• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
katka, ked ja som este ani raz taky nevidela, ja som raz kupila ovu test a to bol negativny...ale ten tvoj je tak ozaj pozitivus...to by bolo, keby nebolo :wink: ....budes aj testovat?...zatial je teplota pekna :slight_smile:
7. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie, ty si brala kvapky femi. nepocula si niekdy, ze by mohli mat opacny ucinok? ze nepomozu, ale naopak?
7. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku neviem, mam strach, ze tam aj tak bude len / a hovorim si, ze skoda penazi. cez vikend sa ani nechystam merat. odmeriam v pondelok, to budem 14 DPO a to je vzdy uz teplota klesnuta. a ak by sa stal nahodou zazrak a teplota by bola stale este aspon 36,8 tak potom testnem. a mozno nevydrzim a testnem skor :dizzy_face: :grinning:
7. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarai neviem ti povedat. ja som ich brala 2 mesiace. mozno mi znormalizovali LF, lebo sa mi nejako zacala skracovat. ale zeby to malo opacny ucinok :unamused: . skor cyklus po nich ked som ich nebrala som mala posunutu ovu, ale to som ten mesiac mala dost stresi, tak mozno aj preto.
7. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Uz fakt neviem co sa so mnou deje. Dnesna teplota ma uz dostala.... :angry: Preco mi takto klesla? Alebo este stupne? ja som z toho uz jelen......
http://www.fertilityfriend.com/home/28d484
7. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj sa tesim, ze uz je piatocek. od pondelka mam 2-3 dni dovcu. pride kamaratka aj s hafanom a pojdeme na nejaku turistiku :slight_smile: :slight_smile: .
aspon nebudem tolko mysliet nato, ze dosla MS a aj na laparku, ktora ma caka :frowning2:
7. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc,
moze to byt:
1. nahoda
2. IP pokles
3. FF zle vyznacil ovu.
7. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc shaarka to vystihla, treba len cakat. nic ine nam neostava. a pre istotu stale snazilkovat :wink: mozno je ovu az dnes :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka - to by bolo super, keby bola ovu :wink:

sonicc :confused:

inak baby, mne moj doki povedal, ze zeny pred 30tkou a niekolko rokov po nej - teda tie,ktore nemali este deticky, tak mavaju castejsie anovulaky... ze to suvisi s dobou, pretoze predtym nase matere mali deti uz velmi skoro a mali viacero deti - aj zo 5... no a ze dnesne zeny maju viacej stresov ako sa len starat o muza a sediet doma pri detoch, no a ze dnes tehotenstvo odkladaju na neskor a telo si nema kedy oddychnut, takze anovulacne cykly, tak aj zo 3 do roka su uplne v poriadku a dokonca su vitane, aby si telo oddychlo ! :fearful:
7. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bodik, ja meriam uz 18 cyklus a vyzera, ze ovulku som mala vzdy. moje telo nechce ani oddychovat ani tehulkovat :unamused:
7. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sinic a hlienik uz odvtedy ako mas poznaceny nebol?
7. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shaarka mavam max 28 dnove cykly takze ovu asi neskor byt nemohla nie? lebo potom by bola kratka 2 faza ci? Ja som fakt z toho uz jelen. Rano som cakala s nadsenim ze vyskoci nad 37 a toto ma dostalo.... Pred 2 mesiacmi som mala 20 DC tak sa mozno uz aj mrcha blizi..... uz fakt neviem
No budem zas dnes nervozna cakat na zajtrajsie rano.... :rolling_eyes:
A najviac sa mi paci 2.moznost :grinning:
7. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka a co na to doki? si pamätam ako mi moj pri vysetreni tak raz za 4 mesiace urobil len utz. a povedal, to je v poriadku! ale ziadny hormonalny profil a podobne a to som mala aj anovulaky! :angry:
treba verit! posielam ti TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
7. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodik dakujem za T :slight_smile:
mne moj dr. raz zobral krv na fselico vraj aj HP a poslal na sono a povedal, ze je to v poriadku. asi tym myslel, akoze ovulku mam. a ja som spokojna len preto, ze si ju sama sledujem cez BT a ovu testy. inak by som uz pri nom asi nebola, lebo takto zistovat ovu, je podla mna dost malo. ale co uz. a o merani BT som mu nehovorila.
7. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka...no to mas pravdu, ked ti po takej dlhej dobe ani nespomenul sledovanie ovu cez utz. :angry: a nehovoril nic o manzelovi-priatelovi? ten moj chcel mojho priatela hned poslat na spermiogram, ale ten o tom nechcel ani pocut! :grinning: sa bal, ze to mu to budu robit :sweat_smile:
doktora som vymenila, ked som bola v 13tt, pretoze od toho mojho som vzdy chodila s placom, dalsi den som z toho stresu, co mi nataral vraciavala - neprospievalo to ani mne, ani babätku! a teraz si to tehulkovanie uzivam pri novom :dizzy_face:
7. srp 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko kocky, tak kedze uz konecne meram tak pripajam graf, je sice nejaky divny lebo furt stupa, takze ocakavam ze o chvilu klesne.. ovu sa uz asi blizi lebo ma pekelne boli brucho, vcera som robila aj ovu test a ciarky boli uz viditelne ale nie este velmi silne.. predpokladam ze ten 14-15 den bude.. inac uz je rok a nieco co som vysadila HAK a az teraz mam vsetko pravidelne.. takze to naozaj trva rok kym sa telo skonsoliduje :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/prinzesz
7. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodik, to ten moj manzela hned poslal na spg. tkze mi spg riesime od zaciatku tohto roka. teraz uz len cakame na moju laparku, aby nam mohli robit IUI. a tajne som dofala, ze dovtedy to pojde prirodzene :frowning2:
7. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, chcem sa vás opýtať aké máte teplomery? Ja by som chcela taký špeciálny na meranie BT, ale nemôžem nikde zohnať.

Môj graf dnes vyzerá takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/28e157
7. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi, cez net.. ked chces mozem ti ho zabezpecit, predavaju ho v CR kde zijem posli mi IP s adresou, a ja ti ho poslem. ty mi potom prevedies peniaze na moj ucet na sk :slight_smile: co mam.. tak sme to robili aj s inymi kockami..
7. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka nehechci sa a kukni na moj graf, asi este klesne nie? ci ako?
7. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
shaarka: ne to prave nevim, byli jsme na dovolene, podle bolesti jsem to poznat nemohla,prtoze jsem mela strevni chripku a bricho me bolelo porad :grinning: a teplotu jsem nemerila.
kukul: v to stale doufam :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.Tak ja som dnes 28DC a mala by som dostať MS,tak čakám.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka
7. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel, presne to som chcela napisat, ako kuku. mozno je len skoro na test... :wink:

princeznicka,
nemohla byt ovu na 5.DC? Lebo teraz ti pekne stupa :grinning: :grinning: :grinning: co chces vediet? Ved sama vies, ze ovu bude a hotovo. A kedy? Pockaj, idem pozriet do kavy. :grinning: aaaaaaale. ved asi klesne. jak inak. :wink:
Pocuj, ale dobry napad s tym Custom - bolest brucha. Ja jak dilino davam Ovulation Pain a to je dost zavadzajuce! :grinning:
7. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, dnes si netestovala?
7. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jsem zvedava :slight_smile: bylo by to super, ale moc nadeji do tohoto cyklu nevkladam :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

simib neskusala si est testik hmm ??? ved sa pekne drzis sakra :frowning2:
7. srp 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shar dnes nie.A ani už nebudem.Podla mňa je to zbytočné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi :zipper_mouth: ale zajtra by si už mohla, keď bude hore čo ty na to?
7. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi: krásny graf...ja už by som si skúsila ráno nejaký citlivý test
princesz: ešte počkam tento cyklus, či náhodou nebudú // a ak nie tak si ho určite objednám. Pri mojom šťastí však neverím.
7. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek