana je malinko silnejsi nez z vecera, ale to asi nic neznamena.

kikasa a keby si isla na tu folikulometriu? tam by videla, ci si pred alebo po ovu.
21. bře 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi mam 2 testy,takze mozno aj zajtra :grinning:
ahoj xeni
21. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek