• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
soldi nebol
21. bře 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej soldi, mam jednu kamosku z povazskej bystrice. :slight_smile:
21. bře 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ty míváš dlouhé cykly?já se dívala na leden :confused:
jerry, no bola by to skoda, ale ze nela ma vzdy take krasny grafy a nic z toho. to vies, ze by sme jej to vsetky zelali :dizzy_face:
pobezka, tak ho posli. mozno je chyba tam. na zly spg vacsinou stacia len nejake vitaminy, preto sa to odporuca ako prve vysetrenie. :wink:

jerrymona, aj ja :grinning: dokonca aj dve :grinning:

natul, nikdy som nemala dlhe cykly, to sa mi urobilo az po vysadeni ha, preto som mala tento mesiac aj clostil, aby ovu prisla skor, i ked ja spochybnujem aj tu minulomesacnu :grinning:
21. bře 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi Patince jsou hned u Komárna, já myslela,že až tam pojedu v létě na dovču,že se stavím na kafe :grinning: :grinning: :grinning: , a že si obhlídneme navzájem břáška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .soldi :wink:
21. bře 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pobezka, tak tvoj muzik by na vysetrenie jednoznacne mal ist. mm si myslel, ze bude na 100% v poriadku a s vysledkami prisiel ako zbity pes. dost ho to trapilo, aj ked to na sebe nedal poznat. no zena vela vyciti.
okrem toho, ze vraj az 60% muzov moze mat problemy s oplodnenim partnerky. a ja sa stale cudujem, ze aj ked to lekari vedia, tak sa samozrejme vzdy sparaju len v zene a hladaju aj problem, kde nie je. a na muzov sa pride az neskor. a mozno tam je problem.
21. bře 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte....ako sa tu mavate?? ja som stale v nemocnici..ale mam sa dobre... muz mi priniesol trosku notebook...a pozeram ze uz je novy konik....no kym sa tu ja naucim orientovat to trosku potrva :sunglasses:
21. bře 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak to udělám na FF,abych tam měla to co nela,prostě víc těch grafu dohromady? :wink:
21. bře 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ty si pripad. :grinning: mozno je z tych dvoch jedna nasa spolocna... :grinning: az tak vela ich tam hadam nebude... :grinning:
21. bře 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cukruska? ako sa mas? a preco si v nemocnici? :confused:
21. bře 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul, vsak mozeme si dat rande v komarne, ja tolko docestujem :grinning: len neviem, ci aj s tym bruskom :grinning:

ahoj cukru, vsetko ok u Teba? ziadne spinenie? :dizzy_face:

jerry :grinning: no tak minimalne urcite obe pozname jerryjanku :wink:
21. bře 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry....som tu uz dva tyzdne...mala som problemy...ale uz je to ok...teda dufam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi dobré jsme domluvené,když to zvládnu z břichem já z česka,tak to zvládneš i ty ze slovenska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru, uz si tak len pre istotu a ziadne problemy, ze? drzkam palce!!!

nini, ja som z bratislavy... aj moj mm... takze taka bratislavska rodina, nemozeme ist ani mimo mesta k babke na prazdniny, haha, lebo obidve su tiez tu v BA....
soldi, no vidis a uz mame jednu spolocnu znamu. :grinning: a ta dalsia sa urcite vola katka.

cukrus, neviem co ti bolo, no dufam, ze sa to zlepsilo.
jeeeeej, natula sa vratila!!!! :slight_smile:))
natulááá se vrátila,mi ta nininaneseděla a já to prdím,že mě někdo pozná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,dyt jsem nikoho nezabila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellla, bud rada. moja kolegyna (sme v rakusku) ma rodicov v juznej afrike, jedna sestra je v anglicku, dalsia v holandsku a dalsia v izraeli.
tak sa nestazuj. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz som tu viacmenej len na pozorovanie...vo stvrtok som bola na sone a mimi malo 18mm doky povedal ze sa mrvi ostosest...
21. bře 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru, inac tu padla otazka, ci si uz 9dpo mala nejake priznaky :slight_smile:

jerry, tak nie, katku nepoznam :grinning:

natulaaa, vitaaaaaj, uz mi chybalo to dievcisko z fotky :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry, ja mam dve sestry v USA... starsiu aj mladsiu... starsia ma uz aj obcianstvo, mladsia je tam stvrty rok,,,,
21. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej cukrus, to je krasne. ja uz sa tak strasne tesim na dalsi ultrazvuk. a bojim zaroven...

soldi, no zase sa nemusime poznat vsetky. :grinning: jedna spolocna znama staci. :grinning:
21. bře 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellla, jaj, tak to mas predsa pestre.
ja by som moju rodinku tiez rada videla castejsie, no stale sa neda.
21. bře 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaa ahooj :slight_smile: ako?
cukruska drzim palce :wink:
elli, kedy testujeme? :wink:
jerry, aj my mame oligoasthenospermiu, ale snad sa zadari :wink: , ozi ty si mala nejake priznaky pred vynechanim ms?
21. bře 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi.....ani nie....len take vnutorne tusenie...

baby napiste mi co sa tu udialo....lebo je toho strasne vela citat....nove tehulky a tak
21. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ester nervozně :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther, testujeme 29.marec, ok? kto sa prida???
21. bře 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther, odporucali vam umele oplodnenie alebo tak? viem, ze s touto diagnozou sa da tazsie otehotniet. no mozno dopadnes aj ty tak ako ja. ze nakoniec sa podari prirodzene.
ja som mala na 12 DPO trosku cudnu chut v ustach (to som si myslela, ci nepride chripka) a sem tam sa hlasilo podbrusko, myslela som, ze mrcha. no napriklad prsia som si necitila vobec. az neskor. a teraz si ich citim az velmi. :sweat_smile:
21. bře 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pocujte....poculi ste o materskej kasicke? neviete ci sa moze aj v tehotenstve?
21. bře 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek